Amh Düşüklüğünde Tüp Bebek Yaptıranlar Bir Sorum Var

Amh değeriniz baya düşükmüş ama diğer hormon değerleriniz güzel görünüyor. Allah gönlünüze göre nasip etsin inşallah. Benim Fsh 20 lerdeydi en son ölçüldüğünde. E2 adetin 2. veya 3. günü 13 ila 20 arasinda
En fazla 11.gün 73 e çıktı malesef. Erken menopoz belirtisi dediler, yaşım 31. Belki bi müddet sonra tekrar denerim ama fazla ümidim kalmadı.
İnsan bazen dipleri görüyor ama ümit Allah tan insana tutunma sebebi
Çok fazla da doktorun dediklerine kafayı takmamaya çalış fsh değişen Bi hormon çok tutarlılığı yok
E2 çok önemliymiş gerçekten onu anladm amh da öyle ama bigün onun da geçerli Bi kriter olmayacağı söylicekler bence
Çünkü de ların söylediğinin aksine tezat gebelikler de bebekleri de oluyo çoğu kişinin herşey Rabbim in elinde ol demesi yetecek biliyoruz ki

İsmini vermeyim karalıyormuşum gibi olmasın. Istanbul'da bir profesör doktor. Aslında benimde 7.gün bakıldığında e2 23 çıkmıştı, zaten o zamanda gelişmemiş demişti. Ama birkaç gün daha devam edelim, bazen geriden gelebiliyor dedi. Sonra birkaç gün daha dedi. Devam ettik. Olmadi. O zamanda bırakılabilirmiş. Sizde aynı durumda bırakıldığına göre. Neyse olsun.
Önceden mi yoksa sizinde yeni mi iptal oldu? Sizin süreciniz nasıl ilerliyor? Benim ikinci kez iptal olmuş oldu. Hiç ilerleyemiyorum. Kafam karışık. O yüzden soruyorum. Kusura bakmayın nolur.
Saizen igneyi araştırdınız mı

Evet yorumlarını okumuştum. Daha detaylıda araştıracağım. Ama benim okuduğum, o da herkeste net sonuç vermemiş. Yine de denenebilir tabi doktor tedavide uygun görürse ileride inşallah. Teşekkür ederim😇
Bende negatif sonuçlardan sonra saizen igne denendi saizen sonrası ilk transfer pozıfıt oldu

İlkkez duydum canım doktor bana argifertil verdi onu kullandim simdi acvison maxijuno kullanıyorum
Ben tedaviye başladığım da 33 yaşında idim alkol sigara geçmişim var idi ilk tedaviye başladığımda doc bir doktor tedavi etti direk tüp bebek ilaçları ile başladım tek kullandığım vitamin de folik asit idi 3 adet 5. Gün embriyosu 2 adet 6. Gün embriyosu oluştu 5. Gün embriyolarını transfer ettik negatif sonuç aldım son kalan 6. Gün embriyoları da transfer edip olumsuz olursa başka bi tüp bebek merkezine geçerim diyordum bu son kalan 6. Gün embriyosu transfer için merkeze gittiğimde doc olan doktorumun o hastaneden ayrıldığını öğrendim hemşireler de aynı hastanenin profu ile görüştürdüler beni Prof olan doktor da kalan 6. Gün embriyoları transfer etmek istemediğini söyledi yeniden tedavi etmek istediğini söyledi fiyatta yardımcı olacağını söyledi bizde kabul ettik bu yeni tedavi de sigara alkol geçmişim olduğu İçin glutatyon isimli bir vitamini damar yolundan uyguladı yanında da 10 tane vitamin takviyesi verdi 2 ay boyunca hepsini kullandım ve yumurtalarım toplandı bu sefer 7 adet 5. Gün embriyom oluştu hiç 6. Gün embriyo oluşmadı ertesi ay hemen transfer yapıldı şükürler olsun ki ilk transfer de pozıtıf sonucu aldık vitaminlerden mi dir nedir hamileliğim de çok rahat geçti yaz boyu ful denizde idim hiç denizden çıkmadım doğumdan bir gün önce bile dışarda geziyordum bir müddet te sigaraya devam ettim şimdi kızım 2 aylık

Merhaba, maxijunoyı bende aldım, siz nasıl kullanıyorsunuz, sabah akşam aç ya da tok vs. Bilgilendirir iseniz çok sevinirim.
Merhaba, maxijunoyı bende aldım, siz nasıl kullanıyorsunuz, sabah akşam aç ya da tok vs. Bilgilendirir iseniz çok sevinirim.
Merhaba canım size doktor mu önerdi ben kahvaltıdan sonra 1 bardak suya karıştırıp içiyorum çok faydasını gördüm adet kanamam çogaldı ve yumurtlamayı yoğun yaşadım tek sorun geçen ay 700 aldım bu ay 900 olmuş 1 ayda 200tl zam olmjş ya şaka gibi

