Ameliyat sonrası burun deliği yada kanadı küçültme/daraltma işlemi?

BeyazKaranfil11

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
429
51
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta ameliyat oldum. Bugün 8.günüm. Yarın alçım çıkacak. İlk günler buraya konu açtım hatta çok kalkık duruyor filan diye ama verilen cevaplardan sonra rahatladım çok teşekkür ederim:) Tamponlar varken ve şişlikten dolayı kalkık durabiliyormuş. Tamponları çıkarmaya gittiğimizde doktor ameliyat sonrası fotoğrafı gösterdi çok beğendim. Ama doktora çok baskı yaptım küçük kalkık bi burun olmasın doğal olsun diye çünkü yüzüm küçük bi yüz değil. Doktor muayene sırasında siz doğal istediğiniz için burun kanatlarında daraltma yapmadım ama oturduktan sonra dilerseniz 15 dk. lık bir operasyonla lokal aneztezi ile yapabiliriz. Doktor öyle söyleyince bi bildiği vardır diye düşündüm muhtemelen geniş buldu sanırım. O öyle deyincede kafama takıldı. Böyle bi operasyon geçirdinizmi? Özelden fotoğraf atsam fikir verebilirmisiniz?

Ahh bu doktorlar! Bazen farketmediğimiz şeyleri gözümüze sokuyorlar. Kontrole gitmeden önce fikriniz nasılsa öyle kalsın bence.
Müdahale edildikçe kötüye gidiyor.Çoğu zaman mutlu olup defteri kapatmakta fayda var.

X