Amelıyattan sonra ne sayıkladınız :-)

EsiLaCIM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
274
2
41
Bu topikden once de açmislar, okudum cok komigime gitti.
Evet ameliyat olan bayanlar, ameliyattan sonra ne sayikladiniz???mirmirmirmir

valla cnm benim tipime baksan bu narkozdan günlerce kalkamaz dersin..ama daha ameliyathanedeyken ayıldım dahada uyumadım her anı aklımda:)ne sayıkladım ne titredim:)ama ben ameliyt oldugum sıralar babam nişanlımı bilmiyoduuuu onun ismini sayıklarım diye çok korktum..şükürrr heç bşy kaçmadı agzımdan:)

Kardeşim oldu burun ameliyatı ameliyathaneden çıkarken biyandan ağlıyo bir yandan da eşime diyoki Julia Roberts'a benzemişmiyim Mehmet abiiiiii?

Ben bekarken amelıyat olmsutum adam bana sonda takmıs kardesım anlatıyor benı yataga getırmısler cısım geldı demısım sondayı gorunce doktora naptın lan bana ne taktın naptın demısım ))))) kızım ya ondan blıncaltı ıste :)acaba bıseymı oldu dıye hahahaha

:eek:lmaz:ben de ilk ameliyatimda, baktim biraz kendime geliyorum, ya burnuma ne koymuslar dedim , ve cikarmaya calistim, hemsire gelip ellemeyin dedi bana, bide ayilma odasinda bi kac kisi daha vardi, ordaki hemsirelerin konusmalarina takmisim, uf kafam sisdi felan diye sayikliyordum.

Kardeşim oldu burun ameliyatı ameliyathaneden çıkarken biyandan ağlıyo bir yandan da eşime diyoki Julia Roberts'a benzemişmiyim Mehmet abiiiiii?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

ee benzedi mi peki??:roflol::roflol:

ameliyat olan herkese mi sonta taklıyoooobilmiyorumkismileay ben tırsarım anısı varrrkafamçokkarıştı

anestezi uzmanımıııkaydirigubbakcemile3 tam 4 defa anlatmışım bizimkilere pek tatlıydı diyekaydirigubbakcemile3

kizlar sonta ne bilmiyorumkismile
canım sonta çiş yapmak için kullanılan bişey.onu ameliyat olan,kalkamayacak olanlara takıyolar.Onun aracılığı ile çiş yapıyorsun.Bana hiçççç takılmadı ama kötü bişey olduğunu biliyorum,acı veriyormuş:))))))))))))))))

ben de uyandığımda ayılma ünitesindeydim.Hiçççççç hatırlamıyorum ameliyathaneden nasıl çıkarıldığımı.ama acayip merak ediyorum.uyandırırken bişey diyolar mı acaba bana ne dediler diye merak ediyorum.ayılma ünitesinde kimse yoktu sadece bir tane hemşire vardı onu hatırlıyorum ve hemen saati sormuştum:))bir de beni odama götüren hasta bakıcıyla bir kaç sohbet ettiğimi hatırlıyorum.mesela o sevgi diye birinden bahsediyordu arkadaşına telefonda.ben de ona sevgi kim?diye sordum.bananeyse:))

:roflol::roflol:
ben ağlayarak uyandım ama bişey sayıkladım mı bilmiyorum
bi de uzaktan gelir gibi hemşirenin sesi geliyodu kulağıma, sürekli ağzından nefes al diye tekrarlıyodu
yeter artık ya bi sus zaten ağzımdan nefes alıyorum demek istemiştim ama diyememiştim, içimde kaldı :))

Bakalim kizlar, ben bugun ameliyattan cikinca ne sayiklicam merak ediyorum, insallah ters birseyler soylemem :)

Yaa arkadaşlar ! ! kaydirigubbakcemile3 walla bende bundan korkuyordum... Demek gerçekten bilinçaltı ortaya çıkıyor öyle miiiiii bilmiyorumkismile
Ayyyyyy çok kötü bişey yaaaaa
Ben neler sayıklarım kimbilirrr :kedi:

Ameliyat esnasında mı ? yoksa ameliyat sonrası mı sayıklama oluyormuşşş ? CADIARZU

cnm ameliyat esnasında sayıklanırmı hiç kıs:)allah korusun gözünü açtıgını düşünsene burun havada heryer kan öğğğğğğğğğ:)narkoz süper bşy vallaaa acaip bi duygu çok hoşuma gitti:)ameliyt bitiyo senii ayıtlmadan odana çıkartmıyolarr hemşireler doktorlar sürekli ismimle seslendiler uyan diyee bende gözümü açtım tabi bi ton agırlık var gibi hissettim burnumdan dolayı bide kustum bolca kustugumu yuttum boguluyodum doktor gelip başımı yan çevirdi hasta bakıcı gelip temizledii...keşke hatırlamasaydımmmm vallaaa:)

beni uyandırmak için bişi yapmadılar birden uyandım üstümde bi yoğunluk vardı çok normaldim diğer hastalara göre başım hiç bişeyi kaldıramıyodu yanımdaki çocuk ağlıyo bağrıyodu birini istiodu hemşireyle hasta bakıcı çocuğa kızıyolardı sus diye yanımdaki adamda yeter artıık sus nereye düştüm ben böyle allahım ne günahım vardı diye bağırıyodu benim hiiç sesim çıkmadı ölece yattım kımıldamadan ama seslere daynamıyodum ama konuşcak halimde yoktu çok garipti ya hatırlmak istemiyorum...

X