Amh düşüklüğü için tüp bebek öncesi yumurta kalitesini artırmak doğal gebelik için vitamin önerisi

Kusura bakma yeni gördüm mesajını. Enflamasyon tüp bebek sürecinde çok önemli etken. Önerdiğim ananas özütünü transferden önce kullanmak gerekiyor. Kullanmayacaksanız bile vucutta herhangi bir enfeksiyon var mı yok mu baktırmak faydalı olur
Estağfurullah,
Ananas özütüde fotodaki takviyelerde var mı?

Melatonin var onu her gece yatmadan mı.ictin, misil mışıl uyuttu mu:) alışkanlık yapmiyor mu o şekilde uyumaya alışınca?

Kusura bakma yeni gördüm mesajını. Enflamasyon tüp bebek sürecinde çok önemli etken. Önerdiğim ananas özütünü transferden önce kullanmak gerekiyor. Kullanmayacaksanız bile vucutta herhangi bir enfeksiyon var mı yok mu baktırmak faydalı olur
Bu arada yemene icmene onerisi oldu mu ve spir vs yaptırdı mı?

Ins bi gelişme oldu mu?
Ketojeniği Dr mu önermişti
Selamlar. Ketojenik beslenmeyi kendim arastirmistim. Hamile kaldım doğum yaptim, amh düşüklüğü moralinizi bozmasin bana da hep tüp bebek dediler kendiliğinden oldu ama cok vitamin kullandım. Burda konulara hep yazdım kullandığım vitaminleri, yine yazarım isterseniz

Selamlar. Ketojenik beslenmeyi kendim arastirmistim. Hamile kaldım doğum yaptim, amh düşüklüğü moralinizi bozmasin bana da hep tüp bebek dediler kendiliğinden oldu ama cok vitamin kullandım. Burda konulara hep yazdım kullandığım vitaminleri, yine yazarım isterseniz

neler kullandınız ben de merak ettim

Çok sevinirim yazarsan.
Ne kadar süre kullandın ve amh, fsh kaçtı?
Ketojenik hamile kalmayı kolaylaştırır mıymış?

bildiri gelmedi nasıl görebilirim

siteye çok hakim değilim
hayırlısı olsun saglıkla kavuşun inşallah yavrunuza :KK200: :nazar:

ben de 6 aylık denemenin sonunda hamile kaldım, üstelik doktorlar tüp bebek diyordu, yumurta rezervim düşük ve fsh degerim yuksek oldugu icin. okuyacaklar icin öneri olması açısından ben de deneyimlerimi ve kullandıgım takviyeleri paylasıyorum.

son gittigim doktor resveratrol yazmıştı, günde 200 mg, Ocean marka kullandım
Nutraxin multivitamin for women
Venatura q10 200 mg
Krilom omega3
Venatura D3K2 - ben 58 kilo oldugum icin her gün 6 damla kullandım - her 10 kilo icin 1 damla
Goodday dimplus - adetin 15.gününe kadar kullandım
Bromelain 500 mg - adetin 15.gününden sonra kullandım

Bunlara ek olarak Sepenatural marka arısütü bal polen propolis karışımını kullandım, son 2-3 aydır kullanıyordum ama cok düzenli kullanamadım yine de etkisi olmustur forumlarda hep okuyordum ileri yaş hamile kalmak isteyenler icin etkili oldugunu.
ramazanda 2 kilo vermiştim onu korudum, kilo vermek de iyi birşeymiş hamile kalmaya calısırken, fazla kilonuz varsa vermeye calısırsanız iyi olur.

akzer marka hayıtotu, civanpercemi karısık cayı var, onu da adedin ilk 10-12 günü filan kullandım hep.

yumurta geliştirici herhangi bir ilaç kullanmadan hamile kaldım. ama benim yaşım da ileri oldugu icin takviyelerin hepsini kullandım denedim, belki herkesin tüm bu takviyelere ihtiyacı olmayabilir ama genel olarak arısütü bal polen propolis takviyesi yumurta kalitesini geliştirmeye yardımcı ve D vitamini de cok onemli.

