Ameliyat ipleri ile gençleşme

ben spor yaptıgım zaman daha cok cıldımın parladıgını nefes alıs fazla olunca oksıjen daha cok vucuda gırıyor buda saglık demek oyuzden cıldım parlıyor prpyıde onerırım dermarollerı ben estetısyenken yapıyordum cok faydasını gordum musterılerımde sızde bence kendınız uyguayabılırsınız bu arada atasehırde bır kız arkadasım luvaklınık dıye bır yere gıtmıs dudagını yaptırmıs bende sayfasına baktım yapılan ıslemlerı koymus ınstgrama bayagı begendım bır bakın ıstersenoız

ben spor yaptıgım zaman daha cok cıldımın parladıgını nefes alıs fazla olunca oksıjen daha cok vucuda gırıyor buda saglık demek oyuzden cıldım parlıyor prpyıde onerırım dermarollerı ben estetısyenken yapıyordum cok faydasını gordum musterılerımde sızde bence kendınız uyguayabılırsınız bu arada atasehırde bır kız arkadasım luvaklınık dıye bır yere gıtmıs dudagını yaptırmıs bende sayfasına baktım yapılan ıslemlerı koymus ınstgrama bayagı begendım bır bakın ıstersenoız[/QUOT
Tşk ederim faydalı bilgiler veriyorsunuz

ben spor yaptıgım zaman daha cok cıldımın parladıgını nefes alıs fazla olunca oksıjen daha cok vucuda gırıyor buda saglık demek oyuzden cıldım parlıyor prpyıde onerırım dermarollerı ben estetısyenken yapıyordum cok faydasını gordum musterılerımde sızde bence kendınız uyguayabılırsınız bu arada atasehırde bır kız arkadasım luvaklınık dıye bır yere gıtmıs dudagını yaptırmıs bende sayfasına baktım yapılan ıslemlerı koymus ınstgrama bayagı begendım bır bakın ıstersenoız
Tşk ederim faydalı bilgiler veriyorsunuz

örümcek ağı estetiğini geçen yıl yaptırdım ve yüzüm inanın yamuldu hala düzelmedi .ipler ağır geldiği için buldog gibi oldum sağ yanağım içe doğru darbe almış gibi çöktü sol yanağım şişti çene hattım ve boynuma indi yüzümdeki tüm yağlar...konuşulan tüm doktorlara gittim beklemem gerektiğini söylediler yapılacak birşey yokmuş !!!! kabusa döndü hayatım anlayacağınız yaşım 37 ve çok güzel bir cildim varken sadece parlasın ileriye yatırım diye yaptırmıştım .en son vshape öneren bir doktorum sayesinde 5 seans uygulama sonucu %60 oranında yüz hattım düzeldi . bir de microplus diye bir cihaz var kasları çalıştıran yüzüme 15 seans o uygulamayı da yaptırdım .sonuç başarılı kalan %40 için yeni yöntemler araştırıyorum .keşke en başta vshape yaptırmış olsaydım :KK43:

X