AMH 0.40 çıktı ağlıyorum :(

roselovee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2022
242
100
Amh değerimi öğrendim çok ağlıyorum hıçkıra hıçkıra doktorum söyledi şok geçirdim tüp bebek merkezine git dedi . Çok kötüyüm benim gibi olan var mı

Ağlamak çözüm değil kendinizi daha fazla strese sokup vucudunuza zarsr vermeyin. Ben 0.21 öğrendiğimde 3.ye hamile kaldım
Ardından 14 ay sonra 4.ye hamile kaldım ve amh 0.01 lerde geziyo şu an. Tüp tedavisindeyim
Tek pişmanlığım keşke ilk öğrendiğimde tüpe başlasaydım çünkü gebelik lerim ilerlemedi.
Sizde hemen tüpe başlayın şansınız daha da azalmadan. En azından tüp Bi çözüm öcü böcü değil yani
Ya olmasaydı

Banada 5 sene önce amh 0.01 demisti ve direkt tüp bebege git demisti gitmedim bir suruu sıkıntı yasadım. Bu konu ile deneyimli biri olarak zaman kaybetmemeni tavsiye ederim. Aglama topla kendini yoluna bak. Cok gecmis olsun
Amh değerimi öğrendim çok ağlıyorum hıçkıra hıçkıra doktorum söyledi şok geçirdim tüp bebek merkezine git dedi . Çok kötüyüm benim gibi olan var mı

Benim yalım 35 amh 0,41 iken 3.tüp bebek denememde hamile kaldım. Siz daha 28 yaşındasınız. Yumurtalar daha kalitelidir. Ağlanacak bir şey yok zaten bu devirde max 2 çocuk yapılır. 10 tane doğurulmaz ki. 2 çocuğa da fazla fazla yeter rezerviniz korkmayın :)

Testi Farklı bir yerde bir daha yaptır bence canım benimde 1.50 çıktı özel klinikte sonra devlette verdim 2.50 çıktı çok farketti
Ulturasonda görünen yumurta sayın nasıl peki
Ve ayrıca düşükse bile aglama herseyin çaresi var artık prp tedavisini Falan araştır

Banada 5 sene önce amh 0.01 demisti ve direkt tüp bebege git demisti gitmedim bir suruu sıkıntı yasadım. Bu konu ile deneyimli biri olarak zaman kaybetmemeni tavsiye ederim. Aglama topla kendini yoluna bak. Cok gecmis olsun
Adetin devam ediyor mu canm kendiliğinden olabiliyor musun

Peki gitmedim demişsiniz hamile kaldınız mı doğal yolla ? Tavsiyeniz tüp benek merkezine gideyim mi

X