Tüp Bebek Merkezleri Anatolıa hakkında bilgi sahibi arkadaşlar, lütfenn yardım

mimader

mimader
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
55
0
a.sBen 3. denememi Anatolıada yapmayı düşünüyorum. Aslında merkez konusunda çok kararsızlık yaşadım. En son Anatolıa maya ve genart arasında kaldım. Bugün Anatolıada karar verdik sanırım.( Caymazsam gene.) Aranızda merkez hakkında bilgi sahibi arkadaşlar varsa yardımınızı istiyorum. Öncelikle bizim sorunumuz azospermi. eşimin sperm sayısı 200 bin.
--Bize nasıl bir tedavi uygulanır orada, tekrardan tahlil tetkik isterlermi.
--Sperm üzerinde kalitesini artırmak yada çoğaltmak için farklı çalışmalar yapıyorlarmı ?
Birde bana takibimin buradaki bir doktor tarafından yapılabileceği, sadece transfer için anatolıayaya gidebileceğim söylenmişti. Ama bu konuda da kararsızım. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

merhaba ben anatoliada ilk denememde hamile kaldım çok memenundum dr. biülent traşa gidin.harikadır.diğer denmelerimde çok kötüydü ama burda bebeğim oldu bence caymayın.

selam arkadaslar 2 denememı anatolıada yaptırdım 3 ye hazıran da yıne oraya gıdıcem dr um bulent tıras cok memnunum herseyı rahatlıkla soruyor telefonla ıstedıgım zaman ulasabılıyorum guven veren ısını ıyı yapan kalıtelı bır dr tavsıye ederım ucret en son 3500 verdım devlet yardımı almıstım o zaman artık hakkım bıttı ayrıca sadece transfer ıcın gıtmeyı önermem bence ılaclara baslayınca gıdın hergun e2 duzeyı balkılıyor kan alıyorlar usg ıle yumurta capları bakılıyor dr a danısılıp ılac dozları ayarlanıyor bence ısınızı sansa bırakmayın allah yardımcımız olsun

merhaba ben anatoliada ilk denememde hamile kaldım çok memenundum dr. biülent traşa gidin.harikadır.diğer denmelerimde çok kötüydü ama burda bebeğim oldu bence caymayın.

Teşekkür ederim tavsiyenizden dolayı.Haftasonu gidicez nasip olursa. İnşallah sizinki gibi mutlu bir sonuç alırız bizde

selam arkadaslar 2 denememı anatolıada yaptırdım 3 ye hazıran da yıne oraya gıdıcem dr um bulent tıras cok memnunum herseyı rahatlıkla soruyor telefonla ıstedıgım zaman ulasabılıyorum guven veren ısını ıyı yapan kalıtelı bır dr tavsıye ederım ucret en son 3500 verdım devlet yardımı almıstım o zaman artık hakkım bıttı ayrıca sadece transfer ıcın gıtmeyı önermem bence ılaclara baslayınca gıdın hergun e2 duzeyı balkılıyor kan alıyorlar usg ıle yumurta capları bakılıyor dr a danısılıp ılac dozları ayarlanıyor bence ısınızı sansa bırakmayın allah yardımcımız olsun

Teşekkürler Ada67 cevabın için. Evet şansa bırakılacak bir durum değil. Bu yüzden de hep bir tereddüt, hep bir şüphe durumu yaşıyoruz. Hep bir acaba durumuyla karşılaşıyoruz. Şu merkeze bir adımımızı atıp tedaviye başlasak daha kolay olacak benim için. Şu an içimde sabırsızlık stres merak korku mutluluk hüzün soru işaretleri herşey iç içe girmiş durumda. Ama biliyorumki tedaviye başlayacağımız zaman hepsi gidip yerini mutluluk ve umuda bırakıcak Allah ın da izniyle. Tek sorun merkez seçimi işte.
Belki karşılaşırız haziranda anatolıada. Kararımızı verdik. Biz devlet desteğinden faydalanamıyoruz. 3. denemem olacak benimde. Sen diğer uygulamalarını nerede yaptırmıştınneden tutmadı?

