🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşim duş başlıklarını muslukların filtrelerini temizliyordu duş başlıkları bozuldu sanırım çok değişik akıyor su
Netten yenisine bakıyorum 2 tane lazım
Şu an kullandıklarımız eca idi yine aynı marka alalım dedim ama çok pahalıymış😱
Yapacak bir şey yok bu akşam seçip almamız lazım

Ama müsaadenizle münakaşaya da girmeyecek şekilde içimdekileri yazmak istiyorum,
Ben püre hazel'in topiginde pek aktif olmadığım için o tartışma sırasında bana düşmez diyerek birşey yazmamıştım.Ama kesinlikle kıza haksızlık yapıldı .
Ben müziğe bayılırım ama asla bir cafenin yanından ev tutmam ,bu benim müziği sevmediğim anlamına gelmez ,sadece tercihimi bu şekilde yapmam,püre de ezana bence kesinlikle art niyet taşımadan öylesine yazdığı bir mesajla neredeyse afaroz edildi,tabiki ezan bizim kutsalimiz asla bir müzik örneğiyle kıyaslanamaz ama müslüman biri yani nasıl art niyet aradınız anlamadım .
Biz kendi din kardeşimize böyle yaklasirsak başkası ne yapsın.Bence Hüsnü zanninizi korumaliydiniz.

İkincisi Zeynolin44 Zeynolin44 burda Polo33 Polo33 ve bir arkadaş KV den bahsetti hemen eleştirdin yok burası KV dedikodu topigi değil vs.
Ee sen de hergun diyet paylaşıyorsn ben de paylaştım burası diyet topigi de değil.Biraz başka seslere notalara ritimlere açık olmak bize birşey kaybettirmez bence.

Geçen bana da diyet konusunda taktın ,görmezden gelmek daha doğru olur diye yine üslubumu bozmadm .Ben 20 küsur kilo verdim kilomu korumaya çabalıyorum kusura bakma diyet yaparken senden onay almam gerektiğini düşünemedim.
Baska kimsenin hiç birşeyi bana rahatsızlık vermedi doğrusu .Burda çok sevdiğim kişilerde var sohbet hoşuma gittiği için katılmak istedim sadece ama kimse kimseyi tanımıyor ama hepimizin ince çizgileri var .
İlk defa kk da bu tarz mesaj yazıyorm asla tarzım değildir ama daha fazla susmak kendime yapacağım bir haksızlık olurdu.

Ama müsaadenizle münakaşaya da girmeyecek şekilde içimdekileri yazmak istiyorum,
Ben püre hazel'in topiginde pek aktif olmadığım için o tartışma sırasında bana düşmez diyerek birşey yazmamıştım.Ama kesinlikle kıza haksızlık yapıldı .
Ben müziğe bayılırım ama asla bir cafenin yanından ev tutmam ,bu benim müziği sevmediğim anlamına gelmez ,sadece tercihimi bu şekilde yapmam,püre de ezana bence kesinlikle art niyet taşımadan öylesine yazdığı bir mesajla neredeyse afaroz edildi,tabiki ezan bizim kutsalimiz asla bir müzik örneğiyle kıyaslanamaz ama müslüman biri yani nasıl art niyet aradınız anlamadım .
Biz kendi din kardeşimize böyle yaklasirsak başkası ne yapsın.Bence Hüsnü zanninizi korumaliydiniz.

İkincisi Zeynolin44 Zeynolin44 burda Polo33 Polo33 ve bir arkadaş KV den bahsetti hemen eleştirdin yok burası KV dedikodu topigi değil vs.
Ee sen de hergun diyet paylaşıyorsn ben de paylaştım burası diyet topigi de değil.Biraz başka seslere notalara ritimlere açık olmak bize birşey kaybettirmez bence.

