🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün bizim evin gündemi aşıydı . Aşıyı tsk askere değil ailelere soruyormuş olmak istiyor musunuz diye ?ben eşime de soruyorlar zannetmiştim meğer öyle değilmiş . Buradaki amacı ben anlayamadım . Bir arkadaş gruptan yazıyor ol çocuğa da yaptır . Yaptırmayacağım diyorum bana diyor ki herkese zorla yapsınlar . Hayrola dedim ya kim kime zorla yapabilir benim hakkımı sana versinler sen ve çocukların ol . Hemşire bir arkadaşımız da bende olmayacağım dedi yan etkileri vs vs bilmiyoruz yerli ürün değil . Artist artist konuşuyor boş çene anca

Cok farkli aciklamalar var. Sinovac faz 3 calismalarini tamamlamadi koruyucu oran belli degil ama biri cikmis diyorki bulasmayi engellemeyecek agir hastaligi engelleyecek. 2. Ye geciren, gecirip yeterli antikor olusturanlar nasil tespit edilecek?
Cin eski teknoloji fakat kendi icinde bitirdigi birseyi niye dunyaya yapsin? Su an antikor testi negatif cikmayan hickimseyi ulkesine almiyor bunun gercek sebebi ne?
Arastirilmasi gerekli zamanin verilmesi gerekiyor.
Bende yaptirmam ztn cok alerjik bunyem var.
Toplum bagisikligi bambaska bir matematik ztn.
Zaman neler getiricek bilmiyorum ama hic birsey eskisi gibi olmayacak zorunlu olmasada buyuk kisitlamalar gelecek ve bu durum hic hosuma gitmiyor

Cok farkli aciklamalar var. Sinovac faz 3 calismalarini tamamlamadi koruyucu oran belli degil ama biri cikmis diyorki bulasmayi engellemeyecek agir hastaligi engelleyecek. 2. Ye geciren, gecirip yeterli antikor olusturanlar nasil tespit edilecek?
Cin eski teknoloji fakat kendi icinde bitirdigi birseyi niye dunyaya yapsin? Su an antikor testi negatif cikmayan hickimseyi ulkesine almiyor bunun gercek sebebi ne?
Arastirilmasi gerekli zamanin verilmesi gerekiyor.
Bende yaptirmam ztn cok alerjik bunyem var.
Toplum bagisikligi bambaska bir matematik ztn.
Zaman neler getiricek bilmiyorum ama hic birsey eskisi gibi olmayacak zorunlu olmasada buyuk kisitlamalar gelecek ve bu durum hic hosuma gitmiyor
Yapmak isteyen yaptırsın yani biz ailecek son ana kadar yaptırmayacağız 🙄

dün kü arcamam 128 40 tl

çekirdek
ığlamur
ğün kurusu
ceviz
işkembe
sucuk
ğranü lkağve
çiğköfte
çeçil peyniri
süprizyumurta
pazı
avuç
3 ekmek
dönüşte yol parası

dünküm menü
kaşarlı domates çorbası(un)
sarma
çiğköfte
bolyeşillik roka ve şalğamdı

buğün :dün çok karıştırdık sanki...
bu ğün sadece yumurtalı sütlü ev makarnası v e ayran olsun diyorum

fikir olsun.

dün ğece kalvyeyi söktüm...j arfini de yok edecektim az daa...topladım en azından.pazartesi bilğisayarcıya ğötüreceğim.olmadı yenisi.

Penguen Penguen beni tekrar ğenelde erkeklerin yaptığı bir işe cesaretlendirdin...sağol. :KK60:
Yakın olsaydık eşime yaptırırdım teknisyen eşim biraz yavaş yapar ama sağlam yapar inşallah halledilir sizinkide

Pişi yaptım sucuklu yumurta büyük kızıma, soğanlı yumurtalı kaşarlı kavurma yaptım çok seviyorum kaşar değilde tulum peynirle daha güzel oluyor ama evde tulum peyniri kalmadı. Eşim ceviz kırıyor çocuklar yesin diye yemiyorlar evde var ondan galiba olmayınca tutturuyorlar ceviz yicez diye

Hava bugün çok güzel şansa😁
Oğlumla balkondayız. Oyuncaklarını balkonun demirlerine taktım çok hoşuna gitti 😍
İşler beklesin biraz
Bizde aynı balkondayız 😂 yanlız sadece biz evdeyiz herkes sokakta sanki 😀 acaba yasak yok mu Cedric1003 Cedric1003 😂 buraya yasak gelmemiş yavrum

Bizde aynı balkondayız 😂 yanlız sadece biz evdeyiz herkes sokakta sanki 😀 acaba yasak yok mu Cedric1003 Cedric1003 😂 buraya yasak gelmemiş yavrum
Herkes sitenin bahçesinde🙈🙈
Asagida bi 20 tane çocuk var karşıdaki sitelerde aynı şekilde 🤷‍♀️🤷‍♀️
yilbasinda da dört günlük sokağa çıkma yasağı olacağı söyleniyor persembeden pazartesiye kadar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X