Anadolu Yakası Doktor Hastane Tavsiyesi

ilkaysb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
2
1
28
evet o adamı biliyorum muayenehanesi de evime çok yakın. Doğum ücretleri hakkında bilginiz var mı?
Kesisiz dikişsiz normal doğum vaad ediyor videolarında falan insanlar doğumdan böyle yürüyerek kalkıyor ya özendim valla. Telefon ettim hatta 400 tl muayene ücreti. Ama doğum ücreti paylaşmıyorlar telefonda. 20bin falan demesinden korktum açıkçası. 12 falan benim psikolojik sınırım gerçekten dikişim kesim olmayacaksa değer buna diyorum.
aynı şekilde avrupa yakasında var bu tarz bir doktor yusuftu adı. Onun 20bindi doğum ücreti. Acıbademde yapıyorlar.
Üstüne yenidoğan masrafları falan 25bini bulacak o. Mantıklı mı bu paraları vermek değer mi gerçekten bilmiyorum.
Kendi 9bin+kdv alıyodu en son. + bi de hastane ücreti var ama anlasmalı hastaneleri var ve hastaneler onun gebesi oldugunuz icin büyük bi indirim yapıyo size

succulentaski

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
1.826
3.078
32
Kendi 9bin+kdv alıyodu en son. + bi de hastane ücreti var ama anlasmalı hastaneleri var ve hastaneler onun gebesi oldugunuz icin büyük bi indirim yapıyo size

acıbademde yaptırıyor. Acıbadem 3000 civarı alıyormuş doktor dışarıdansa benim de indirimim var sigortadan.
eh bu da 12 falan olsa 15e gelir heralde. Bir gitsem muayeneye aslında. Tanışmaktan zarar gelmez ya.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-06-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

maralalmila

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
1.120
1.347
Selam kizlar karar verebildiniz mi doktora benim kafam cok karisik ya ozel doktora gidiyodum 400 tl acibademde 20 bine fln gelcekti dogum snra doktorumdan bazi sebeplerden dolayi sogudum smdi tekrar doktor araysindayim 3500 ile 8 bin arasindada dogum yapan yerler var onlqri gorunce bu paralara bu devirde degermi dedim daha uygun bi yer arayisindayim herseyden onemlisi ilgili bi doktor . Tavsiyeler varsa bende bekliyorum 20 haftaligim muallakta kalmak cok sinirimi bozdu. Uskudar.kadikoy taraflarinda doktor ariyorum :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 129 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizi kaplamaya devam edecek. Ayaklarınızda ve bacaklarınızda oluşan kramplar ve ayak bileklerinizde ve bacaklarınızda şişmeler dikkate değer derecede devam ediyor. Uzun süre ayakta durmak, yorgunluk ve diyetinizde bulunana çok fazla miktarda fosfor veya az miktarda kalsiyum bu kramp sorununun nedenlerinden olabilir. Artık bebeğiniz düzenli olarak uyuyor ve uyanıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Rbkara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
1
0
35
Anadolu yakasi doktorundan memnun olanlar lutfen yazabilir misiniz
Acil doktor degisikligi yapmam gerek
Artık bulmuş olmalısınız ama bulmadıysanız Erhan Karaalp benim doktorum kesinlikle tavsiye ediyorum.İlk muayeneden itibaren soru sormanıza gerek kalmadan tek tek anlatıyor süreci.İnanılmaz rahat böylece istesenizde panik olmuyorsunuz ki ben panik biriyimdir:) Normal dogum yaptım hala inanamıyorum :) Akışta kalmanızı saglıyor anda ve harika bir hamilelik gecirdim cok sükür.Klinik olarak yani ekip olarakta cok iyi bir yer güvende oldugunuzu hissediyosunuz içeri girdiginiz andan itibaren.Benim yaşadıgım tecrübeler bunlar Sevgiler.

Tinkerbelso

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2017
599
1.117
36
Merhaba ben ilk 4 5 ay ümraniye ea hastanesine gitmiştim. Testlerimi orada yaptırdım. Her seferinde sabit doktor bulmanız biraz zor ama ea hastanelerinde yapılan testlerin doğruluk oranı daha yüksek ben 3 sene önce gittim şu an dediğinz gibi korona sebebiyle düşündürücü bir karar.

4 ay sonunda doğumu özelde düşündüğüm için Çakmak Erdem hast Ayşe Funda Demirci ye gittim. Memnun kaldım . Hastane temiz doğum için de doğru yerde olduğumu düşündüm sonra başka hastanelerde doğum yapan arkadaşlarımı görünce Erdemin doğru bir karar olduğunu düşündüm.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1120 gün geçti.