Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

slm arkadaşlar günlerdir yorumlarınızı okuyorum,aranıza yeni katıldım:KK64:benimde bugün 7.günüm ameliyat olalı..ben devlet hastanesinde oldum (nefes alma problemim vardı)şükür 2.günden sonra morluklarım geçmeye başladı şimdi ise çok çok az....tamponlarım çıktı ama hala nefes alamıyorum:KK1:alçım pazartesi çıkacak.sonucu çok merak ediyorum:)

Benim de şu an itibari ile 7. gün ve hala nefes alamıyorum, yarın alçım çıkacak, :18:tırsıyorum

arkadaşlar sadece nefes darlıgından dolayı burun amelıyatı olanlarda da morluk ve şişlık oluyormu,yada tamon vs acaba bızlerle aynı surecımı yasıyorlar

Benim de şu an itibari ile 7. gün ve hala nefes alamıyorum, yarın alçım çıkacak, :18:tırsıyorum

yok yok hic korkma :) acimiyo kesinlikle, ama cok hassas oluyo o bolge tamamen. ben acidi gibi bisi yazmisim ama aslinda ic gecmesi gibi bir his, ifade edemiyorum :) e bi de merak ediosun bir yandan ortaya nasil bisey cikti diye onun da heyecani vardir simdi sende :)

yarin benim dikisler alinacak, bende uyuyamiyorum su an karnim agriyo korkudan :KK14:

arkadaşlar sadece nefes darlıgından dolayı burun amelıyatı olanlarda da morluk ve şişlık oluyormu,yada tamon vs acaba bızlerle aynı surecımı yasıyorlar

evet canım bende de nefes problemi vardı ,kemik eğriliğinde de kaynaklanabiliyomuş.doktara gittiğimde ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve bir hafta önce ameliyat oldum.normal estetik ameliyatı gibi bütün süreçleri aynı yani...

yok yok hic korkma :) acimiyo kesinlikle, ama cok hassas oluyo o bolge tamamen. ben acidi gibi bisi yazmisim ama aslinda ic gecmesi gibi bir his, ifade edemiyorum :) e bi de merak ediosun bir yandan ortaya nasil bisey cikti diye onun da heyecani vardir simdi sende :)

yarin benim dikisler alinacak, bende uyuyamiyorum su an karnim agriyo korkudan :KK14:

arkadaşım ben bugün burnumun kenarındaki kabuklanma vardı onu kaldırayım derken,bitane dikiş ipliği elime geldi:KK1:bi sorun olurmu çok korktum...bi dikiş daha çekemem yaaa..

kızlar ben olalı 2buçuk ay oluyor ve hala burnum şiş özellikle sağ tarafım sola göre daha şiş bi kaçgündür aşırı şişti balon gibi :) valla bende takmıyor değilim canımı sıkıyor bu durum ama sabır işte şu 6ayı bi doldursaydım :) geçecek hepsi sıkmayalım canımızı dimi =)

ne kadar uzun bi zaman offff..........

slm kızlar benimde yarın alçılarım çıkıcak amaa benim ilk günde dahi hiç bi morarma şişlik falan olmadı hiç ameliyat olmamış gibiyim yanii şimdi yarın çıkıncamıı şişicek ya anlamadımkii korkuttunuz benii birde bu maydonoz suyu faydalımıı ne kadar içilmesi gerekior madem şişicek tedbirimi alıyım yaa mafoldumben

ne güzel bişey morar ma falan olmaması.....

X