Anestezili Dogum Hakkinda Bilgisi Olan

ODYSSEXIXA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
20
1
38
kızlar ben anestezılı dogum yapmak istiyorum.ama bıkac sey duydum kotu dıyolar sızce bunu yapmak ısteyen varmı.yada yapan bılgısı olan? tercıh etmemız uygunmu?

epidural anestezi ile ağrısız normal doğum demekmi istedin canım yani yeni adı prenses doğum ben çok araştırdım her ağızdan bir ses çıkıyo ama uygulanan arkadaşlarım çok memnun maliyet olarak benim yaşadığım yerde biraz tuzlu ama benim tercihimde bu yönde her operasyon ne kadar riskliyse onunda riski var muhtemelen yani genel anestezideki uyanamama riskin ne kadarsa epiduraldede felç olma riskin o kadar sadece ama şuda bir gerçekki ağrın tamamen kesilmiyo zaten ağrın tam olarak kesilirse doğum duruyo yani en az acıyla bebeğinin ilk ağlama sesini duyabileceksin en güzeli bu önemli olan anestezi uzmanın bu uygulamada ne kadar tecrübeli şimdiden Allah yardımcımız olsun

arkadaşım benim kadın doğumcum türkiyenin en iyilerinden ben doğumdan önce "epidural sezeryan" deneyelim mi diye sordum sorumu ağzıma tıkadı resmen "ben risk almayı sevmem, en yakın doktor arkadaşım bu epidural yüzünden felç kaldı,vücudu komplikasyon oluşturdu sendede bunun olamayacağını bilemeyiz anestezi uzmanı ne kadar iyi olursa olsun" dedi... ben dinledim yapmadım.. yinede tercih seniin..

Sagolun Kizlar Cok Tesekkurler Bende Artik Bu Korkuyla Yapamm.ama Korkuyorum Sezeryan Olmak Istemiyorum Bu Biraz Kolaya Kacmak Gibi Geldi Ama Bu Duyduklarim Vazgecmeme Neden Oldu.artik Allah Tum Hamislerin Yardimcisi Olsun..

Canim Ben Yaptim. Harika Bisey . Igneyi Vurdular Ve Hersey Bitti . Tuvaletet Cisimi Yapmak Bile Daha Zordur. Urdun De Dogum Yaptim Hastanede Hemen Herkes Bu Sekilde Doguruyor. Epiduralsiz Dogum Yapmak Narkozsuz Dis Cektirmek Gibi Bisye Bence. 10 Kere Dogursam Yine Ayni Sekilde Yaparim. Yan Etki Falan Da Yok. Ilk Zamanlarda Insanlar Tecrubesizken Olmus Oyle Kazalar. Dusunsene Sezeryan Yapilirken Kac Kisi Olmustur Zamaninda Simdi Oyle Mi ?
Bence Hic Dusunme Hemen Epidural Ol Cok Rahatlik Cokkk!

ben belden uyusturmalı sezeryan oldum cok memnunum normal uyanık oldugun için agrı sızı hissetmiosun gayet rahat tavdiye ederim ama iyi bir anestezi uzmanı ve ameliyat ekibi ile tabi

X