Anal ilişki evlilikte sorun

Sevgilimle mesajda cinsellik hakkında konuşuyorduk ve bana hayal kurarken tersten iliskiye girdigimizi hayal etmek istiyorum seninle dedi bu benim asla kabul edecegim bir şey degil hayal bile olsa Allahin lanetledigi bir şeyi asla yapamam hayalde bunu dusunen birisi evlenincede benden bunu istermi kendisine acikca sordum istemem tabiki de dedi fakay hayalde dusunen gerçekte haydi haydi ister diye dusunuyorum dusuncem dogrumu acaba

sen de ona de bakalim ay benim de hayalim diye ne tepki verecek :p

bu arada soyleyen ister. bence uzaklasmak icin onemli bir sebep. boyle doyumsuz insanlar beni korkutur.

Evlilikten önce de ister. Yolunu yapmış. Malum bekaret sadece vajinaya giriş sanıyor bazıları.

Bekareti erkeğin umursayacağını düşünmüyorum. Kendi zevkine bakar, umurunda olmaz. Cinsel sebeplerden (yazmayayım şimdi buraya) ötürü ters ilişki istiyor.
Çoğu erkek bakire olan kadınlarla ilişkiye girmek istemiyor sorumluluk olmasın diye. Yani benim bizzat görüştüğüm bir erkek söylemişti bunu. Bir de pek çok farklı kişilerden duydum. Zevkine bakacak erkek anal ister. Hem ayranım dökülmesin hem tatsız şeyler olmasın diye :KK70:

Anal ilişki istiyorsa bence bir strapon alıp siz onu s.... nasıl olsa analı isteyen kendisi ve erkeklerin g noktası anal kısımda bulunuyor. Bu şekilde ağzını arayın sonra da hayır derse tamam aşkım sen istemiyorsan ben de istemem deyin. :d Kadınlar için acıdan başka bir şey değildir. Asla böyle bir şeyi kabul etmezdim.

:ıslık:
En ileri durma meczup seni de üzerler
Kimileri var ki meczup derini yüzerler
Kafana da takma meczup yoluna bakarlar
Hiç oralı olma meczup seni de yakarlar

Nicki görünce aklıma can bonomo geldi.

Ben emin olamadim su anlamda; sevgilinizi en iyi siz tqniyorsunuz. Bazi insanlar yapiyor amq siz yapmak istemediginizde zorlayacak bir insan mi yoksa okey diyip konuyu kapatacak biri mi bu onemli. Normalde cok iyi biriyse ve senin fikirlerine saygi duyuyorsa dogru ya da yanlis istegini belirtip sen istemediginde saygiyla karsilayip sorun etmeyecekse bence ayrilmalik bir konu degil. Kiminin kocasi da takla atarak sevismenin hayalini kuruyordur belki ama karisi takla atmiyor diye sorun etmiyordur.

Anal ilişki istiyorsa bence bir strapon alıp siz onu s.... nasıl olsa analı isteyen kendisi ve erkeklerin g noktası anal kısımda bulunuyor. Bu şekilde ağzını arayın sonra da hayır derse tamam aşkım sen istemiyorsan ben de istemem deyin. :d Kadınlar için acıdan başka bir şey değildir. Asla böyle bir şeyi kabul etmezdim.
+1000 ben de bunu derdim.

Dini yorumlar yasak o yüzden o konulara hic deginmiyorum. Bazi erkekler ters iliskiyi istiyor, hatta eslerini buna zorlayanlar var. Burda genel tavir önemli. Sizi agzinizi yoklamis. Siz hayir dedikten sonra konuyu kapatiyorsa sorun yok. Yok israrla ara sira tekrar aciyorsa ilerde sorun olucak

Dini boyutuna girmiyorum..

Sağlık açısından zararlı. Erkek condom takarak korunabilir ama kadın için daha vahim durum. Anüs cinsel ilişkiye uygun değildir. Ve yapı olarak, içeriden dışarıya çıkış sağlamaktadır. ( gaita yani dışkı çıkışı )

Durum böyle olunca, ikişki esnasında yırtılma ya da tahribat olabilir. Sürekli olması durumunda, anüsteki büzgen kaslar hasar alırsa, yapısı bozulabilir. Böyle bir durumda da dışkı tutamama ya da kaçırma gibi durumlar olabilir.. Bunları anlatın, fantazileri hayal dünyasında kalsın..