Geçen bana da diyet konusunda taktın ,görmezden gelmek daha doğru olur diye yine üslubumu bozmadm .Ben 20 küsur kilo verdim kilomu korumaya çabalıyorum kusura bakma diyet yaparken senden onay almam gerektiğini düşünemedim.
Baska kimsenin hiç birşeyi bana rahatsızlık vermedi doğrusu .Burda çok sevdiğim kişilerde var sohbet hoşuma gittiği için katılmak istedim sadece ama kimse kimseyi tanımıyor ama hepimizin ince çizgileri var .
İlk defa kk da bu tarz mesaj yazıyorm asla tarzım değildir ama daha fazla susmak kendime yapacağım bir haksızlık olurdu.
Püre ile ilgili ben kendine dedim sakin ol yanlış yapıyorsun vs vs diye . Özelden konuştuğum zaman olay anında . Topikte rahatsız olduğum şeyler vardı evet ama idare ediyordum . Olay oldu püre gitti kaç kez yazdım ona ve son andaki konuşmamız kötüydü püreye kızmıştım Zeynoyu sevdiğim ve görüşmek istediğim için ve püre bir türlü dönmediği için topik açtım. Yine söylüyorum püreyi egolu buluyorum vs vs . Özelde de muhabbeti döndü buraya 1 yansır 2 yansır artık ayıp dedim yazdım her zamanki gibi kötü karaktersiz olan ben oldum . Sevdiğim insanlar vardı ama ne kadar boş olduğunu anlamış oldum . Daha bir sürü şey var hatırlamak istemiyorum artık insanları ne kadar tanıyamadığımı gördüm her zamanki gibi. Birkaç kez rahatsız olduğunuz üyeyi göz ardı et butonu var basın dedim olmadı

Saskinim, noluyor arkadaslar size, neyi paylasamiyorsunuz, anlasilan Pure in bol bol dedikodusu yapilmis, Pure ile olan derdiniz ne? Kim kiminle ayni fikirdeki, begenmediniz dusuncesini yeni konu acildi burdan devam ettiniz, biraksaniza artik kadinin pesini, kac yasinda insanlarsiniz. Ya yillarca konusuna yazmissiniz, bi yanlis anlasmaya silip attiniz , hic mi birbiriniz uzerinde hakkiniz yoktu, burada zaman harciyoruz, belki kimseyle paylasmadigimiz seyleri paylasiyoruz.
Bence bir yanlis anlasmaydi, suraya sonradan katilan bir uye olarak kotu bir niyetle demedigini ben anladim da Pure la daha cok vakit geciren topigine senelerce yazan bazi arkadaslar anlamadi.
Sonucta ne oldu biliyor musunz Pure hicbir sey kaybetmedi. Dedikodu olmasin diye birbirimizi uyariyorduk noldu da ozel mesajlarda dedikodunun alasi yapilmis.
Pure in konusuna da yazmaya devam ettim, burada da tuceyi ve kizlari seviyorum diye geldim yazdim. Uzuluyorum ya, bazi seylere cok anlam yukluyorum galiba.

Kizlar neler olmuş böyle 🙁
Aslında benim de yazmak istediğim bir kaç şey vardı ama sırf gruptakiler saygimdan vazgeçmiştim.
Aynı şekilde düşünüyorum.Sirf bu yüzden on gün gibi bir süre yazmadım bu topige.Bazi kişileri çok seviyorum ama yine de yazmak içimden gelmeyip dışardan seyreylemek istedim.Gordugum sonuç şaşırtmadı ama ben Tuce sana da çok şaşırmıştım.Diger topikteki pure arkadaşımızin sayfasından çok çabuk ayrılıp kendine yeni bir sayfa açtın.O kişi ki senin arkanda durmuştu gördüğüm her mesajında.
Bugün yaşanan olaylari ben de bilmeyen kesimdenim.Ama özel mesajlarda yaşadığınız konular özel mesajlarınızda kalıp buraya yansımayabilirdi.Bu şekil tercih ettiğiniz için bizde içimizde kalmayıp söylemeyi tercih ediyoruz.
Saltynin bahsettiği diğer mesajında ki durumdan ötürü ben de üzüldüm.Burada herkes kendi yaşamından bahsediyor.Yeri geliyor kv yeri geliyor bebek beslenmeleri,yuruyusler,adimlar.ha ama birikim topigi mi?evet ben aylar sonra Kasım ayında 9 gramı bu sayfa sayesinde aldım.Ama geçtiğimiz günlerde yaşanan gerginlik dolayısıyla ben de yazdıklarım uygun bulunmaz,birikim topigidir sonuçta diye yazmaktan vazgeçtim.
Bir diğer husus mutlu arkadaşım.Kullanici adını tam olarak bilmiyorum.O arkadaşıma yapılan da manasizca gelmişti bana.Senden bahsetmiyorum Tuce.Dunku olayda bazen mesajlar gorulmeyip cevaplar sonraya bırakılabilir.Bana da etkinlik sayfası adını vericektin mesela. Ama uygun değildir,unutmuştur dedim geçtim.Cok hesaplar dönüyormuş haberimiz yok.Neyse uzun lafin kisasi şaşırmadım ben.Giden arkadaşlardan sohbetlerini çok sevdiklerim de vardı.Herkese hayırlı birikimler.

