Amh düşüklüğü tüp bebek

40 yaşındaydım tedavi görürken. Oğlum şuan 8 aylık.
Oğlunuzu sağlıkla büyütun inşallah 🤲 bende ileri yastayım 2 buçuk yıldır evliyim hiç hamile kalmadım görünürde herşey normal ama yinede olmuyor. Bende ilk defa tubbebek yaptırmayı düşünüyorum Aret kamarda inşallah bizede nasip olur .Kaç ay sonra rendavu verirler acaba tubbebek için?

Oğlunuzu sağlıkla büyütun inşallah 🤲 bende ileri yastayım 2 buçuk yıldır evliyim hiç hamile kalmadım görünürde herşey normal ama yinede olmuyor. Bende ilk defa tubbebek yaptırmayı düşünüyorum Aret kamarda inşallah bizede nasip olur .Kaç ay sonra rendavu verirler acaba tubbebek için?
Amin allah razı olsun. Darısı başınıza inşallah. Yani ben 1 ay sonraya randevu alabilmiştim. Arada iptal olan randevu olursa zaten arayıp söylerler.

Merhabalar benzer durumdayiz siz başladınız tedaviye

Merhabalar. Benimde amh 0.75 bi süre doğal olmasını bekledik nasip olmayınca tüp bebeğe başladık. Şişli memoryılda tedavi görüyorum. Sürece başlamadan yaklaşık 2 3 ay önce sıkı bi beslenme düzenine girdim. Şekeri, beyaz unu ve paketli gıdaları hayatımdan tamamen çıkardım. Quenzim q, d vit, omega, kalsiyum, balık yağı, bal arısütü polen kullandım. Çok şükür rabbimin izniyle 3 tane 5.gün embriyom oluştu ve biri transfer edildi şuan 4.gündeyim gerisi nasip. Tavsiyem bi sonraki tedaviden önce gıda temizliğine girişin temiz takviyeler kullanın. Egzersiz ve bol su için o arada doğal yolla bile olur belki ve içinize sinmeyen bi yerle süreci yürütmeyin merkez çok önemli. Ben memoryıldan çok memnun kaldım isterseniz bi görüşün ön görüşmesi ücretsiz. Sakın canınızı sıkmayın bunu başarırız bi deneme olarak görmeyin. Rabbim yardımcınız olsun 🌸
Fsh Prolaktin değeriniz kaç sizin

Ben de 42 yaşındayım amh geçen sene 0.43 dü. Şimdi kaçtır bilmiyorum korkuyorumda. Tüp bebek yaptırmayı bekliyorum hala eşim yurt dışından türkiyeye gelebilsin diye kafayı yicem. Anne olmayı çok istiyorum ama göz göre göre şansımı kaybediyorum.

Ben de 42 yaşındayım amh geçen sene 0.43 dü. Şimdi kaçtır bilmiyorum korkuyorumda. Tüp bebek yaptırmayı bekliyorum hala eşim yurt dışından türkiyeye gelebilsin diye kafayı yicem. Anne olmayı çok istiyorum ama göz göre göre şansımı kaybediyorum.
Hay Allah, sadece yumurta olarak dondurulmuyor mu acaba? Zaman kaybetmemiş olurdunuz.

Takviye kullandim aslinda canim ya argifertil d vitamini imom kullandim ama bu kadar az yumurta cikmasi beni baya umutsuzluga sürükledi sen nerede tedavi gordün canim memnun kaldin mi
Amh bilmiyorum bende bakilmadi hiç ama benimde 3yumurtam toplandı 5.gune 1tane kaldı ve o transfer edildi yarın test günüm inşallah tutunmustur 😇doktor ile iletişim bu süreçte çok çok önemli gerçekten

X