Güneş Kremleri ambre solaire

Güneş kremleri, bronzlaşma

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
arkadaşlar beyaz tenliyim alerji olabiliyorum ve tavuk gibi kızarıyorum ambre solaire 50+ aldım sizce nasıl değiştirmeli miyim :S kafamçokkarıştı

canım bende kızımda peynir beyazıyız. hemen haşlanırız. geçen sene seba nın 28 faktörünü kullandık. ilk günler beyaz gittik beyaz döndük plajdan. 3/4 gün sonra 12 faktöre düşürdük . ilk gittiğimizde 28 lik sürüp ilerleyen saatlerde 12 likle devam ederek bir kombin yaptık. soyulmadan haşlanmadan çokta güzel brnzlaştık. biraç geç oluyor ama hiç sorun yaşatmıyor. 50 faktör çok . evet iyi korur ama hiç renk alamazsın bence.

ben vucudüm için kullanıyorum aynısından gayet güzel değiştirmenize gerek yok bence

arkadaşlar tatilden döndüm yazdıklarınızı okuma imkanım olmadı evet kızarmadım çünkü güneşe çıkamadım.2 günde güneş alerjisi oldum o kaşıntı pes dedirtiyor.güneşe çıktığım an acılı bi kaşıntı başlıyodu sırtım dünya haritası gibi oldu kıpkırmızı yanık değil farklı bir şey öyle kötü ki.neyse sonuçta odadan çıkmadım tatilim berbat oldu ama yanıktan değil alerjiden :KK43:((

Alerji içinde güneşe çıkamadan evvel alerji ilacı alın,eczacınıza danışırsanız uygun bir şey verecektir çünkü aynı sorun bendede vardı güneşe çıktığımın ertesi günü kaşınmaya başlıyordum.Neyseki güneş mevsiminden evvel solaryuma gitmeye başlıyorum o zaman bu alerji soyulma gibi şeyler olmuyor...

X