Tüp Bebek Merkezleri Altunizade Acıbadem Tüp Bebek Tedavisi görenler

Papatyabahcesi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
224
134
Merhabalar,

Altunizade Acıbadem hastanesi Prof Dr. Tayfun Bağış ile tüp bebek tedavisi görenler var mı acaba?

Varsa ne gibi tecrübeleriniz oldu memnun kaldınız mı bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. :):)

Benım bir tanidigim yaptırdı cnm İkizleri oldu 3.denemesınde bende onu dusunuyorum Bı kac doktor arasında kaldım
Öyle mi sevindim ne güzel😊 senin ilk denemen mi olucak cnm? Benim amh düşük bikaç ay içinde karar vermem gerekicek gibi görünüyor o yüzden bakalım

Anadolu Sağlık Merkezi-Joh Hopkins -İzmit 'e gitmeyi düşünenler dikkatli olsun. Bana ilk görüşme ücretsiz dediler ve görüşmede doktor muayene etmek istedi.Doktor ilk görüşmede muayene etti.Eğer o gün ilk görüşmede muayene olduğunda, ücretli olduğu iletilseydi. Kabul etmeyebilirdim. Ve uygulanacak paketin içeriğinden de bahsetmediler. Pakette muayene varmış. Ben bunu bilemem ve nitekim bilmiyordum. Şimdi paket iptal olunca benden muayene olmuşsunuz ödeme yapmalısınız diyorlar. Bu nedenle dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Merhabalar,

Altunizade Acıbadem hastanesi Prof Dr. Tayfun Bağış ile tüp bebek tedavisi görenler var mı acaba?

Varsa ne gibi tecrübeleriniz oldu memnun kaldınız mı bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. :):)
Merhaba, ben de Tayfun Bagis’a gitmeyi dusunuyorum. Hala tavsiye ediyor musunuz kendisini?

Merhabalar,

Merhaba,
Çocuk düşünmeye başladığımda ilk gittiğim doktor olan Alparslan Baksu, benim asla çocuğum olamayacağını, rahim yapısından dolayı hamile kalsam bile düşük yapacağımı, anne olabilmek için tek şansımın taşıyıcı anne olduğunu söyledi. O anki şokumu ve hayal kırıklığımı anlatamam. Günlerce ağladım. Sonra başka birçok doktora danıştım. Alparslan Baksu'nun tam aksine yorum yaptılar. Ve böylece kendimi toparlayıp tüp bebek sürecine girdim. Başarısız bir çok deneme( Alparslan Baksu'nun dediği gibi sorun yapısal değildi) sonrasında Tayfun Hoca'ya gittim. Sıfırdan tedaviye başladık ve ilk denememde hamile kaldım. Samimi ve babacan tavrıyla her zaman bana güç verdi. Nihayetinde sayesinde çocuğumu sağlıkla kucağıma aldım. Şu an 2 yaşında. Alparslan Baksu'nun söylediği gibi düşük yapmadım, zamanında doğum yaptım. Benim dışında tanıdığım bir çok arkadaşım da sayesinde çocuğunu kucağına aldı.

Son düzenleme:
Merhaba,
Çocuk düşünmeye başladığımda ilk gittiğim doktor olan Alparslan Baksu, benim asla çocuğum olamayacağını, rahim yapısından dolayı hamile kalsam bile düşük yapacağımı, anne olabilmek için tek şansımın taşıyıcı anne olduğunu söyledi. O anki şokumu ve hayal kırıklığımı anlatamam. Günlerce ağladım. Sonra başka birçok doktora danıştım. Alparslan Baksu'nun tam aksine yorum yaptılar. Ve böylece kendimi toparlayıp tüp bebek sürecine girdim. Başarısız bir çok deneme( Alparslan Baksu'nun dediği gibi sorun yapısal değildi) sonrasında Tayfun Hoca'ya gittim. Sıfırdan tedaviye başladık ve ilk denememde hamile kaldım. Samimi ve babacan tavrıyla her zaman bana güç verdi. Nihayetinde sayesinde çocuğumu sağlıkla kucağıma aldım. Şu an 2 yaşında. Alparslan Baksu'nun söylediği gibi düşük yapmadım, zamanında doğum yaptım. Benim dışında tanıdığım bir çok arkadaşım da sayesinde çocuğunu kucağına aldı.
Ne mutlu çok sevindim darısı bizlere inşallah🙏🏼🥰

Merhaba,
Merhabalar
Tayfun Hoca da muayene ve tüp bebek ücreti nedir canım

Merhaba, ben de Tayfun Bagis’a gitmeyi dusunuyorum. Hala tavsiye ediyor musunuz kendisini?
Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2 kez deneme yaptık, olmaması elbette bir yerde Allah'ın emri ama oldukça ilgisiz soru soruyorsun cevap alman günler sürüyor. Zaten gergin bir durumdasın, gidince daha da geriliyorsun. Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın. Ama benim favorim, bahçeci Umut Sabri Hoca'dır.

X