ameliyatsız yanak inceltme

hoppala

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
525
651
merhaba arkadaşlar,yanaklarından benim gibi şikayetçi olan çok insan olduğunu gördüm.ben 48 kiloyum ama yanak yağlarımdan şikayetçiyim herkes yanaklarımı sıkarak severdi çocukluğumdan beri.araştırmalarım sonucu bişektomi ameliyatını gördüm.ama izlediğim ameliyat vidyoları beni caydırdı.ameliyatsız yöntemlere yöneldim.agassi ve forma diye iki yöntem keşfettim.özellikle agassi ilgimi çekti.ağız içinden ısı verilerek yağ dokusu parçalanıyormuş. iki gündür aramadığım doktor kalmadı istanbulda.hem fiyat hem işlem bilgisi için.15 gün yada bazı doktarlara göre 1 ay arayla 2 yada 3 seans uygulanıyormuş.ben şuan doktor seçim aşamasındayım.bu ay içinde yaptırmayı planlıyorum.aranızda bu yöntemi uygulatan bu şekilde yanak yüz inceltme yaptıran var mı ? bi yan etkisi bi zararını gördünüz mü? hiç bi zararı yok öğle yemeğinde bile yaptırabilirsiniz diyolar.o kadar parayı verip sonuç alamamaktan ya da 3 senas yaptırsam fazla incelmesinden ya da parçalanan yağ dokusunun vücuda zararı olur mu gibi endişelerim var.bu konuda araştırması olan bilgisi ve tecrübesi olan var mı ? ameliyat istemiyorum şahsen.

kimse bu konuyu merak etmiyor mu ? herkesin dikkatleri yanak estetikleri bişektomi de ameliyatsız yöntemi araştıran kimse mi yok koca sitede

merhaba ameliyatsız yanak inceltme uygulamasını yaptırdınız mı acaba? memnun kaldınız mı, ben de yaptırmayı düşünüyorum da. tecrübenizi paylaşırsanız çok sevinirim.

merhaba arkadaşlar,yanaklarından benim gibi şikayetçi olan çok insan olduğunu gördüm.ben 48 kiloyum ama yanak yağlarımdan şikayetçiyim herkes yanaklarımı sıkarak severdi çocukluğumdan beri.araştırmalarım sonucu bişektomi ameliyatını gördüm.ama izlediğim ameliyat vidyoları beni caydırdı.ameliyatsız yöntemlere yöneldim.agassi ve forma diye iki yöntem keşfettim.özellikle agassi ilgimi çekti.ağız içinden ısı verilerek yağ dokusu parçalanıyormuş. iki gündür aramadığım doktor kalmadı istanbulda.hem fiyat hem işlem bilgisi için.15 gün yada bazı doktarlara göre 1 ay arayla 2 yada 3 seans uygulanıyormuş.ben şuan doktor seçim aşamasındayım.bu ay içinde yaptırmayı planlıyorum.aranızda bu yöntemi uygulatan bu şekilde yanak yüz inceltme yaptıran var mı ? bi yan etkisi bi zararını gördünüz mü? hiç bi zararı yok öğle yemeğinde bile yaptırabilirsiniz diyolar.o kadar parayı verip sonuç alamamaktan ya da 3 senas yaptırsam fazla incelmesinden ya da parçalanan yağ dokusunun vücuda zararı olur mu gibi endişelerim var.bu konuda araştırması olan bilgisi ve tecrübesi olan var mı ? ameliyat istemiyorum şahsen.
Ben 15 gün önce yaptırdım. Haftaya ikinci seansı yaptıracağım. Şimdilik çok az incelme var. Belli olması için en az 1 ay geçmesi gerekiyormuş. Değişikleri buradan yazarım.

Eskiden yuvarlak hatli bebeksi bir yuzum vardi
30 dan sonra yuz yercekimine dayanamiuor ve incelip uzuyor zaten
Suan 39 un dayim ve yüzüm senin istedigin gibi fakat ilerleyen yaslarda hic guzel durmuyor yasli gosteriyor
Gormedinmi bir kiz vardi ya yuzu tombul esmer
Yanaklarini aldirdi nasil cirkinlesti birde 40 da dusun onu
Sen kacyasindasin
Pisman olmayasin sonra

Ben Agassi'yi Nisan ayında duymuştum ama agassi dir scarlettir kaç kez arattıysam bulamadım şu sitede. Şu an birçok hekim yapıyor. Benim burada daha önce yazmış olduğum kliniklerden biri de yapıyor. Cesaret ettin mi derseniz henüz değil. Ama yaptıran çok kişi var. Bildiğim o yerde hekim kendi direkt uyguluyor, estetisyene bırakmyor sizi bu da önemli bir detay. Bakalım nasıl olacak birkaç kişiye baktım instagramdan Agassi yazıncas tenis görselleri çıkıyor. Ameliyatsız yüz inceltme yazıyorum fena değil ciddi bir daralma sözkonusu.

Bir diğer yöntem gıdı lipoliz olarak geçen MDA gibi bir maddeydi sanırım yağ parçalayarak yapılması. 2 Arkadaşım Maya'ya direkt Nihat Dik e yaptırmıştı başta güzel sonuç aldılar ama kilo alımı almamalarına rağmen yağlar geri geldi. 4 seansı 1700 tl gibi bir şeydi sanırım.

