Amh düşük olup Femera ile hamile kalanlar

Merhabalar Amh değerim 1 geldi biraz endişeliyim diğer sonuçlarım normal bu ay ilk defa Femera kullandım dünde çatlatma iğnesi oldum bir yumurtam 16 mm diğeri 23 mm ydi çatlatma öncesi doktor Amh düşük sende bu tedavi işe yaramaz dedi sizce ne düşünüyorsunuz 🥲
Benimde dondırulmus saglıklı embriyolarım kalmayınca ultrason da yumurtalarım az dedi bi tarafta 3-4 diğer tarafta 3-4 ama çok kücükler oyuzden geçen hafta prp ve eksozom yaptırdım bu hafta amh fsh değerine baktırcam her hafta taki adet olana kadar

Benimde dondırulmus saglıklı embriyolarım kalmayınca ultrason da yumurtalarım az dedi bi tarafta 3-4 diğer tarafta 3-4 ama çok kücükler oyuzden geçen hafta prp ve eksozom yaptırdım bu hafta amh fsh değerine baktırcam her hafta taki adet olana kadar
Bana 7-8 yumurta var demişti ama tam olarak ne dediğini anlayamadım sağ sol olarak mı dedi merak ettim ultrason kağıdını da vermediği için bilmiyorum

Bana da folikuller biraz küçük dedi bakalım nasıl ilerleyecek tedavi büyüyecekler mi

X