ameliyatımın 21. günü ama halen göz altımda morluk var

mutu__1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
27
0
ben ameliyat olalı 21 gün oldu ama göz altındaki morluklar tam olarak geçmedi. sizce bu kadar sürede geçmemesi doğal mı. Geçmesi için ne yapmalıyım..

süt içine nane at bunları ocakta kaynat sonra bi süre dinlendir. bu dinlendirdiğin karışımı buz kalıplarının içine koy ve buzlukta beklet. sonra buz tutunca göz altlarına koy. çok iyi geliyor. benim rahatsızlığımdan dolayı göz altlarım morarıyordu. bunu yapmıştım iyi geliyordu. belki seninde işine yarar.

bu normal sanırım cnm benimde 18.gün ve daha bir hafta sürer gibi morluklarım Geçiyor görüyorum ama diğer ameliyat olanlara göre oldukça yavaş

benim 15.günümde hiç bişey kalmamıştı ama benden bigün önce olan arkadaşta 20 günde hala vardı bünyeye göre değişiyormuş endişelencek bişey yok önemli olan ondan sonraki süreç şafak sayar gibi gün sayıyorum şekli bi çıksın diye:))

Son düzenleme:
Ama benim son 1 haftadır hiçbir değişme yok. Yani morluğum hep aynı kalıyor. tamam çok fazla kalmamış ama 1 haftadır son halinden değişme olmadığı için biraz tedirgin oldum. Aszeynep senin söylediğini deneyecem bu gece.

X