Sevgilimle mesajda cinsellik hakkında konuşuyorduk ve bana hayal kurarken tersten iliskiye girdigimizi hayal etmek istiyorum seninle dedi bu benim asla kabul edecegim bir şey degil hayal bile olsa Allahin lanetledigi bir şeyi asla yapamam hayalde bunu dusunen birisi evlenincede benden bunu istermi kendisine acikca sordum istemem tabiki de dedi fakay hayalde dusunen gerçekte haydi haydi ister diye dusunuyorum dusuncem dogrumu acaba
Şimdi istemem dese de sonraları istemesi, hatta siz kabul etmeyince mutsuz olması, sonra bunu bahane edip, mutsuz olması, siz kabul etmiyorsanız baikasıyla yaşaması veya sizi bunla tehdit etmesi gibi gibi durumların ilerde yaşanma ihtimali, yüksek görünüyor

Ben emin olamadim su anlamda; sevgilinizi en iyi siz tqniyorsunuz. Bazi insanlar yapiyor amq siz yapmak istemediginizde zorlayacak bir insan mi yoksa okey diyip konuyu kapatacak biri mi bu onemli. Normalde cok iyi biriyse ve senin fikirlerine saygi duyuyorsa dogru ya da yanlis istegini belirtip sen istemediginde saygiyla karsilayip sorun etmeyecekse bence ayrilmalik bir konu degil. Kiminin kocasi da takla atarak sevismenin hayalini kuruyordur belki ama karisi takla atmiyor diye sorun etmiyordur.
Zorlayacak birisi degil her fikrime saygisi var evlilikte sorun olurmu beni korkutan bu çünkü bunun hayalini kuran gerçeginide ister sanki

konuda çok fazla falso var şöyle ki

adam aman ilerde başıma bela olursa bakire kişiyle evlilik öncesi ilişkiye girmeyeyim düşüncesinde öncelikle, sizinle birşeyler yaşanır mı yaşanırsa sınırlarınız nereye kadar diye ağzınızı yoklamak için fantezi numarasıda yapıyor ,dini imanı cinselliğe bağlayanlara da ifrit oluyorum dörtt dörtlük insansın da cinselliğin günahı he öyle mi? madem dinine de öne atacak kadar ultra hasssas özenlisin bu konuşmalar ne hacı diye sorarlar insana höf

Zorlayacak birisi degil her fikrime saygisi var evlilikte sorun olurmu beni korkutan bu çünkü bunun hayalini kuran gerçeginide ister sanki
bunu kimse asla bilemez , evlilik öncesi hiç ilişki konularını bile konuşmayıp evlendikten sonra azıtan kuduran olmayacak herşeyi yapan insanlarda var eşiyle sadece fantezi kuran ama ileriye taşımayan insanlar da var

Dini yorumlar yasak o yüzden o konulara hic deginmiyorum. Bazi erkekler ters iliskiyi istiyor, hatta eslerini buna zorlayanlar var. Burda genel tavir önemli. Sizi agzinizi yoklamis. Siz hayir dedikten sonra konuyu kapatiyorsa sorun yok. Yok israrla ara sira tekrar aciyorsa ilerde sorun olucak
Konuyu kapattı hemen ama ya ilerde evlilikte sorun olursa başkalarina bir yönelimm olursa diye dusundum

bunu kimse asla bilemez , evlilik öncesi hiç ilişki konularını bile konuşmayıp evlendikten sonra azıtan kuduran olmayacak herşeyi yapan insanlarda var eşiyle sadece fantezi kuran ama ileriye taşımayan insanlar da var
Ama bu hayali kurmasi kişinin buna meyilli oldugunun bir göstergesi degilmidir hayalde buna meyilli olan birisi gerçekte de bunu denemek isteyecektir belki de

Ama bu hayali kurmasi kişinin buna meyilli oldugunun bir göstergesi degilmidir hayalde buna meyilli olan birisi gerçekte de bunu denemek isteyecektir belki de
ben buna aslında pek katılmıyorum herkes için geçerli değil en azından, mesela örnek vermek gerekirse cinsel oyuncaklar var , eş orada karısının başkasıyla olmasını hayal ettiği için kullanmıyor o an daha fazla yükselmek tatmin olmak için kullanılıyor. eğer bazı hitaplardan isteklerden hoşlanmıyorsanız açıkca söylemelisiniz söylemek zorundasınız madem konuşuyorsunuz açık olun ben bunun hayalinden bile tiksiniyorum dersiniz . oda cinsel sohbetlerde sizi anlamaya tanımaya sınırlarınızı öğrenmeye çalışıyor sonuçta

X