Doğuma Hazırlık Amasya veya çevresi kadın doğum doktoru önerisi olan var mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Kedilervekitaplar

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
3.614
6.961
Merhaba hanımlar. Amasya veya çevresinde iyi bir kadın doğum doktoru önerisi olan var mı? 7 aydan sonra takip olabileceğim, doğumu da beraber gerçekleştireceğim iyi bir doktor arıyorum. Amasya içi veya ilçeleri, çevresi de olur. Tecrübelerinize ihtiyacım var. 🙏

Merhaba Ben de Tokat Turhaldayım. İyi bir kadın doğum doktoru arayışındayım siz ne karar verdiniz
Merhaba. Amasya devlet Hastanesi'nde doğum yaptım. Doğum sonrası dikişlerim açılıp enfeksiyon kapınca Amasya merkezde Dr.Gülbin Yıldıran 'a gittim kontrol ve tedavi için çok memnun kaldım. Çok tatlı bir doktor,çok güzel ilgileniyor. Dilerseniz ona bakabilirsiniz.

Merhaba. Amasya devlet Hastanesi'nde doğum yaptım. Doğum sonrası dikişlerim açılıp enfeksiyon kapınca Amasya merkezde Dr.Gülbin Yıldıran 'a gittim kontrol ve tedavi için çok memnun kaldım. Çok tatlı bir doktor,çok güzel ilgileniyor. Dilerseniz ona bakabilirsiniz.

Çok geçmiş olsun. Ben de Gülbin yıldıranı araştırıyordum şuan. O doktordan memnun kalan çok kişi var. İnşallah olursa tokata gitmektense amasyaya gelirim.

Çok geçmiş olsun. Ben de Gülbin yıldıranı araştırıyordum şuan. O doktordan memnun kalan çok kişi var. İnşallah olursa tokata gitmektense amasyaya gelirim.
Çok ilgili,çok tatlı bir kadın. Keşke en baştan onda devam etseydim gebelik takiplerime diyorum. Umarım size de iyi gelir🙏

X