Amh 0,04 ve 3 cm çikolata kisti

Valla koenzim d vitamini ve iki adet tüm vitaminleri içeren biri tablet diğeri şase. Dünya kadar kullanıyorum. Ama bu ay çok hareketsiz kaldım düzenli yürüyüş yapacam. Bu arada dün yumurta gelişmediği için tedaviyi sonlandırdı. Çikolata kisti olduğu için adetin 20. günü Lucrin vurul dedi. Ama benim kafam karışık çarşamba Cem beye gidecem baştan tedavi olacak vurulursam süreci etkiler mi. Çünkü bu iğne adet olmayı geciktiriyor kisti baskılaması için
Bende astajin kullandım çerez yeşillik su 89 çıktı amh bide hacamat yaptırdım 2. Bu ay yaptircam

Arkadaşlar 12 yıldır bu illet hastalıkla uğraşıyorum ne lanet pis hastalık olduğunu okadar bilmiyorumki ne yapsak ta boş İzmir'de gitmediğim doktor kalmadı tüp bebeğe hazırlanırken 8cm sağ sol 2 adet kist ile kistler patladı ağır bir açık ameliyat geçirdim iç kanama ile birlikte çok şükür sağ çıktım sonrası 8 kere tüp bebek yaptım bu süreçte yumurtam ya 1 ya 2 çıktı hep sonrası sıvı oluştu tüpler alındı 🙁 ve boylelikle normal yolla olma şansım 0 oldu 9. Tüp bebekte ( havuz yapiyorduk cikmadi yumurta 4 kere toplama yaptık pes ettim) koyun ne varsa yeter artık dedim pes ettim ve şükürler olsun oğlumu kucağıma aldım rabbime hamd olsun oğlum 4 yaşında rabbim sağlıklı ömürler versin,🤲 4 ay önce kardes için gittik son kalan yumurta koyuldu olmadi nasipten öte yol yok inanın her kısmet vaktine esir bende çok vitamin takviye vs denemediğim şey kalmadi kim ne söylese ne duysam yaptım herşeyin bir zamanı varmış bilemedim cooook istedim 8 yıl sonra rabbim verdi 5 ay sonra babamı kaybettim nerden bilebilirdim onun bana sabır olarak o zamanalr geleceğini biz bilmeyiz rabbim bilir
Allah oğluna uzun sağlıklı ömürler versin öyle şeyler duyunca çok seviniyorum sizleri tanımasam da. Hangi doktorda yaptınız tüp bebek

Havuz yapacak kadar yumurtam oluşmadı maalesef. Sadece 2 folikül oluştu ve neyse ki doluydular. Döllenme de gerçekleşti ve taze transfer oldum, hiç dondurmadılar
Kaç defa baktılar yumurtalara misal her ay gittiniz de yumurta görünmedi mi. Bende çıksa bile ya boş ya da gelişmiyor :/

2 kez denedim. Birinde tek yumurta oluştu, döllenmedi. İkinci denemede gebe kaldım başarılı bir şekilde
Vallahi bana Umut oldunuz. Aziz mübarek günlerin hatrına rabbim evlatlarınızı bağışlasın uzun ömür başarı ve sağlık versin inşallah. Bana ve benim gibi isteyen herkese Çifter Çifter hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Sizin hikayeniz nedir
9 aydır korunmuyoruz ama gebelik olmadı Amh 1 onun dışında bi sorun yok eşimin sperm testi orta düzeyde sperm sayısı normalin biraz altı 3 aydır takviye kullandı ama şu an sonuç ne bilmiyorum 28 yaşındayız ikimizde pcos yok ben de şu an ilk defa Femera kullandım bu ay ne olacak bakalım ikimizde bebekleri seviyoruz inşallah nasip eder Allah 🫶🏼

9 aydır korunmuyoruz ama gebelik olmadı Amh 1 onun dışında bi sorun yok eşimin sperm testi orta düzeyde sperm sayısı normalin biraz altı 3 aydır takviye kullandı ama şu an sonuç ne bilmiyorum 28 yaşındayız ikimizde pcos yok ben de şu an ilk defa Femera kullandım bu ay ne olacak bakalım ikimizde bebekleri seviyoruz inşallah nasip eder Allah 🫶🏼
Bence pek bir sorun görünmüyor ınstagramda embriyolog İdil Bozkurt var onu takip edin çok faydalı şeyler paylaşıyor

X