buarada son ay ben de artık düşünmeyecegim miniğim ne zaman gelmek isterse hayırlısı ne ise bekleyecegim dedim, tüp bebek sürecine girmek istemediğimiz icin 1-2 sene beklerim olmazsa da saglık olsun diye düşünüyordum, bir evladım daha var Allah a şükür.
tabiki nasip, ben elimden geleni yapıp dua ettim, Allah isteyen bekleyen herkese saglıklı evlatlar versin inşallah.
Buraya da ekledim

Etiketledim sÇok sevindim adınıza bende 3 ay önce amh 0.87 olduğunu öğrendim bu ah tedaviye başladım şimdi rahim filmi cekincem haftaya benim bir evladım var ikinci için çabam siz neler yaptınız lutfen dogal kalmayı çok istiyorum birde kacinci ah da kaldınız ben 6 aydir istiyorum çok mu uzadı diye üzülüyorum

merhaba E Eda karakus

önceki mesajımda görünüyor, tekrar ekliyorum buraya

"ben de 6 aylık denemenin sonunda hamile kaldım, üstelik doktorlar tüp bebek diyordu, yumurta rezervim düşük ve fsh degerim yuksek oldugu icin. okuyacaklar icin öneri olması açısından ben de deneyimlerimi ve kullandıgım takviyeleri paylasıyorum.

son gittigim doktor resveratrol yazmıştı, günde 200 mg, Ocean marka kullandım
Nutraxin multivitamin for women
Venatura q10 200 mg
Krilom omega3
Venatura D3K2 - ben 58 kilo oldugum icin her gün 6 damla kullandım - her 10 kilo icin 1 damla
Goodday dimplus - adetin 15.gününe kadar kullandım
Bromelain 500 mg - adetin 15.gününden sonra kullandım

Bunlara ek olarak Sepenatural marka arısütü bal polen propolis karışımını kullandım, son 2-3 aydır kullanıyordum ama cok düzenli kullanamadım yine de etkisi olmustur forumlarda hep okuyordum ileri yaş hamile kalmak isteyenler icin etkili oldugunu.
ramazanda 2 kilo vermiştim onu korudum, kilo vermek de iyi birşeymiş hamile kalmaya calısırken, fazla kilonuz varsa vermeye calısırsanız iyi olur.

akzer marka hayıtotu, civanpercemi karısık cayı var, onu da adedin ilk 10-12 günü filan kullandım hep.

yumurta geliştirici herhangi bir ilaç kullanmadan hamile kaldım. ama benim yaşım da ileri oldugu icin takviyelerin hepsini kullandım denedim, belki herkesin tüm bu takviyelere ihtiyacı olmayabilir ama genel olarak arısütü bal polen propolis takviyesi yumurta kalitesini geliştirmeye yardımcı ve D vitamini de cok onemli.

buarada son ay ben de artık düşünmeyecegim miniğim ne zaman gelmek isterse hayırlısı ne ise bekleyecegim dedim, tüp bebek sürecine girmek istemediğimiz icin 1-2 sene beklerim olmazsa da saglık olsun diye düşünüyordum, bir evladım daha var Allah a şükür.
tabiki nasip, ben elimden geleni yapıp dua ettim, Allah isteyen bekleyen herkese saglıklı evlatlar versin inşallah."

Amh 0.52 yaş 34 ilk tüp bebek denememin tutmadığını öğrendim. 5 yumurtam vardı 2 sini adetle atıldı 3 yumurtam kaldı üçü döllendi iki embriyom kaldı transfer edildiler olmadı. Amh düşük olup doğal yolla hamile kalan ya da tüp bebek öncesi yumurtaların kalitesini artırmak için vitamin kür kullanarak faydasını gören var mı
Argifertil d vitamini omega3 verdj benim doktorum canim tabi bunun yaninda saglikli beslenme

X