Ameliyattan sonra üst dudak çekilmesi

Barista00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2021
415
801
Merhaba hanımlar. Dün ameliyat oldum bugün ilk gecem yani. Uyuyamıyorum zaten birde aklıma bu takıldı. Şu an tampon ve alçı var yüzümde. Ameliyat olmadan önce doktordan tek isteğim kalkık bir burun olmamasıydı. Hatta belirttim burun kalkık olur üst dudağım çekilirse hiç yaptırmayayım diye. Şu an aynaya bakınca tam da o görüntüyü görüyorum. Bugün zaten ağladım kanama oldu kendimi sıktım diye. Sanki aynadan burnunuzun içine bakmak için burnunuzu kaldırırsınız da üst dudağınızda çekilir ya aynen öyle. Ağzımı kapayınca alt dudakla birleşmiyor bile tam olarak. İlk zamanlarda böyle olan varmı yoksa benim doktorum mu bu şekilde burun yaptı bana. Lütfen gerçekleri söyleyin ailem gibi içimi rahatlatmak için oyalamayın beni lütfen 🥺

İlk zamanlarda o oluyor asla birleşmiyor gibi ama bantlar çıkınca bir ay sonra normale dönmüştü benim.

Burnunuza alçı ve tampon dururken hiçbir şeyi kafanıza takmayın. Ne o kalkıklık kalıyor ne de domuz görüntüsü. Boşuna ağlayıp iyileşme sürecini zorlaştırmayın. Bir sorun varsa da bu ağlayarak düzelmiyor mecburen beklemek zorundayız. Geçmiş olsun umarım sizin için her şey güzel olur🥰

Burnunuza alçı ve tampon dururken hiçbir şeyi kafanıza takmayın. Ne o kalkıklık kalıyor ne de domuz görüntüsü. Boşuna ağlayıp iyileşme sürecini zorlaştırmayın. Bir sorun varsa da bu ağlayarak düzelmiyor mecburen beklemek zorundayız. Geçmiş olsun umarım sizin için her şey güzel olur🥰
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız

X