Ameliyat izleri !! Bi bakar misiniz :(((

ben de kist ameliyatı olmuştum sırtımdan bahsettiğiniz kremi kullandım ama malesef ben de hiç bir işe yaramadı :KK43:
Çok derin bir kesik için kullandık 2 cm filan derinliği vardı dikişler alındıktan sonra başladık deri çok güzel yenilendi ve şu an belli belirsiz

Ofyaa bende olucam çocuğum 3 aylık henüz 6 aylık olunca olucam yıllardır apse yapar ben kremle iylestirirdim kirik vardı kuyruk sokumunda ondan sanırdım hamileyken öğrendimki kil dönmesiymiş ,çok korkuyorum ya bide böle söledin :KK43:

Hangi yöntemle oldun sen kaydırma,yama mi ?

Kaç günde ayağa kalktın? Hep yüzüstü mu yattın,?
Ameliyattan önce bitkisel yöntem deneseniz belki fayda eder.

Ofyaa bende olucam çocuğum 3 aylık henüz 6 aylık olunca olucam yıllardır apse yapar ben kremle iylestirirdim kirik vardı kuyruk sokumunda ondan sanırdım hamileyken öğrendimki kil dönmesiymiş ,çok korkuyorum ya bide böle söledin :KK43:

Hangi yöntemle oldun sen kaydırma,yama mi ?

Kaç günde ayağa kalktın? Hep yüzüstü mu yattın,?
Canim öncelik le kusura bakma ceza aldim giremiyordum o yuzden yorumlariniza bakamadim. Ben tam olarak ameliyatin ismini bilmiyorum dümdüz bir kesik ic dis tampon dikisi falan toplam 15 16 civari dikis var ben ilk gun tuvalete falan kendim kalktim zor bela ben oncesinde apse ameliyati da olduğum icin 2 ay kadar yuzu ustu ve yan yattim bana tampon yapip etime dikmislerdi o tampon cikana kadar hareketler cok kisitli oluyor yeni dogum yapmış gibi ayrik ayrik yuruyosun mesela 10 gun sonra tampon cikti biraz rahatladim tabii 2 ay boyunca her gun pansuman icin acile gittim berbat bi donemdi butun dikisler alininca daha da rahatladim kuzum benim oyle abartilcak bi agrim falan olmadi ama kisiden kisiyede degisiyormus ve hastaligin ilerleyisine göre farkliymis. Ne kadar suredir var bu hastaliginiz

Arkadaşlar kusura bakmayın sebebini anlamadığım bi durumdan dolayı ceza aldim o yuzden yazamadim :KK200:

Arkadasim dikissiz sekilde kil donmesi aml gecirmisti 6yil evvel
Bor yumruk derinliginde acilmis ustelik yani kendi oyle derdi el giriyor
Hatta acik gorunce orayi psikolojim fenalasti zooor zamnlar gecirdi dr kapanacak batikonlu suya oturtturuyordu her gun kapandi gitti ustelik dikis yoktu
O kadar derin olmasinin nedeni ise taa en dibe inip tum dokulari aldilarki sonra tekrarlamasin

Arkadasim dikissiz sekilde kil donmesi aml gecirmisti 6yil evvel
Bor yumruk derinliginde acilmis ustelik yani kendi oyle derdi el giriyor
Hatta acik gorunce orayi psikolojim fenalasti zooor zamnlar gecirdi dr kapanacak batikonlu suya oturtturuyordu her gun kapandi gitti ustelik dikis yoktu
O kadar derin olmasinin nedeni ise taa en dibe inip tum dokulari aldilarki sonra tekrarlamasin
Canim sagol yorumun icin :) cikarilan dokunun %90i zaten saglikli dokudur yayilma ihtimaline karsin alinir fazlasi arkadasin sanirim acik birakma yontemiyle olmus bildigim 13 tane kil donmesi ameliyat yontemi var su an icin en acisiz olani micro sinusektomi buda kapali ameliyat küçük bir delik acarak yapiyorlar fakat icini gormeden yapildigi icin tekrarlama ihtimali en yuksek ameliyatlardan biri :)

Hiç kadında kıl dönmesi duymadım.

Erkeklerde olur.

Yeni üye konu kıl dönmesi.Manidar:işsiz:
Erkeklerin kuyruk sokumunda olur. Bayanlarin anus cevresinde olur ama icinde kil olmaz genelde cerehat dolar ve buyur. Orada bir kese olusturur. Bu kesenin alinmasi gerekir.

Canim sagol yorumun icin :) cikarilan dokunun %90i zaten saglikli dokudur yayilma ihtimaline karsin alinir fazlasi arkadasin sanirim acik birakma yontemiyle olmus bildigim 13 tane kil donmesi ameliyat yontemi var su an icin en acisiz olani micro sinusektomi buda kapali ameliyat küçük bir delik acarak yapiyorlar fakat icini gormeden yapildigi icin tekrarlama ihtimali en yuksek ameliyatlardan biri :)
Aynen 6yil oldu sukur bisey yok yazin evlenmistide:))

Erkeklerin kuyruk sokumunda olur. Bayanlarin anus cevresinde olur ama icinde kil olmaz genelde cerehat dolar ve buyur. Orada bir kese olusturur. Bu kesenin alinmasi gerekir.
Kadinlarin da kuyruk sokumunda oluyor anus bölümünde olan nadir gorulur %99u kuyruk sokumundadir. :)

Estağfurullah inşallah faydalı olur size:KK68: :KK200: Yapımı da basitmiş zaten bitkiyi zeytinyağinda bekleterek yapılıyormuş. Ben öğreneyim yazarım özelden :KK15:
Kantaron yagi :)) kantaronunun sari cicekleri alinip zeytin yaginin icinde kavanozda bir yaz boyunca guneste bekletilmesiyle yapiliyor. Kipkirmizi yag oluyor. Yanik yara cilt ile ilgili herseye birebirdir. Kendimde yaptim bu yagdan.

Kantaron yagi :)) kantaronunun sari cicekleri alinip zeytin yaginin icinde kavanozda bir yaz boyunca guneste bekletilmesiyle yapiliyor. Kipkirmizi yag oluyor. Yanik yara cilt ile ilgili herseye birebirdir. Kendimde yaptim bu yagdan.
Ohooovv bir yaz boyunca kim öle kim kala cokta uzun bir sureymis:) tabii arkadasima beni dusundugu icin ayrica tesekkur ederim :)

X