Ana oğul bana küstüler

Aslında kötü bir şey dememişsin ama heralde fazla yüz verdiğin için tepene çıkmışlar, küstüler mi canıma minnet de muhatap olma cayını içmiyorlarsa tek kendine doldur, gidip gelmeyi kes
Kusmeye yer aramıslar demi 🙂 çayımı niye geri döküyosun icmiyosan dursun bardakta

Zikkim yesinler hicbirsey vermeyin onlerine oturun cocugunuzla yiyin icin muhattap bile olmayin. Siz ayip mi ettim diyip alttan aldikca kendilerini hakli gorucekler. Kocanda iyi bir dersi hak ediyor
Kocama da artık bı lafım kalmadi.Dedim görüyorsun yemiyo ben kendimi bakamiyomus gibi hissediyorum,hep aynı lafı diyolar o zaman gelsinlerde baksınlar dedim.Alttan aliversen nolcakti diyo .Alttan nasıl alınır ki .kapıdan giresiye daha bana bile bakmadan çocuk erimiş kurumuş bitmiş vs vs ne diyim

Kızım 8 yaşında doğduğu günden beri ne zaman kaynanam görse hep zayıfladı der.artik umursamıyorum resmen kafayı buna takmış sürekli söyleyip duruyor.yeni doğum yapanlara hep söylenir,sanki iyi bı b.kmus gibi😂gerçekten anlamıyorum bizim insanımız boş konuşmaya bayılıyor.

Herkesle küs bunlar zaten bı laf dedittirmiyolar kendilerine .Yemekte yaptım yemek pişene kadar bunlardan atistiriverin dedim .Bebeğim tabi yine yemek yaparken kucak istiyo.o kucağımda alelacele yaptım pisti neyse insan bı alır çocuğu gel oynayalım edelim der anlayiş sıfır .sonra da ben yemiycektim zaten dedi .şimdide gittiler sessizce ben bebeği uyutuyodum.o ara gittiler kapı seslerini duydum.
Neden geliyorlar evinize?
Yemek yemiyorlar, ikramları kaldırıp çayı döküyorlar, e çocukla da oynamıyolar?

Gelip sinirinizi bozup öylece gidiyolar.
Ana oğul dediğiniz eşiniz de mi küs?

Eşimi de anlamıyorum yediriyo yemek istemiyo filan dese keşke .Alttan al diyo neyi alttan alıyım bebeğe bakamiyomusum gibi yorum yapiyolar hatta direkt soyluyo kayınpederim çocuğu aç bırakıyolar diye .Her defasında bak abartmıyorum ne zaman yanyana gelsek başka muhabbet yok .Oynayın cocukla bişey yapın konuşun ne biliyim .

Bazi seylere elbet föz yumulur. Ama bazi durumlara da göz yummamak lazim. Saygisizliga mesela. Bir kere söylemisler eyvallah. Hani 3 kere Ya sabir dedin. Eh sonra? Bizim cok basit bir kuralimiz var bu konuda: Herkes kendi delisinden sorumlu. Benim ailem esimin canini sıkacak birsey yapsa ben konusum. Esimin ailesi benim canimi sıksa o gidip konusur. Cünkü herkesin nazi en cok kendi ailesine gecer. Burda dengeyi kuramayan ve adaletsiz davranan esiniz.

Kocama da artık bı lafım kalmadi.Dedim görüyorsun yemiyo ben kendimi bakamiyomus gibi hissediyorum,hep aynı lafı diyolar o zaman gelsinlerde baksınlar dedim.Alttan aliversen nolcakti diyo .Alttan nasıl alınır ki .kapıdan giresiye daha bana bile bakmadan çocuk erimiş kurumuş bitmiş vs vs ne diyim
Kocanizda sizi alttan aliversin madem bosverin. Siz haksiz gibi davranmayin.

Siz niye alttan alıyormuşsunuz? Kendi annesine babasına desin patavatsızlık yapmayın diye, o zaman sorun çözülür.

