Amniyotik bant hakkında ! Ne olur yarım edin, fikirlerinizi paylaşın.

Merhaba ben doktor amniyotik bant dedikten 10 gün sonra perinatologa baktirdim öyle bir şey yok dedi yanlış görüyorlar dedi ve ayrıntılı inceledi. Hiç o haftalara kadar kendini yıpratma canım bence hemen git perinatologa
Canım perinatoloğo da gittim farklı doktora da bendeki amniyotik bantmış ama kenardaymış %80 in üzerinde zarar vermez rahat ol dediler Rabbim yavrularımızı korusun inşallah

Canım perinatoloğo da gittim farklı doktora da bendeki amniyotik bantmış ama kenardaymış %80 in üzerinde zarar vermez rahat ol dediler Rabbim yavrularımızı korusun inşallah
Iyi yapmışsın gitmekle canım banada var dedikleri zaman 2 3 dr a sormuştum önemli bisey değil demişlerdi ama google yazınca neler neler çıkmıştı korkmuştum. Sen de korkma içini ferah tut. Insallah sonuna kadar gideceğiz Allahın izniyle

Iyi yapmışsın gitmekle canım banada var dedikleri zaman 2 3 dr a sormuştum önemli bisey değil demişlerdi ama google yazınca neler neler çıkmıştı korkmuştum. Sen de korkma içini ferah tut. Insallah sonuna kadar gideceğiz Allahın izniyle
Amin canım inşallah birbirimize dua edelim.Benim gittiğim doktorlar da kenarda olduğu için %80 in üzerinde zarar vermez dediler perinatolog da kendi doktorum da inşallah da bir şey olmaz

Amin canım inşallah birbirimize dua edelim.Benim gittiğim doktorlar da kenarda olduğu için %80 in üzerinde zarar vermez dediler perinatolog da kendi doktorum da inşallah da bir şey olmaz
İnternette çok kötü şeyler yazıyor dedim ben de sen onlara bakma dediler

Olmaz canım kaç doktora sormuştum sorun olmaz dediler. Takibini sıkı yapsinlar sadece. Bana dr öyle demişti çünkü.

Bu mesaj çok önemli
Benim oğlum anbiyotik band la doğdu ve benim ilk anneliğim
Doktor hiç bir şey söylemedi
Elinde ve ayağında hasarlar var iki buçuk yıldır hastanelerdeyiz
Çok üzgünüz eşimle
2 ameliyat geçirdi ve bir tane daha gerek ve daha kaç kere olacak Allah bilir lütfen ama lütfen iyi bir doktor seçin asla ihmal etmeyin 3 boyutlu ultrason son aylarda isteyin
Bende sizden bir şey rica ediyorum lütfen bana bu ameliyati yapan doktorun numarasını verir misiniz
Bakın bu saat olmuş hala uyanıgim ve oğluma her baktığımda aglayasim geliyor
Rabbim kimseye yasatmasin

Konuyu hortlatmak zorundayım. 12.haftamdayım.ve bugün bana da devlet hastanesinde bu banttan bahsedildi.Iki gün sonra perinatolog ile randevum var.

Bu rahatsızlıkla hamileligini geçiren annelerden hala forumda aktifliği devam eden var mı?Üst yorumdaki anne Allah yardımcınız olsun umarım su an daha sağlıklı bir hayatı vardır çocuğunuzun..

Lütfen bilgisi deneyimi olanlar bir iki kelam da olsun yazabilir mi

X