Agassi bir hayli fazla ancak ilk seansta bile etkili olduğu söyleniyor. Bir de kızlar incelmedim demeyin mesela HİFU cihazında da çok sonra daha da incelme görülebiliyor. Vücut geç kabul ediyor yani ve ettikçe inceliyor.

Bir diğer detay cildniz çok kuru ise yüzün çökme riski artıyormuş ona da dikkat. 1 bilemedniz 2 seans gittiniz ciddi bir zaman bekleyin gerçek sonucu görmek için.

Güzel örnekler gördüm ama bu işlemi yaptırırsanız bieşktomi olmaya karar verdiğiniz an arada yağ parçası kalmayacak böyle bir risk de var. Diyeceksiniz ki neden bişekt olayım cerrahi daha mı iyidir o da zaman zaman aklımı kurcalar mesela yüz germelerde cihazlar istenilen sonucu veremediği için kişi ameliyata girdiğinde arada gerecek bir doku kalmamış ama aynı anda cildi de sarkmış oluyor demişti dr lardan bir tanesi.
Bazı bişekt leri de beğenmedim mesela doku ayva şeklinde çıkartılmış. Arkada daha çok yağ kalması gerekmiyor ama kalmış önde de çok çıkmış çöküklüğü homojen dağılmamış gibi.
Bu bakımdan iyice örneklere bakıp öyle karar vermek gerektiğini düşünüyorum.

İkinci seansı da yaptırdım. Yanaklarımda genel bir incelme var. Bişektomi gibi bir sonuç beklememek gerek. İncelme var ama bişektomideki gibi değil. Bana üçüncü seansı da önerdiler. Yüzüm kare ve üçgenleşmesini istiyorum. O yüzden bişektomi yaptırmak hala aklımda. Aralık'ta her yer kampanya yaptı. Bir seans fiyatına 2 seans olduğu için denemek istedim.

İkinci seansı da yaptırdım. Yanaklarımda genel bir incelme var. Bişektomi gibi bir sonuç beklememek gerek. İncelme var ama bişektomideki gibi değil. Bana üçüncü seansı da önerdiler. Yüzüm kare ve üçgenleşmesini istiyorum. O yüzden bişektomi yaptırmak hala aklımda. Aralık'ta her yer kampanya yaptı. Bir seans fiyatına 2 seans olduğu için denemek istedim.
Agassi bi Teknik mis. Ogrendim:). Ya ben de en cok ondan korkuyorum ileriki yaslarda o yaglar lazim olur mu. Sonra dedim ki hay ileriki yaşıma. Önemli olan şu an aldırayım gitsin /₺. Sonuçta bi yağ parçası en fazla nolur. Ben izledim ucundan tutuyo doktor geliyo. Ameliyatsız yöntem herseyde para tuzagı. Benim gobegim var vangush me su bu herseyi denedim. Gitmediler ama bir suru param gitti

Hangi doktora ne kadar yaptırdınız aceba

Rejuvent Kinik'de yaptırdım ama geçen hafta bişektomi de yaptırdım Ufuk Askeroğlu'na. Agassi benim yanaklarım için yeterli gelmedi. Çok fazla yanağı olmayan, genel bir incelme isteyenler için uygun Agassi. Bende bayağı bir yanak vardı.

Rene clinic bu tedaviyi bi calisanina yapiyordu. Nur bilen yavuzerin storysinde görmüstüm. Klinikte calisan Serdar diye biri var ona yapiolardi. Calisanlarin cogu instada aktif belki serdar in sayfasindan takip edebilirsin süreci

Rejuvent Kinik'de yaptırdım ama geçen hafta bişektomi de yaptırdım Ufuk Askeroğlu'na. Agassi benim yanaklarım için yeterli gelmedi. Çok fazla yanağı olmayan, genel bir incelme isteyenler için uygun Agassi. Bende bayağı bir yanak vardı.

Ameliyattan memnun musunuz? Ödem oldu mu? 3 ay geçmiş yüzünüz nasıl şu an? Bişektomiyi ben de düşünüyorum, bu konuda tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Merhaba bişektomi yaptırdınız mı?

Peki rica etsem özelden resim atabilir misiniz?
Çok istiyorum ama yorumlar aşırı derecede korkutuyor.
Ben kontrole gitmedim, bir hafta önce de başka bir doktora Fransız askısı yaptırdım. Yüzüm şu an şiş. İnanın korkacak bir şey yok. Ben de korkuyordum, çok kötü yorumlar okumuştum ama Ufuk Bey'in hastaları pek iyi yorumlar yazmıştı. Şişlik ve morarma olmadı, ilk günden itibaren çok katı olmamak kaydıyla yemek de yedim.

Ben kontrole gitmedim, bir hafta önce de başka bir doktora Fransız askısı yaptırdım. Yüzüm şu an şiş. İnanın korkacak bir şey yok. Ben de korkuyordum, çok kötü yorumlar okumuştum ama Ufuk Bey'in hastaları pek iyi yorumlar yazmıştı. Şişlik ve morarma olmadı, ilk günden itibaren çok katı olmamak kaydıyla yemek de yedim.
Ahhh siz bişektomi değil Fransız askısı mı yaptırdınız?
Ben bişektomi sandım.

X