Amh testi ve sonuçları yardım edin lütfen

Benimde prolaktinim yüksek 41 cikti dostinex verdi haftada yarim ben ayrica agnus castus kullaniyorum yani hayit hapi hormonlari dengeliyo diye adetin ilk gunu basladim kullanmaya ve bu ay ilk defa 2 gün pik gördüm ovulasyon testinde yumurtam gayet gusel buyudu ve catladi bugun ☺️

Canım özel profosor 2 doktora sordum benim de amh 1.43 cıktı gayet güzel dediler.yas 27. Senin doktor biraz delirmiş galiba.
Abarttı mı diyosun canım bi doktora da göstericem devlet hastanesinde, bide profa sormuşsun benimde 26 canım aynı çıkmış sonuçlarımız

Meraba canım değerin cok düşük değil benimde 1.65 rezerv azlığı dedi ama ben tabiki anlamadım ilkte sanırım doktorumda üzülmeyeyim diye detaya girmedi sonra eve geldik bu aklıma takıldı araştırdım ve kendimi tutamayarak ağlamaya başladım eşimle tartıştım bu yüzden sanki hiç anne olamayacak gibi hissettim ve eşim geldi bana anlattı bunu içime şu serpildi cok düşük rakamlarla hamile kalan duydum sakin üzülme boşuna Allahtan ümit kesilmez canım 🤲
Aynen canım ben doktor söyleyince ağlamaya başladım tutamadım kendimi dediğin gibi sanki hiç anne olamayacakmışım gibi hissettim o an çok kötüydüm ağlamaktan gözlerim şişti başım felaket ağırdı üzüntüm mideme de vurdu midem bulandı ama bugün daha iyiyim sizden gelen bu olumlu yorumları okuyunca içime su serpiliyor💕💕

Boşuna uzuyosun canım kendini bu değer bende olsa göbek falan atardım sanırım 0.71 ten daha az bir değerle kendiliğinden gebe kaldim stres yapma inan degerin çok çok kötü değil kendiliğinden hamile kalırsın yaşında çok genç
Sağlıklı gebelik oldu mu canım doğum yaptın mı doktor da aynı şeyi söyledi kendiliğinden de kalabilirsin ama biz hızlandıralım dedi klomen ve yumurta takibiyle, zaman da kaybetmek istemiyorum, erken menopoz falan dedi çok canım sıkıldı

Benimde prolaktinim yüksek 41 cikti dostinex verdi haftada yarim ben ayrica agnus castus kullaniyorum yani hayit hapi hormonlari dengeliyo diye adetin ilk gunu basladim kullanmaya ve bu ay ilk defa 2 gün pik gördüm ovulasyon testinde yumurtam gayet gusel buyudu ve catladi bugun ☺
İnşallah tutar bu ay canım bana da dostinex 0,5 ml verdi bir ay boyunca her hafta yarım kullan dedi zaten kutuda 2 tane küçük hap var demek ne kadar güçlüyse artık😅
2 ay da korun dedi gebelik olursa bebek çok sıkıntılı olabiliyormuş

Aynen canım ben doktor söyleyince ağlamaya başladım tutamadım kendimi dediğin gibi sanki hiç anne olamayacakmışım gibi hissettim o an çok kötüydüm ağlamaktan gözlerim şişti başım felaket ağırdı üzüntüm mideme de vurdu midem bulandı ama bugün daha iyiyim sizden gelen bu olumlu yorumları okuyunca içime su serpiliyor💕💕
Moral bozma şu durumda Allahın izniyle sende anne olacaksin canım

İnşallah canım Rabbim hepimize isteyen herkese nasip etsin inşallah. Anneliği tatmadan ölüp gitmek istemiyorum bu dünyadan 💕
Rabbim aratmasin canım yapicamiz tey şey dua etmek biz tevekkül edelim de geri Allaha kalmış bizim evlerimizide evlatsiz bırakmasın insaAllah bende her zaman böyle diyerek dua ediyorum ♥️