Merhaba canım size doktor mu önerdi ben kahvaltıdan sonra 1 bardak suya karıştırıp içiyorum çok faydasını gördüm adet kanamam çogaldı ve yumurtlamayı yoğun yaşadım tek sorun geçen ay 700 aldım bu ay 900 olmuş 1 ayda 200tl zam olmjş ya şaka gibi
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Bende dün 935 TL ye aldım. Hayırlısı olsun inşallah.

Hadi ya
Fsh normal oluyo 7 lerdeydi en son
E2 en fazla ikiyüz küsür lerde çıkıyo düşüyo
Lh bakmadılar uzun zamandır
Amh da 3 yıldır falan 0.01
Merhaba amh benimde 1 ay evvel 003 tu şimdi 001 cıktı belki labaratuvar farkı bilemiyorum ama zaten pek bi fark ta yok arasında. Siz bu değerle gebe kalabildiniz mi tüp bebekle acaba ?

merhaba faydasını gördünüzmü bu takviyenin ve günde 1 defa mı önerdi doktorunuz.

merhaba faydasını gördünüzmü bu takviyenin ve günde 1 defa mı önerdi doktorunuz.
Merhaba günde 1 içiliyor bu ay amh testi yaptırcam bakalım değeregöre belli olur enerji eriyor ve yumurtlama sağlıyor bence ben öyle hissediyorum kendimde. bana dr argifertil önermişti ama malum fiyatı çok pahalı mudahil ürünleride araştırabilirsin demişti trendyolda karşıma bu çıktı argifertil ile içeriğine baktığım karşılaştırdım aynı gibiydi bunu aldım hemen şuan 3. kutuyu kullanıyorum bu arada ben orjinal satıcısından almıştım kendi sitesinden acvison yazınca çıkıyor

Hanımlar merhaba, ben tüp bebek sürecindeydim. Amh düşük, tek yumurtam var. 10 gündür Gonal F günlük 300 ml ve Pergoveris kullanıyordum. Bugün 11. Gün. Yumurtam yeterince gelişmemiş. 8mm dedi doktor. E2 sonucum ise 70 çıktı. Tedaviyi bıraktık. Sorum şu;
Sizin bu süreçte adetin 11. Günü kaç mm idi yumurtanız ve tek yumurta için E2 kaç olmalı?
Cevaplarsanız sevinirim.
merhaba canım benim amh 0.97 di 2 yumurtam ardı 210 çıkmıştı meğerse 1 yumurtam çatlamış dr sağolsun çatlamaması için hiçbir şey vermedi çok kötü bir tedai süreci geçirdim değerim düşük olmamasına rağmen yumurta büyütemedi dozlardan kaynaklı diye düşünüyorum değer 200 olması lazım diye biliyorum ben yumurta başına ama son zamanlarda doktorlar değer önemli değil önemli olan yumurta büyüklüğüvs.diyorlar senin amh kaç canım mutlaka vitamin kullan

merhaba canım benim amh 0.97 di 2 yumurtam ardı 210 çıkmıştı meğerse 1 yumurtam çatlamış dr sağolsun çatlamaması için hiçbir şey vermedi çok kötü bir tedai süreci geçirdim değerim düşük olmamasına rağmen yumurta büyütemedi dozlardan kaynaklı diye düşünüyorum değer 200 olması lazım diye biliyorum ben yumurta başına ama son zamanlarda doktorlar değer önemli değil önemli olan yumurta büyüklüğüvs.diyorlar senin amh kaç canım mutlaka vitamin kullan
Bu yumurta sayısı birebir amh ile ilgili olduğundan şüphe duydum şimdi. Sizinle neredeyse benzer amh seviyemiz var benimki 0.90 ultrasonda 10 yumurta tespit edildi opuda 6 alındı sizde neden 2 tane çıkmış sordunuz mu hiç doktorunuza

Bu yumurta sayısı birebir amh ile ilgili olduğundan şüphe duydum şimdi. Sizinle neredeyse benzer amh seviyemiz var benimki 0.90 ultrasonda 10 yumurta tespit edildi opuda 6 alındı sizde neden 2 tane çıkmış sordunuz mu hiç doktorunuza
Baştan sona çok kötü bir tedavi süreci geçirdim ben canım tedavi iptal olunca görüşmeye gitmek bile istemedik yanlış doz uyguladı büyük ihtimal

X