Mune Mune rica etsem topiği kapatır mısınız ben yeterince üzüldüm ayrıca üyeliğimin iptalini de istiyorum

Son düzenleme:
B
Püre ile ilgili ben kendine dedim sakin ol yanlış yapıyorsun vs vs diye . Özelden konuştuğum zaman olay anında . Topikte rahatsız olduğum şeyler vardı evet ama idare ediyordum . Olay oldu püre gitti kaç kez yazdım ona ve son andaki konuşmamız kötüydü püreye kızmıştım Zeynoyu sevdiğim ve görüşmek istediğim için ve püre bir türlü dönmediği için topik açtım. Yine söylüyorum püreyi egolu buluyorum vs vs . Özelde de muhabbeti döndü buraya 1 yansır 2 yansır artık ayıp dedim yazdım her zamanki gibi kötü karaktersiz olan ben oldum . Sevdiğim insanlar vardı ama ne kadar boş olduğunu anlamış oldum . Daha bir sürü şey var hatırlamak istemiyorum artık insanları ne kadar tanıyamadığımı gördüm her zamanki gibi. Birkaç kez rahatsız olduğunuz üyeyi göz ardı et butonu var basın dedim olmadı
Ben dışardan bir göz olarak purede asla ego görmemiştim sende de aynı şekilde bana samimi gelmistnz ,ama olay geçmiş gitmiş diyerek o meseleleri orda bırakmak bence daha doğru olurdu ,arkadan konuşmak yakışmadı,ben de şuan bı düşündüm bizim de arkamızdan konuşuluyor mu acaba,halbuki herkes stres atmak için kafa dinlemek , dertleşmek hayat yükünü paylaşmak için burda,yine kadın mı kadına düşman oldu.Yapmayalim karşılıklı iyi niyetimizi koruyalım bence.

B

Ben dışardan bir göz olarak purede asla ego görmemiştim sende de aynı şekilde bana samimi gelmistnz ,ama olay geçmiş gitmiş diyerek o meseleleri orda bırakmak bence daha doğru olurdu ,arkadan konuşmak yakışmadı,ben de şuan bı düşündüm bizim de arkamızdan konuşuluyor mu acaba,halbuki herkes stres atmak için kafa dinlemek , dertleşmek hayat yükünü paylaşmak için burda,yine kadın mı kadına düşman oldu.Yapmayalim karşılıklı iyi niyetimizi koruyalım bence.
Evet haklısın

Keske yazarken etrafimizda yazamayacagimiz seyleri klavyeye dokmesek
Cok tatsizlasti
Ztn ozel mesaj olayina cok saskinim
Birikim topigi derken ruhumu azaltmayi dusunmemistim
Ima ile saka laf carptirma nedense bir tek yazana zevk veriyor ve nedense kimse anlamiyor zannediliyor
esimize kvye eltiye komsuya anneye babaya patrona yapabiliyormuyuz hayir hic sanmiyorum

Neler olmuş böyle?
Hiçbir sey anlamadım.
Boşuna canınızı sıkıyorsunuz.
Diğer tarafta da aynısı oldu burada da böyle.
Kimseye bir sey ispatlamak zorunda değilsiniz.
Kimse kimseyi tanımıyor yalan söyleseniz ruhumuz duymaz.
Şurada iki eğlenip stres atıyoruz.
Değer mi?
Ben çok üzgünüm yönetimi de etiketledim konu kapansın benim üyeliğim de iptal edilsin diye .

