Anestezi

Yakin zamanda miyom ameliyati olacagim..anestezi istendi ..korkuyorum .hic yasamadigim bi durum..sonrasinda bi rahatsizlik veriyor mu

Isin ehli birisi olarak korkulcak bi durum var mi arkadasim..miyom ameliyati olacagim.tahliller felan yapildi anestezi kaldi bi tek
Genel Anestezide beşten geriye saydığınızı hatırlarsınız, sonra gözünüzü açınca bitmiş olur 😊Anestezinin amacı zaten korkuyu, endişeyi, ve acı hissini engellemek, stresle girmeyin🌼🌸çok geçmiş olsun 😊

Genel Anestezide beşten geriye saydığınızı hatırlarsınız, sonra gözünüzü açınca bitmiş olur 😊Anestezinin amacı zaten korkuyu, endişeyi, ve acı hissini engellemek, stresle girmeyin🌼🌸çok geçmiş olsun 😊
Cok tesekkur ederim...iyi bi yolda aslında hic bir sey hissetmemek.biraz pinpirikliyim...cok sagolun endisemi azalttiniz.evet stres yapmamam gerek😒😌🌹

Cok tesekkur ederim...iyi bi yolda aslında hic bir sey hissetmemek.biraz pinpirikliyim...cok sagolun endisemi azalttiniz.evet stres yapmamam gerek😒😌🌹
Benim en sevdiğim hasta sigara kullanmayan ve güler yüzle gelen hasta, inanın rahat olanlar stres yapmayanlar çok rahat uyuyor ve uyanıyor çünkü 😊 Anestezi kelime anlamı olarak hissizlik demek, genel anestezi olacaksa Serum takılıp ilaç yapıyoruz hoop tatlı rüyalar 😊 uyanınca da herşey bitmiş oluyor merak etmeyin 😊

Benim en sevdiğim hasta sigara kullanmayan ve güler yüzle gelen hasta, inanın rahat olanlar stres yapmayanlar çok rahat uyuyor ve uyanıyor çünkü 😊 Anestezi kelime anlamı olarak hissizlik demek, genel anestezi olacaksa Serum takılıp ilaç yapıyoruz hoop tatlı rüyalar 😊 uyanınca da herşey bitmiş oluyor merak etmeyin 😊

Sigara içmenin etkisini anlatabilir misiniz? Ben tepinerek ve ağlayarak uyanmıştım bunun sebebi nedir uzman hanım :)

Yakin zamanda miyom ameliyati olacagim..anestezi istendi ..korkuyorum .hic yasamadigim bi durum..sonrasinda bi rahatsizlik veriyor mu
Ay hiç korkmayın.tup bebek tedavilerinde yumurta toplanırken ve sezaryen doğumda anestezi aldım.nasil tatlı bir uyku....insanın uyanasi gelmiyor.ilk anestezi alacagimda ben de korkuyordum simdi operasyona gerek yok her gün anestezi verselerde uyusam :KK70:

Sigara içmenin etkisini anlatabilir misiniz? Ben tepinerek ve ağlayarak uyanmıştım bunun sebebi nedir uzman hanım :)
Sigara uyanırken sekresyon yani salgı artışı ve balgam öksürük vs gibi akciğere solunuma bağlı sıkıntılar oluşturuyor😊Bu yüzden ameliyata belli bir süre kala içmeyin diyoruz😊uzman değilim, anestezi teknikeriyim😊

Olsun şu platformda bana göre uzmansınız teşekkür ederim
Sağlık camiasındaki bir üyeye gösterdiğiniz özene asıl ben teşekkür ederim 🌸🌼Malum, sağlıkta şiddete hayır desek de, psikolojik maddi manevi fiziksel ruhsal şiddetlerin ardı arkası kesilmiyor...

Anestezi işlemleri anesteziye karşı bünyan tepki verir mı diye yapılıyor.tahlil istiyorlar.vs.bende yakın tarihte ameliyat oldum.sezeryan da sıkıntı yaşamadım.fakat normal ameliyatta 2kere küstüm midem boş olmasına rağmen kusunca rahatladım.bastan ameliyatli kusmak zor oluyor.dogumda sanırım daha hafif. Ama sıradan ameliyatta dozu daha fazla.beni kusturmustu.

Hic sigara kullanmadim...stres panikliyim..ama dedikleriniz rahatlatiyor...uyuyup uyancam insallah...ayin 4une gun verdiler..para verince ayni gunde oluyormusum...her sey parayla ...ni olsamda ameliyat kurtulsam insallah😊🌹😊🌹

X