AMATÖR HARİTA AÇILIMLARI VE ELEMENTLER

Ayyy inanılmaz ya şoktayım ben şu an, bu kadar doğru çıkacağını beklemiyordum. Çok etkilendiğim başka şeyler de yazıyor. Biraz kendime gelmem lazım

o sıteyı bana da yazar mısınız ?

arkadaşlar ucretli doğum haritama baktırdım ama cok canım sıkıldı. beklediğim gibi değildi.
yani ne bıleyım cok mutsuzum. kendım bıraz arastırdım ama cok karmasık geldi bana ya ben salagım anlayamıyorum. hani dogum tarıhı ve saatımızı yazınca harıtayı otomatık cıkartan sıtelr var ya onlar dogru mu cıkartıyor sızce ? oradan kendı harıtamı yorumlamaya calısıyorum ama yapamıyorum siz nereden yapıosunuz ?

Bir kere kendini salak deme öyle şey mi olur canını da sıkma sakın biz o haritadan elemenltlere bakıyoruz hani bizde haritaya bakıp şöyle bi hayatımız var şununla evleneceğim şöyle kariyer hayatın var diye bizde anlamıyoruz sadece elementlerimize bakıyoruz

Ben de hiçbir şey anlamıyorum inan ki,ama buradaki güzel kalpli kardeşlerim çok yardımcı oluyorlar sağ olsunlar.Tek önerim,para tuzağı olan şarlatanlardan uzak durun.

Mutsuz olmaya sebep arama ama ya ne var mutsuz olacak, mevzu neyse canını sıkan söyle buluruz bir çaresini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…