Teşekkürler Ada67 cevabın için. Evet şansa bırakılacak bir durum değil. Bu yüzden de hep bir tereddüt, hep bir şüphe durumu yaşıyoruz. Hep bir acaba durumuyla karşılaşıyoruz. Şu merkeze bir adımımızı atıp tedaviye başlasak daha kolay olacak benim için. Şu an içimde sabırsızlık stres merak korku mutluluk hüzün soru işaretleri herşey iç içe girmiş durumda. Ama biliyorumki tedaviye başlayacağımız zaman hepsi gidip yerini mutluluk ve umuda bırakıcak Allah ın da izniyle. Tek sorun merkez seçimi işte.
Belki karşılaşırız haziranda anatolıada. Kararımızı verdik. Biz devlet desteğinden faydalanamıyoruz. 3. denemem olacak benimde. Sen diğer uygulamalarını nerede yaptırmıştınneden tutmadı?

canım ben ılk denemeden 2 ay once endometrıozısten laparoskopı olmustum yumurta rezervım az gelısımı yavastı anatolıaya gıtmıstım ama ılk 7 gunluk yumurta takıbım bulundugum ılde olmustu sonra anatolıaya gıttım transfere yakın bulent bey yumurtan az yavas gelısıyor tedavıyı ıptal edebılırız dedı ama sonrakı gunlerde hızla buyuduler transfer sırasında kustum buyuk ıhtımalle bu nedenle olmadı 2 denemem yıne anatolıada bulent hoca ıle oldu gebelık oldu ama gelısmedıler 5 haftalıkken kurtaj oldum nısanda 3 deneme ıcın gıttık solda agrım vardı hıdrosalpıng cıktı hem sagda hem solda 1 ay once tekrar laparoskopı ıkı tupumde alındı sımdı 1 hazıranda yıne deneyecegım

ya arkadaşlar biz de tüp bebeğe karar verdik eşimin 5ay önce varikosel ameliyatı oldu sayımız ve morfolojimiz düzeldi aşılama yaptırdık diyarbakir eurofertilde (batman da oturuyoruz eşimin zorunlu hizmeti nedeniyle )ama hiç memnun kalmadık sonucu öğrenmek için bile aramadılar biz de ankaraya anatolia ya gitmeye karar verdik anatolia hakkında bilgi edinmeye çalışıyoruz takibi burada yaptıracaz büyük ihtimal transfer orada olur artık Allah hepimizin yardımcısı olsun

merhaba arkadaşlar bende anatolyaya gittim 1. denemem gatada 2. denemem anatolyada oldu doktorum bülent tıraş çok iyi birisi ve işlerini iyi biliyorlar doktorum ve ekibi, gatadan memnun kalmadım, keşke en başta anatolyaya gitseymişim, bende çikolata kisti ve hidroslpenks var bu nedenle 4 defa amaliyat oldum, bülent bey keşke bukadar ameliyat olmasaydın dedi ne yapabilirimki hangi doktora gitsem ameliyat dedi bilemezdimki ama keşke önceden gitseymişim anatolyaya, ameliyatlar yüzünden çok yapışıklık var dediler ve bu yüzden tüplerimi alamıyorlar ama bülent bey bunun peşine bırakmayacağız dedi, şimdiye kadar gittiğim onca doktor beni bülent bey kadar rahatlatmadı, şimdi gen taraması testleri verdi sonuçlardan sonra gideceğim, herşey allahtan her şeyin bir zamanı var doktorlar aracı, rabbim hepimiz için hakkımızda hayırlısını versin, hep yardımcımız olsun,

mrb arkadaşlar bende 2 aşılamamı anatolyada oldum şimdi tüp bebeğe başlıycam ben hakan hocanın hastasıyım ve memnunum

arkadaşlar benim gibi olan varsa nolur yazsın hakan yaralının hastası ve pkolu olan varmı tüp bebekte tutan

X