AMH 0.40 çıktı ağlıyorum :(

Peki gitmedim demişsiniz hamile kaldınız mı doğal yolla ? Tavsiyeniz tüp benek merkezine gideyim mi
3 sefer dış gebelik yaşadım,2.sinde sağ tüpümle yumurtalığım alındı.3.dış gebeliğimde solda oldu. Sonrasinda artik tüp bebege gitme karari aldim şuan başladık

Benim yalım 35 amh 0,41 iken 3.tüp bebek denememde hamile kaldım. Siz daha 28 yaşındasınız. Yumurtalar daha kalitelidir. Ağlanacak bir şey yok zaten bu devirde max 2 çocuk yapılır. 10 tane doğurulmaz ki. 2 çocuğa da fazla fazla yeter rezerviniz korkmayın :)
Evet haklısınız ama şok geçirdim gerçekten birden pat diye söyledi doktor ne teselli etti ne bişey ağladım hüngür hüngür çocuk gibi :)

Testi Farklı bir yerde bir daha yaptır bence canım benimde 1.50 çıktı özel klinikte sonra devlette verdim 2.50 çıktı çok farketti
Ulturasonda görünen yumurta sayın nasıl peki
Ve ayrıca düşükse bile aglama herseyin çaresi var artık prp tedavisini

Evet yaptırmam gerekiyor bugün devlete gidiyorum inşallah normal davranır aylar önce gittim daha gençsin ne hormon testi 5 ay kısa süre demişti gönderdi beni .

Amh değerimi öğrendim çok ağlıyorum hıçkıra hıçkıra doktorum söyledi şok geçirdim tüp bebek merkezine git dedi . Çok kötüyüm benim gibi olan var mı
Yasiniz cok genc bu nedenle tup bebek sansiniz cok yuksek. Hemen yumurtlarinizi dondurun bence. Esiniz de sperm testi versin, onun durumundan emin olun. Bir iki ay klomen ve catlatma ignesi deneyebilirsiniz belki, doktorunuz onerirse. Baska bir doktorun daha fikrini alin. Herkes dogal yoldan zahmetsiz olsun ister elbette, ama gec kalmadan doktorlari dinleyin, aglamanin faydasi yok.

Ben 0,01’le dogal hamile kaldim, tek iliskiden hem de. Ustelik 0,4 cok da kotu bir sonuc sayilmaz ☺️
sizin yorumunuzu okuyunca şuan içimdeki karamsarlık biraz olsun azaldı 30 yaşındayım olmuyor diye en son tüp bebek merkezine gittik amh testinde değer 1.9 çıktı doktor bu değer az 2 bucuk 3 olması lazım zaman kaybetmemeniz gerekiyor daha fazla düşmeden tüp bebek yapmalısınız erken menopoza girebilirsin dedi yani benim değerim ozaman normal

sizin yorumunuzu okuyunca şuan içimdeki karamsarlık biraz olsun azaldı 30 yaşındayım olmuyor diye en son tüp bebek merkezine gittik amh testinde değer 1.9 çıktı doktor bu değer az 2 bucuk 3 olması lazım zaman kaybetmemeniz gerekiyor daha fazla düşmeden tüp bebek yapmalısınız erken menopoza girebilirsin dedi yani benim değerim ozaman normal
Bence normal 🥰

X