Ameliyatsız Meme Büyütme Yaptıran Var mı?

PinarDCN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2020
7
-1
33
Slmlar

Ameliyatsız meme büyütme ve kalça büyütme diye bir yöntem duydum bugün. Ünlülere falan da yapıyormuş bu yöntemi bir kaç saatte izsiz acısız ameliyatsız falan çok şaşırdım. biraz araştırdım zaten herkes memnun ama sarkmış göğüslere olmuyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
yaptığı şeyi izledim çoğu bayan o sıvıdan dolayı enfeksiyon kapıyor ve bütün vücuduna yayılıyoro sıvı. sıvının daha sonra vucuttan çıkarıması çok hatta hepsi çıkarılamıyor

Slmlar

Ameliyatsız meme büyütme ve kalça büyütme diye bir yöntem duydum bugün. Ünlülere falan da yapıyormuş bu yöntemi bir kaç saatte izsiz acısız ameliyatsız falan çok şaşırdım. biraz araştırdım zaten herkes memnun ama sarkmış göğüslere olmuyormuş.

Ameliyatsız Meme Büyütme | Dr. Sami Tan Sarıgül gibi doktorlar böyle ucuz reklamcılar ile anlaşıp az çok kendileri hakkında fikir edinmemize de sebep oluyor.

İnanmıyorum yalandır sizde kanmayın hiçbir işe yaramıyor çok şükür öyle bir sorunum yok arkadaşımın annesi gil yapmış güya fiziği güzel olsun die ama sonuç sıfır dua etsin vücudunda hastalık çıkmamış birsuru merhem sıvı bilmem ne bıraktı taby ise yaramayinca

Ameliyatsız Meme Büyütme | Dr. Sami Tan Sarıgül gibi doktorlar böyle ucuz reklamcılar ile anlaşıp az çok kendileri hakkında fikir edinmemize de sebep oluyor.
Ben de o reklama kananlardanım, ödediğim paradan daha az miktara silikon ameliyatı olabilirdim fakat, su bazlı meme dolgusu estetik olacak dedi ve beni ikna etti, hiç estetik olmadı, tişört giydiğim zaman göğsüm estetik olarak belirgin durmuyor. Aynı beden sütyen kullanıyorum, çok üzgünüm ve güvendiğim için çok ama çok pişmanım.

X