Analdan boşalma oldu sizce hamile kalma riskim var mı?

Hangisi daha leş karar veremedim.
Anal birliktelik diyenler beğensin. 👍🏼
Külotta ped takılıyken yaşanan anal birliktelik diyenler gülsün. 🤣
Sıcağı sıcağına benzinlik tuvaletine gidip orada foşur foşur yıkamak diyenler nazar boncuğu koysun. 🧿
Anamın dediği gibi çırpa çırpa yıkamış.

anasını satayım sorum dışında her şeyi yanıtladınız
Hayir hamile degilsin ama bir dahakine partnerinle korunmasiz iliskiye girme anal, oral, vajinal fark etmez. Madem benzinci de yakinmis alsaydiniz bi kutu ok hic boyle stres, dalga gecilme yasamayacaktin. 100 tane cinsel yolla bulasan hastalik var. Adamin 2dk lik keyfi icin kendi sagligini hice sayma.

Hayir hamile degilsin ama bir dahakine partnerinle korunmasiz iliskiye girme anal, oral, vajinal fark etmez. Madem benzinci de yakinmis alsaydiniz bi kutu ok hic boyle stres, dalga gecilme yasamayacaktin. 100 tane cinsel yolla bulasan hastalik var. Adamin 2dk lik keyfi icin kendi sagligini hice sayma.
Ciddiye alıp yanıtladığınız için teşekkür ederim

Nasıl hamile degil ben öyle dogurdum

Sevgilimle adet bitiminin ikinci gününde anal birliktelik yaşadım. Külodumda yine ped takılıydı. Boşalıyorum galiba diyerek devam etti. Sonrasında 50 saniye kadar unuttuk ve ben hafif oturur pozisyondaydım külodumu da çekmiştim. Aklımıza geldiğinde elimi götürdüm ve hafif bir ıslaklık hissettim. Hemen sildik sonra da benzinliğe uğradık ve bol su ile yıkadım. Sizce hamile kalma ihtimalim var mı? Ped çekmiş olabilir mi spermi?

hamile kalmamak için bütün yöntemleri deneyip HAMİLE MİYİM diye mi soruyorsunuz?

X