Amelıyattan sonra ne sayıkladınız :-)

Benımde ceneme vurmus saat kac kac saat surdu dıye sorup durmusum bıde ben amelıyata gırerken bı kız aglıyodu bende tırsmıstım bıraz onu anlatmısım :)

Bende ayilirken hasta bakiciya ve anneme sacma sapan konusmadim dimi kotu seyler sayiklamadim dimi diye surekli tekrarlamisim. :)

Ameliyatta bayilana kadar doktorun kafasini sisirdim, surekli burnum kavisli olcak dimi, burnum findik gibi olucak dimi, burnum tasarimdan guzel olacak dimi deyip durmusum :)))

bende hic anestezi almış gibi deildim.. direk uyandım ve öylede kaldım geceye kadar :)))) uyandıgım ilk an nefes aldım ve kontrol ettim nefesimi.. uff süper nefes alıodum.. ve sürekli söylediğim bişey vardı ''süper nefes alıyorum ben hic böyle nefes almadım''.. ama bi taraftanda başka bişey düşünüyodum ama dile getirmedim tabi '' Emre beyin parfümüde on numara kokuyo yaa'' :)))))))))

Ayy bıde amelıyata gırcem nolur nolmaz sabahın koru agdaya gıtmıstım ustumu tamamen cıkarırım dıye ama esofmanlarımla amelıyata aldıkları ıcın "off sabahın korunde agdacıya gıttım bosu bosuna" demısım hem doktorlarım hemde babamın yanında :)

ay oske.06 valla cok komiksin :roflol: hic bu kadar gulecegim yoktu, bende dedim ameliyatta giriyorum ölum var zulum var, bir gun onceden iyice agda yaptimmi, baktim ki esofmanla ameliyata giriliyormus, bende kendi kendi bosuna o kadar ugrastim dedim :) :umursamaz:ama seninki babanin yaninda soylemen komik olmus cidden.

Bıde 1 kez dııl 2 kez dııl 2 saat boyunca sureklı basa donmusum cıdden narkoz ceneme vurmus yanı :)

ay oske.06 valla cok komiksin :roflol: hic bu kadar gulecegim yoktu, bende dedim ameliyatta giriyorum ölum var zulum var, bir gun onceden iyice agda yaptimmi, baktim ki esofmanla ameliyata giriliyormus, bende kendi kendi bosuna o kadar ugrastim dedim :) :umursamaz:ama seninki babanin yaninda soylemen komik olmus cidden.

yaw bnm heryerm temzdi biliyodm soyundurcklarını.. bana dedi bi tek alt iç çamaşırın kalsın göğsümü ere gere çıkardm bnde :-).. ama ne gerek warki anlamadım yani burnuma yapıyo işlemi.. üstüme bişe giydirdi amelyt giysisimi nedir..keşke bnde kıyaftmle olsydm.. uyanr uyanmaz anne bana bişe yapmamıştr dimi dedm.. gozmde buz olduğundan yanımda doktorun oldğunu bilmiyodum ehhekaydirigubbakcemile

Hahaha :) senınkıde komık olmus doktorda narkoza vermıstır herhalde

ınş o günden Sonra kontrollerde falan surat yapıyo gibiydi gittim koca 2 paket pişmaniye aldım.. şindi o pişmaniyedende mesaj çıkarsın istedim.. hani pişman oldum doktorum onu söyledğme kusura bakmayn gibisnden bi msj içerkliydi armağanım .. anlar inş :-)

ben de aylınca grip oldumm grip oldumm diye sayıklamışım...dr.gemiş yanıma ona da söölemişim..o da bugün konuşmasın fazla demiş

ben ameliyattan cikar cikmaz aynaya yurmek istedim burnumun kalkik olup olmadigini ogrenmek icin, goguslerim yaptirdigimda ise uyanir uyanmaz goslerimi elledim,buyumusmu diye ve esime 10 kez sormussum nasil buyukmu diye fakat hatirlamiyorum:)

ben ameeliyattan cıkınca doktorum gelmiş babam doktorunun adı ne demiş bende tişört demişim:)sora gelip tamponları değişen cocua ben seni tanımıorum demişim:)bi de kkusturana kadar anne burnum güzel olmus mu demişim:)

cnm ameliyat esnasında sayıklanırmı hiç kıs:)allah korusun gözünü açtıgını düşünsene burun havada heryer kan öğğğğğğğğğ:)narkoz süper bşy vallaaa acaip bi duygu çok hoşuma gitti:)ameliyt bitiyo senii ayıtlmadan odana çıkartmıyolarr hemşireler doktorlar sürekli ismimle seslendiler uyan diyee bende gözümü açtım tabi bi ton agırlık var gibi hissettim burnumdan dolayı bide kustum bolca kustugumu yuttum boguluyodum doktor gelip başımı yan çevirdi hasta bakıcı gelip temizledii...keşke hatırlamasaydımmmm vallaaa:)

Kustun yuttun boguluyodun ay harbi güldüm Allah'ta seni güldürsün bana bisey olmadı alıştım ben narkozada ayılma sırasında doktorlara saydıysam bilemem en korktuğum seyde atılırken kufretmekti etmedim sanırım :)

ılk söylediğim şey son ameliyatta nefes alamıyorum ölüyorum.. ilk defa burnumdan nefes alamyı unuttum o kdr tecrübeliyim:) ama ben devamlı dr asistanı fln gelince ameliyat başarılı mı düzeldi mi burnum die sormdum hep

Ayy bıde amelıyata gırcem nolur nolmaz sabahın koru agdaya gıtmıstım ustumu tamamen cıkarırım dıye ama esofmanlarımla amelıyata aldıkları ıcın "off sabahın korunde agdacıya gıttım bosu bosuna" demısım hem doktorlarım hemde babamın yanında :)

ameliyata eşofmanla mı aldılar? ben hep çıkardım herşeyi özel ameliyat şeyleri giydirdiler. Acaba lokal mı oldun özge? çünkü genel anestezi de kural diye biliyorum.

Kustun yuttun boguluyodun ay harbi güldüm Allah'ta seni güldürsün bana bisey olmadı alıştım ben narkozada ayılma sırasında doktorlara saydıysam bilemem en korktuğum seyde atılırken kufretmekti etmedim sanırım :)

ay cnmmmmm valla artık küfrettiysendeeeee neyapasınnn doktorlar alışmıştır heralde:)ben nişanlı deildim o sıra babam bilmiyodu benimkini:)tek korkummm nişanlımın ismini sayıklayıp durmaktııı allahtan söylememişimmmm valla yoksa babam burun falan dinlemez komple dalardı bana:):):):):)kaydirigubbakcemile3

ya kızlar ben herşeyi net hatırlıyorum :) hatta hani anesteziden sonra Tuğçe Tuğçe böle hafif uyandırmaya çalışıyorlar ya :) ben duyuyorum ama cevap vermiyordum haha :) hatta bir hemşire uyanmıyor ya demişti bir ameliyatımda :) ama narkoz beni fena yapıyor ilk 8 saat devamlı kusuyor ve uyuyamıyordum :KK43: o mide bulantısı yok mu ah ah

X