Tuce seni seviyorum yoksa topigine gelip yazmazdim ama Pure a buyuk haksizlik yapildi, hemen gelip yazmasini bekleyemezdik zaten cunku once cezaliydi sonrada cok kirilmisti bence, yani oyle haftalarca yazmadi degil, simdi bilemiyorum kac gun yazmadigini ama cok uzun degildi sanki. Ha senin de topik acman hakkin, acmak istedin actin, hatta bence bazi arkadaslar sen ac da gelelim diye tesvik bile etmis olabilirler, benim fikrim boyle tabi ki. Su yasanilanlara ne gerek vardi bilemiyorum, hem kadini ya da fikirlerini her neyse begenme hem de gunlerdir bir olup dedikosunu yapin, oluyor mu? Ha kendim de sutten cikmis ak kasik degilim yeri geldi esimi cocugumu bile elestirtim, dedikodusunu yaptim ama ozelde farkli burada farkli iki kisilik cizmedim, bu sozum sana degil ozelde neler oldugunu sizin ifsa ettiginiz kadar bildigimizden bu surecte olan tum arkadaslara. Madem yaptiniz birsey konuyu kapatip niye onunuze bakmiyorsunuz? Inan bunca yazmam size deger verdigimden, yoksa aman der gecerim, sonucta hepimiz sanaliz.

Ben çok üzgünüm yönetimi de etiketledim konu kapansın benim üyeliğim de iptal edilsin diye
Tuce gitme, gidersen uzulurum, ne guzel paylasimlarimiz vardi, devam edelim, istersen ve Pure da isterse Pure in konusundan devam edelim, ya da bu konuda kalsin buraya da yazarim, kimsenin uzulmesine dayanamiyorum, bu da bize bir hayat dersi olarak kalsin.

Tuce seni seviyorum yoksa topigine gelip yazmazdim ama Pure a buyuk haksizlik yapildi, hemen gelip yazmasini bekleyemezdik zaten cunku once cezaliydi sonrada cok kirilmisti bence, yani oyle haftalarca yazmadi degil, simdi bilemiyorum kac gun yazmadigini ama cok uzun degildi sanki. Ha senin de topik acman hakkin, acmak istedin actin, hatta bence bazi arkadaslar sen ac da gelelim diye tesvik bile etmis olabilirler, benim fikrim boyle tabi ki. Su yasanilanlara ne gerek vardi bilemiyorum, hem kadini ya da fikirlerini her neyse begenme hem de gunlerdir bir olup dedikosunu yapin, oluyor mu? Ha kendim de sutten cikmis ak kasik degilim yeri geldi esimi cocugumu bile elestirtim, dedikodusunu yaptim ama ozelde farkli burada farkli iki kisilik cizmedim, bu sozum sana degil ozelde neler oldugunu sizin ifsa ettiginiz kadar bildigimizden bu surecte olan tum arkadaslara. Madem yaptiniz birsey konuyu kapatip niye onunuze bakmiyorsunuz? Inan bunca yazmam size deger verdigimden, yoksa aman der gecerim, sonucta hepimiz sanaliz.
Ben hatalıyım kimse teşvik etmedi kendim açtım dönmeyecek diye ve bi arkadaşı gerçekten seviyordum ayrı ayrı olunmasın diye . Ben özelden uyardım orada duymam gerekeni duydum .

Tuce gitme, gidersen uzulurum, ne guzel paylasimlarimiz vardi, devam edelim, istersen ve Pure da isterse Pure in konusundan devam edelim, ya da bu konuda kalsin buraya da yazarim, kimsenin uzulmesine dayanamiyorum, bu da bize bir hayat dersi olarak kalsin.
Bugün kazenle konuştum sabah sonra zaten çocukla Bile düzgün ilgilenemedim. Çok üzgünüm yanlış insanlara güvendiğimi görmek üzdü . Ben burası sanal diyemiyorum içselleştiriyorum ve yıpratıcı oluyor Zeynep

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X