Amigurumi İçin İplik Tavsiyesi

lady_heidi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2014
387
560
Selamlar,
Amigurumi yapacağım. Bir tane instagram hesabında çok güzel oyuncaklar gördüm, ancak yabancı bir hesap. parfait chunky diye bir ip kullanılıyor, bizdeki marka muadili nedir, bilen çıkar mı acaba? fotoğrafını ekledim.

1706185270637.png

Selamlar,
Amigurumi yapacağım. Bir tane instagram hesabında çok güzel oyuncaklar gördüm, ancak yabancı bir hesap. parfait chunky diye bir ip kullanılıyor, bizdeki marka muadili nedir, bilen çıkar mı acaba? fotoğrafını ekledim.

Eki Görüntüle 3375864
Sizin ipe benzeyen bir ip fotoğrafı atıyorum marka farklı ürün aynı

Eklentiler

• alize-velluto-0015-su-yesili-alize-alize-379-13-B.jpg
    alize-velluto-0015-su-yesili-alize-alize-379-13-B.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 10
Geçen gün gittim ipçiye nako pırlanta var ,alize cotton gold , himalaya , etrofil jeans bildiğim markalar bunlar
Evet bunlar varmış, sonradan öğrendim. Kadife ip diye geçiyormuş, çok fazla alternatif vardı. Ben rastgele 2 markayı aldım ve denedim. Ama bu iple örmek biraz zormuş, hatalı olunca sökmek ölüm, sihirli halka yapmak da çok zor geldi. Ama çabucak büyüyor oyuncak :)

Evet bunlar varmış, sonradan öğrendim. Kadife ip diye geçiyormuş, çok fazla alternatif vardı. Ben rastgele 2 markayı aldım ve denedim. Ama bu iple örmek biraz zormuş, hatalı olunca sökmek ölüm, sihirli halka yapmak da çok zor geldi. Ama çabucak büyüyor oyuncak :)
Çok sıkı örmediğiniz zaman sökülme şansı var🥰 ben alize aldım memnun kaldım

X