Rabbim aratmasin canım yapicamiz tey şey dua etmek biz tevekkül edelim de geri Allaha kalmış bizim evlerimizide evlatsiz bırakmasın insaAllah bende her zaman böyle diyerek dua ediyorum ♥
Rabbim duyar bizi inşallah dualarımızı kabul eder❤️Hayırsızsa hayıra çevirsin inşallah

Benim 0.02 le kendiliğinden hamile kaldım 2 kere benim düşükle sonuçlandı ama esimdede morfoloji sorunu vardı genetik araştırmadayız demem o ki strese girme daha çok etkiler pozitif ol hep fsh gayet güzel benim yükseliyordu prolaktine gelince canım ilaçla hemen dusecek bi değer benimde yüksekti ilk kullanımda düştü gebe kalmamada etki etti

bu doktorlari anlamak gercekten cok guc degeriniz gayet iyi tup bebek uzmanina gittigimde oda ababa 40 yasindaki bi kadinin rezervine sahipsin diyip psikolojimi bozmustu hicbirsey arastirmadab tup bebege gectik hemen 0.34 tu amh degerim tabiki tutmadi cunku oncesinde yumurta kalitesi icin falan hicbirsey kullanmamistim baska bi doktoea gittim ithal ilaclar vitMinler jyllandim 4 ay boyunca sonrasi adilamayla hamile kaldim suandada dogal yoldan ikinci bebegime hamileyim umidinizi kaybetmeyin arastirin okuyun koru korunede doktorlara inanmayin

Benim 0.02 le kendiliğinden hamile kaldım 2 kere benim düşükle sonuçlandı ama esimdede morfoloji sorunu vardı genetik araştırmadayız demem o ki strese girme daha çok etkiler pozitif ol hep fsh gayet güzel benim yükseliyordu prolaktine gelince canım ilaçla hemen dusecek bi değer benimde yüksekti ilk kullanımda düştü gebe kalmamada etki etti
Klomenle dene bir de canım😔çok vakit kaybetmemek lazım doktor prolaktin için dostinex diye bir ilaç verdi 1ay boyunca her hafta kullanıcam, bittikten sonra gel klomenle birlikte yumurta takibine başlayalım dedi

bu doktorlari anlamak gercekten cok guc degeriniz gayet iyi tup bebek uzmanina gittigimde oda ababa 40 yasindaki bi kadinin rezervine sahipsin diyip psikolojimi bozmustu hicbirsey arastirmadab tup bebege gectik hemen 0.34 tu amh degerim tabiki tutmadi cunku oncesinde yumurta kalitesi icin falan hicbirsey kullanmamistim baska bi doktoea gittim ithal ilaclar vitMinler jyllandim 4 ay boyunca sonrasi adilamayla hamile kaldim suandada dogal yoldan ikinci bebegime hamileyim umidinizi kaybetmeyin arastirin okuyun koru korunede doktorlara inanmayin
Yaa boşuboşuna zaman kaybettin😔bende doktorun abarttığını düşünmeye başladım böyle yorumlar aldıktan sonra,ama vakit kaybetmek istemiyorum zaman geçtikçe azalan birşey, haftaya devlet hastanesinde bi doktora göstericem sonuçları bakalım o ne diycek

Klomenle dene bir de canım😔çok vakit kaybetmemek lazım doktor prolaktin için dostinex diye bir ilaç verdi 1ay boyunca her hafta kullanıcam, bittikten sonra gel klomenle birlikte yumurta takibine başlayalım dedi
Klomen bana ters etki yaptı kullandigim ay fsh 72 fırladı 2 ay adet göremedim dostinexi bende kullandım 2 tane ilaç vardı şişede yarim yarim pazartesi perşembe kullandım 2 hafta bitiminde hamile olduğumu ogrendim

kesinlikle doktor cok onemli bu konularda evet vakit kaybetme ama degerinde guzel zenin endiselenicek bisry yok ultrasonda gozuken folikul sayisida onemli asadece amh testine gore yorum yapmiyorlR birde

X