🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cnm bence onlar yakmamış 😂
Zaten 40 50 tüp ve sıcak su icin geliyor . 100 lira da bilemedim biz mi cok yakıyoruz dicem yok hep dusukte benimde
Oyle yaaaa eltım de ne zaman sorsam ev sıcacık sürekli soba klima yanıyor der
Ama her zaman benım fatura onun 3 katı anlamıyorum böyle ınsanları🙄🙄
Bilmiyorum ya 😂 geçen kapıdan tatlı verdi elini içeri sallıyor ev sıcak mı soğuk mu yakıyor muyum diye 😂
Ayyy ne fenaymış kız oyle😁😁

Küçük kızıma eğitici tablet almak istiyorum kullanan memnun kalan var mı ben bunu buldum ama

Eklentiler

• Screenshot_20201206_151348_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201206_151348_com.android.chrome.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 38
Oyle yaaaa eltım de ne zaman sorsam ev sıcacık sürekli soba klima yanıyor der
Ama her zaman benım fatura onun 3 katı anlamıyorum böyle ınsanları🙄🙄

Ayyy ne fenaymış kız oyle😁😁
Millet bir tuhaf zaten yakmaz yakıyorum der harcamaz harcıyorum der . Kimsenin bütçesi zaten bizi ilgilendirmez ama böyle yalan da söyleyince insan gicik oluyor 🙄🙄
Benim öyle bir arkadaşım var yok söyle yakıyorum yok böyle yakıyorum derdi bigun evine gittik buz gibi çocuklar 10 kat giyinmiş cok sıcak dimi dedi 🤣🤣🤣🤣

Kahvaltıdan sonra kızlarla açtık son ses muzık dans ettık🏆🏆

Kemik sulu şehriye çorbası yaptım içti kızlar küçüğümü uyuttum buyuğüm ders calışıyor şimdi kahve ve abur cubur yiyom🤣🤣

Akşama çöpte tavuk midye yapacam yanına havuç salatası😋😋😋
Kız tavuk midye nasıl hemen tarif ver 😂 senin menülerin hep farklı bizde hep tencere yemeği zavallı çocuklarım 🤣🤣🤣

Millet bir tuhaf zaten yakmaz yakıyorum der harcamaz harcıyorum der . Kimsenin bütçesi zaten bizi ilgilendirmez ama böyle yalan da söyleyince insan gicik oluyor 🙄🙄
Benim öyle bir arkadaşım var yok söyle yakıyorum yok böyle yakıyorum derdi bigun evine gittik buz gibi çocuklar 10 kat giyinmiş cok sıcak dimi dedi 🤣🤣🤣🤣
Ahahaahha he deseydin bende böyle gıyınsem yanarım😁😁😁

Bi de ben faturamı söylüyorum eeeee cok gelmiş bizimde hep yanıyor diyor gel de sinir olma🙄🙄

Eklentiler

• Screenshot_20201206_152035_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201206_152035_com.android.chrome.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_20201206_152028_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201206_152028_com.android.chrome.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 72
İcine midye giriyor sandım:KK70:hic sevmem bu guzelmis deneyecegim tavuk canavarlarına yarin tavuk yapayım buzlukta son bir poset olacaktı eksikler olusmaya başladı maasta toplu bir alısveris şart
Benım küçük cadı bile bayılarak yiyor gerçekten çok lezzetli dene derim

Benım buzluk 15 gun daha götürür benimde kasap alışverişi yapmam lazım😁😁😁

Zeynolin44 Zeynolin44 ben bayadır çamaşır suyu almıyorum. Oğlum emeklediğinden beri belkide.
Cif içeriği temiz olanı var. Ondan kullanıyorum. Çamaşır suyunu solamak çok zararlı hele minikler için.
Minigi uyutunca yaptim evet haklısın ama domestos ara ara dökülmezse de sararıyor her yer gunluk cif kullaniyorum ara sıra da domestos

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X