Amacı nedir?

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
1.071
2.215
Siz hala umutlusunuz bence ve istiyorsunuz..O da bunun farkında,sizin ilginiz hosuna gidiyor hepsi bu..
Birliktelik düsunmuyor sizinle
Yok gerçekten umutlu falan değilim nasıl desem aslında, ilk zamanlar konuşmazken çok özler kendimi suçlar, onu kafamda büyütürdüm. Ama böyle böyle yaptıkça bir şeyler bitti bende. Acaba mı demiştim mesaj attığında ama baktım ki ne köy olur ne kasaba yani. Aynı tas aynı hamam. Bir de inanın hiç büyümüyor. Kafa hep aynı. O yüzden bir gelecek istemiyorum onunla. Burada neler okuyoruz görüyoruz. Onlar bana ışık oldu. Aksi bile bile lades olur

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
1.071
2.215
Justalittlebityourheart Justalittlebityourheart sizi akıllıca yorumlarınızdan tanırım. Sizde bu kişinin sadece zaman kaybı olduğunu biliyorsunuz. Inanin beş kuruş etmez. Arpaya katsan at yemez, yala katsan it yemez.
İşte tam aradığım yorum. 😂
Ben de zamanla anlamaya başladım diyelim,ilk zamanlar tecrübesizliğime denk geldi. İnsan bazen karşısındakine akıl verse de kalbine laf anlatamıyor :) Bir de yine de kötü bir ayrılık olmasın diye düşündüm hep. Engelleşmeyelim, tadımız kaçmasın dedim ama yaptıklarına pek bir anlam veremiyorum artık.

NilMeSeKer

Rüzgar Saçlı Kız
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Kasım 2010
8.755
15.697
İşte tam aradığım yorum. 😂
Ben de zamanla anlamaya başladım diyelim,ilk zamanlar tecrübesizliğime denk geldi. İnsan bazen karşısındakine akıl verse de kalbine laf anlatamıyor :) Bir de yine de kötü bir ayrılık olmasın diye düşündüm hep. Engelleşmeyelim, tadımız kaçmasın dedim ama yaptıklarına pek bir anlam veremiyorum artık.
Anlamı şu, geçmiş yasanmisliklarin galeyanina gelip justla pastadan bir dilim alabilir miyiz? Just bir fırsat ona göre... Eline fırsat geçmişken devran sürme peşinde Justalittlebityourheart Justalittlebityourheart 😍

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
1.071
2.215
Anlamı şu, geçmiş yasanmisliklarin galeyanina gelip justla pastadan bir dilim alabilir miyiz? Just bir fırsat ona göre... Eline fırsat geçmişken devran sürme peşinde Justalittlebityourheart Justalittlebityourheart 😍
Hahaahah çok bekler, aslında ben olaya şöyle bakıyordum, bazen kendi dilinde birileriyle konuşmaya ihtiyaç duyuyor belki oradaki arkadaşları dışında falan diyordum. Ama laf soktukça sinir küpü oldum ahsjskd

rouges

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
2.674
2.777
Belki o senin için ne yapmaya çalışıyor diye düşünüyordur.
Sen de net değilsin. İlişkiniz bitti mi bitmedi mi belli değil.
Bitirmek istiyorsan iletişimi kesebilirsin.
Kesmeyip sürekli istemiyorum hoşçakal demek aslında istiyorum demek olmuyor mu?
Adam da ne yapacağını şaşırmış, kapıyı aralıyorsun ama açmadan kapatıyorsun.
Napsın bacadan mı girsin adamcaaz?

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
1.071
2.215
Belki o senin için ne yapmaya çalışıyor diye düşünüyordur.
Sen de net değilsin. İlişkiniz bitti mi bitmedi mi belli değil.
Bitirmek istiyorsan iletişimi kesebilirsin.
Kesmeyip sürekli istemiyorum hoşçakal demek aslında istiyorum demek olmuyor mu?
Adam da ne yapacağını şaşırmış, kapıyı aralıyorsun ama açmadan kapatıyorsun.
Napsın bacadan mı girsin adamcaaz?
Hahahaha ay güldüm valla. Yok valla öyle değil. Başta anlattım ya aylar sonra mesajlaştık ben dedim hatta buluşalım diye o da geldi Türkiye’ye ama ilişki istemedi. E istemeyince konuşmayalım daha fazla ne gerek var dedim. Tabi sen bilirsin dedi. Sonra merak ettim her şey yolunda mı iyi misin bilmem ne diye mesaj attı. Ben de iyiyim sağol dedim kabalık olmasın diye öyle öyle muhabbet yürüyor. Sonra da mesela görüşmek istemiyorum hayatlarımıza birileri girecek dedim o zaman zaten iletişim kesilecek dedim. İyi hayatında biri olursa konuşmazsın diyor. Ben de yok istemiyorum hoşçakal dedikten 5 ay sonra mesaj attı o sürede hiç görüşmedik. Tekrar mesaj attı yine geyik yapıyor. Tamam yapsın artık onda da değilim ama diyorum ya muhabbeti geriyor sürekli. Ne desem bir beğenmiyor, eleştiriyor. Bişeyler bişeyler ben de anlam veremez oldum 🙄

Less-is-More

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
6.515
21.255
32
Kendimi eski erkek arkadas konusu okurken gorumceli bir konuya gecmisim gibi hissettim..

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
1.071
2.215
Kendimi eski erkek arkadas konusu okurken gorumceli bir konuya gecmisim gibi hissettim..
Görümce gibi harbiden her şeyi eleştiriyor. Ama arkadaşı daha çok görümcem gibiydi. Bir gün üçümüz buluştuk. Bana bugün saçın makyajın bir farklı iş görüşmesinden gelmişsin gibi hayırdır falan dedi. Küçücük bir şeyi bile fark edip pat diye söylüyordu.

Less-is-More

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
6.515
21.255
32
Görümce gibi harbiden her şeyi eleştiriyor. Ama arkadaşı daha çok görümcem gibiydi. Bir gün üçümüz buluştuk. Bana bugün saçın makyajın bir farklı iş görüşmesinden gelmişsin gibi hayırdır falan dedi. Küçücük bir şeyi bile fark edip pat diye söylüyordu.
Bunlar henuz liseden kacip counter oynayan erkek grubu seviyesinden cikamamamis. Bence uzaklas.