Gebeliğe Hazırlık AMH 0.50 😢

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaliteli yumurtayı olgunlaştırıyor. Aslında ilaç meme kanserinde kullanılmak için üretilmiş ancak yumurtaları olgunlaştırınız özelliği keşfedilince düşük dozda verilmeye başlanmış. Geçen ay ilk kullanımımda gebelik oluştu bu ay da umutluyum,
Anladim bana simdiye kadar ilac onermedi ama yarin yumurta catlamadiysa belki catlatma.ignesi verir. Insallah dileginiz gerceklesir allah isteyen herkese versin

Anladim bana simdiye kadar ilac onermedi ama yarin yumurta catlamadiysa belki catlatma.ignesi verir. Insallah dileginiz gerceklesir allah isteyen herkese versin
Evet çatlamadıysa desteklemek çok iyi olacaktır kendi haline bırakacak zamanımız yok maalesef. İnşallah hayırlı haberlerinizi alırız

41 yaşındayım 2 yıllık evliyim amh 1.28 çıktı. sanki çok gençmişiz gibi bir de hemen çocuk sahibi olmayalım gezelim tozalım deyip 1,5 yıl bekledik. 6 ay önce çocuk sahibi olmaya karar verip bir doktora gittik. rahim ulstrasonu çeşitli testler sonrası poliplerim olduğunu öncelikle onları aldırmamı söyledi. tüpler açık yumurtam oluşuyor. ama kalitesi de önemli tabi. 5 ay önce polipler alındı 1 ay iyileşme süreci 2 ay normal akışında deneme ve sonrasında femara diye bir ilaç verdi geçen ay. bu ilacı ilk denemem de hamilelik oluştu ama 6 haftalıkken kimyasal gebelik olduğunu anladık adet görmemle çok şiddetli ağrılı bir şekilde son buldu. bu ay yeniden aynı ilacı verdi. 1 adet 19 mm yumurtam var ve dün çatlatma iğnesi oldum. umarım bu sefer olur. benim gibi amh değeri düşük herkese nasip olsun. doktorum yaşına göre çok iyi diyor ama yaşıma göre iyi olması değil normale göre iyi olması mühim.
Polipin büyüklüğü ne kadardı? Maalesef bende de varmış

Arkadaslar oncelikle merhaba konu ile alakali degil fakat bir sorum olacak 🌸 amh ölcümü nasil yapiliyor acaba normal hormon icin kan verdigimiz de cikiyor mu ?

X