Neden geliyorlar evinize?
Yemek yemiyorlar, ikramları kaldırıp çayı döküyorlar, e çocukla da oynamıyolar?

Gelip sinirinizi bozup öylece gidiyolar.
Ana oğul dediğiniz eşiniz de mi küs?
Eşimde durduk yere küstü öyle dedim diye .niye alttan almadın kendin annen dese bişey demezsin dedi.Benim annem de biseyler dediginde ona da aynısini diyorum .Alttan almam gerekiyomus

Şu an dönüm noktasındasın onu söyleyebilirim. Şimdi alttan alır , özür dilersen iyice tepene çıkacaklar .
Anne babası laflarını bilmiyorlar diyelim , eşin hangi akla hizmet destekliyor. Bi de küsmüş trip atıyor tam çıldırmalık 🤦🏼‍♀️
Eşine açık açık sözlerinin zoruna gittiğini ve seni üzdüğünü , ondan destek beklediğini söyle.

size ayıp edilmiş evet bır ayıp varsa ortada geri adım atma herkes çok biliyor uyuz oluyorum şu burnunu sokanlara

Şu an dönüm noktasındasın onu söyleyebilirim. Şimdi alttan alır , özür dilersen iyice tepene çıkacaklar .
Anne babası laflarını bilmiyorlar diyelim , eşin hangi akla hizmet destekliyor. Bi de küsmüş trip atıyor tam çıldırmalık 🤦🏼‍♀️
Eşine açık açık sözlerinin zoruna gittiğini ve seni üzdüğünü , ondan destek beklediğini söyle.
Şimdi annesini bırakmaya gitti evine .eğer konuyu açarsa bnde konuşurum açmazsa da çocuğumla oynamaya, işime bakmaya devam .trip atarsa da yapacak bişey yok karısını da hala çözemediyse ,anlamiyorsa elden bişey gelmez

Eşimde durduk yere küstü öyle dedim diye .niye alttan almadın kendin annen dese bişey demezsin dedi.Benim annem de biseyler dediginde ona da aynısini diyorum .Alttan almam gerekiyomus
Ay küserlerse küssünler samimiyet kurmaya çalışmayın ya.
Bir kere yaptıkları çok ayıp çayı dökmek nedir madem böyle davranacak gelmesinler.
Sizin yüzünüz çok yumuşak bence, üzüldüğünüzü sezip küserek cezalandırmaya çalışıyorlar.
Söylediğinizde de ayıp bir şey yok.
Ben de zamanında söyledim benzer şeyler gerçekten insan bıkıyor yok kilosu yok boyu yeto ya yeto dedim ohh rahatladım.

Ayy sinir oluyorum şu çocukla ilgili zayıf bu buna bakamamissiniz diye yorum yapanlara . Biz gayet de güzel bakıyoruz valla sadece sizin gibi çocuğa ekmek , cips , bir sürü paketli gıda , şissin diye kusana kadar mama dayamiyoruz sadece .
Bu arada konu sahibi seni çok iyi anlıyorum benim kvde de durup durup bana oğlunun 6 aylıkken 10 kilo geldiğinden bahsederdi. İnsan cidden sinir oluyor sen diyeceğini demişsin küsen küssün. Öbür türlü de sürekli konuşuyorlar.

Aç çocuk görmek istiyorlarsa biraz Afrika olsun ülkemizde olsun gerçekten aç cocuklar var yardıma muhtaç ilgi bekleyen sahiden bir lokma bulamayan kayinvalideniz birazda bunlarla ilgilensin sevabı büyük yani.Ne bu böyle torununa aç aç
Ne dediklerini de bilmiyolar.karsidaki üzülür mü kırılır mı yok.Ama onlara hayır dersen senden suçlusu , saygısızı yok.kendilerinden Baska da kimse umurlarinda değil bnce gördüğüm kadariyla

X