ameliyatsız yanak inceltme

Ben kontrole gitmedim, bir hafta önce de başka bir doktora Fransız askısı yaptırdım. Yüzüm şu an şiş. İnanın korkacak bir şey yok. Ben de korkuyordum, çok kötü yorumlar okumuştum ama Ufuk Bey'in hastaları pek iyi yorumlar yazmıştı. Şişlik ve morarma olmadı, ilk günden itibaren çok katı olmamak kaydıyla yemek de yedim.
Ufuk beyin hesabına baktım.
Çok başarılı sonuçlar gördüm.
Sanırım artık yaptıracağım diyorum.
Umarım pişman olmam.

çok yanağınız varsa yaptırın, ben de çoktu ve yüzüm kareydi ama az bir yanağınız varsa ve yüzününüz üçgense yaptırmayın derim :)
Yüzüm bildiğiniz yuvarlak.
Ve tabiki çokkk yanağım var malesef.
Bella eyes diye işlem de yapıyormuş bu doktor.
Resimlere baktım çok başarılı.
İkisini birlikte aradan çıkarırım umarım.
Çok sağolun cevap verdiğiniz için :)

Sanırım hem bişektomi sonrasında Fransız askısı yaptırdınız galiba.
Peki Fransız askısına neden gerek duydunuz ki?
Yeteri kadar yanaklarınız küçülmedi mi?
Evet her ikisi de yaptırdım. Yanaklarım yeterince küçüldü ama Ufuk bey bana yüzümdeki sarkmalardan dolayı hem bişektomi hem de orta yüz germe önermişti. Orta yüz germeye bütçem yetmediği için Nejat Bey'e askı yaptırdım.

arkadaşlar agassi yaptırdım. yağ yakan bir işlem değil sadece cildi radyofrekans ile toplayan bir işlemmiş. Fakat nedense yanak yağlarınızdan kurtulun gibi pazarlama stratejisi ile agassi cihazını pazarlıyorlar. Agassi yerine gidip ultherapy, ultraskin gibi işlemlerle daha etkili sonuç sadece yanaklarınızda değil, tüm yüzünüzde sağlayabilirsiniz. Üstelik bu cihazların çok daha etkili olduğu biliniyor. agassi yaptırdıktan sonra ilk 1 hafta sanki biraz yanak kısımlarında gerilme oldu. Sonra yine eski haline döndü. İlk seansta bir yanağıma 10dk diğer yanağıma 15 dk yapıldı. Yüzümde belli belirsiz simetri sorunu vardı. Fakat tabiki ne bu simetri geçti nede yanaklarda bir incelme oldu. Dediğim gibi bu çok düşük etkili radyofrekans uygulaması. Cihaz anlatıldığı gibi ve pazarlandığı gibi değil. Fiyatları da çok pahalı. İstanbul'da seansı 2.500TL ye yapan yerler var. Ben 2 seansı 2.000TL ye satın aldım. Fiyatları önümüzdeki günlerde daha da düşecek. Çünkü etkisinin az olması sebebiyle daha fazla seanslar almak gerekebilir. Madem bu cihaz sadece yüzde toparlama yapıyor sadece o zaman neden daha gelişmiş bir cihaz olan fokuslu ultrason cihazlarını tercih etmeyelim. Üstelik tek seansta bitiriyor işlemi ve 2-3 sene etkisi devam edebiliyor. Bu sebeple kesinlikle yeni çıkmış olan bu cihazın pazarlama büyüsüne kapılıp yanaklarınızın inceleceğini sanmayın. Hem paranız hem vaktiniz gider.

Benim yüzüm de yuvarlak ben de üçgen bir görüntü istiyorum. Çok az bir yağ alımı yapılsa çözülecek gibi. Ya da elimle kulaklarıma doğru çekince bile yeterli oluyor benim için. Ama ameliyat beni korkutuyor. Liposuction yaptırmak istiyorum da sonrasında dalgalı bir görünüm olur ya da deri fazlası sarkar da başka bir işleme daha gerek olur diye çok korkuyorum. Sarkacak kadar yağ almaz doktor diye de düşünüyorum ama korkuyorum yine de .

Rejuvent Kinik'de yaptırdım ama geçen hafta bişektomi de yaptırdım Ufuk Askeroğlu'na. Agassi benim yanaklarım için yeterli gelmedi. Çok fazla yanağı olmayan, genel bir incelme isteyenler için uygun Agassi. Bende bayağı bir yanak vardı.
bişektomi den sonra çok ağrı sızı oluyor mu? Ne kadar sürede geçiyor acaba? Şişlikler ne kadar sürede indi sizde. bende düşünüyorum ama korkuyorum cildim ve bedenim hassas çünkü. birde sizin yaş kaç acaba?

bişektomi den sonra çok ağrı sızı oluyor mu? Ne kadar sürede geçiyor acaba? Şişlikler ne kadar sürede indi sizde. bende düşünüyorum ama korkuyorum cildim ve bedenim hassas çünkü. birde sizin yaş kaç acaba?
Ağrı çok fazla olmadı, ben çok rahat geçirdim. Şişlikler de çok az oldu, kimse bir şey anlamadı en başta. Ben memnun kaldım. Yaş 45.

Agassi falan hiçbir işe yaramıyor ameliyatsız hersey hikaye,bunları denemiş biri olarak soyleyebilirm.ameliyattan snra da 1ay içinde şekillenme oluyormuş yuzde ,beklemedeym

Agassi falan hiçbir işe yaramıyor ameliyatsız hersey hikaye,bunları denemiş biri olarak soyleyebilirm.ameliyattan snra da 1ay içinde şekillenme oluyormuş yuzde ,beklemedeym
Gerçekten mi ya nerde yapıldı kaç seans yaptırdınız soruyorum kusura bakmayın çünkü agassi baya süredir beklediğim bir şey

Ağrı çok fazla olmadı, ben çok rahat geçirdim. Şişlikler de çok az oldu, kimse bir şey anlamadı en başta. Ben memnun kaldım. Yaş 45.
Merhaba, ben de aynı yaştayım. Hala memnun musunuz ilerleyen zamanda sarkma oluşuyor deniyor bu yüzden biraz çekiniyorum.

Çok memnunum ama ben üzerine ip askı da yaptırdım. Gayet güzel oldu.
Ben de salı günü Aydın mamak a görüşmeye gidicem ama başka bir işlem yaptıramam bakalım ne diyecek çünkü yaşıma göre uygun olmadıgını ve sarkma olabileceğini söyledi.

X