Kızlar Kafayı Yiyeceğim Lütfen Bana Bir Fikir Verin.Lütfen.

pasazadekizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2015
37
2
34
Kendi güzelliğimizi mahvetmeye çok meraklıyız ya ya da şöyle parasıyla rezil olanlardan. Bir başak burcu olarak her şeyin en iyisi ve mükemmeli taraftarı olsan da karşına doğru insan çıkmayınca elindeki mükemmellikte güzellikte para da çöp oluyor. Kızlar ilk kez konu açıyorum nasıl oluyor onun hakkında da bilgim yok ama bana yardım edin. Çünkü ben kafayı yiyeceğim. Boading bir adı estetik dolgu diş aralığı olan ne bileyim dişlerini 1 tık uzatmak isteyen ben misal bu işe giriştim. Konu hakkında araştıran bilgisi olan biriyim. Bir doktorun samimiyetine guvenerek bu işi ona yaptırdım benim dişlerimi mahvetti suan davalığım da. Güzelim dişlerime öyle bir işlem yapıldı ki dişleri tamamen birleştirdi ve diş arkasına kocaman dolgu koydu. O kadar beceriksizdi ki doktor o diplomayı nerden aldı anlamıs değilim. Görseli ekleyeceğim. 2 gün sonra çıkarttırdım mümkün değil o dolguyla yaşayamazdım. Tabi orda da marifetlerini sergiledi dişlerimi incecik ve aralıklı yaptı.Anlayacağınız dişlerimden oldum. Bu dişlerimden hiç memnun değilim. İşlem 4 dişe yapıldı. Sonra lamine işlemine yoneldim pahalılığından yaptıramamıstın en basından. Sararması yok cok estetik diye bayıldım bi ton para. Bu konuda dişlerime artık daha fazla mudahale edilmemesi için kesimsiz lamineye yoneldim zaten her doktor yapmıyor her estetik diş hekimi de önermiyor ne imiş. Tutunması cok sağlam olmazmıs. Size soracağım sey su. Benim bu kesimsiz lamine clinikte heredeyse 9 aydır bekliyor. Birincisi istediğim tam tasarım yapılmadı ikincisi biraz kaba durdu. Çünkü dişlerim zaten uzun ve içe dönük değil haliyle üzerinede lamine gelince 1 tık fazla kalın kaçtı ve saolsun lamineyi yapan labaratuvar o kadar kalın yapmıstı ki lamine incelte incelte son duruma geldi. Bu dişler benim içime cok sinmedi. Artık daha fazla bir sey yapılamaz gibi de. Sunu düşünüyorum 1 tık renginin kırılması ve orta dişlerin yanında ki dişleri bir tık kestirmek onların köşelerini de çok minimal ovallastırcam son provada. Size sorum lütfen bu dişe ne yapılabilir ya da nasıl olsa güzel durur. Fikrinizi yazın lütfen. Kimileri de çok beğendi ben mi abartıyom kafayı yiyeceğim. Bütün fikirlere açığım. Dişlerimin en dogal halinden dişlerimin içine edilmiş haline ve lamineli bütün hallerini ekliyorum. Lütfen fikir. Allah rızası için.

Eklentiler

• 42037eaf-5288-476f-8cdf-6840fe937b2c - Kopya.jpg
    42037eaf-5288-476f-8cdf-6840fe937b2c - Kopya.jpg
    114,9 KB · Görüntüleme: 177
  • IMG_5343.jpeg
    IMG_5343.jpeg
    79,6 KB · Görüntüleme: 164
  • IMG_4910.jpeg
    IMG_4910.jpeg
    84,9 KB · Görüntüleme: 154
  • IMG_4905.jpeg
    IMG_4905.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 148
  • IMG_4903.jpeg
    IMG_4903.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG_1985.JPG
    IMG_1985.JPG
    45,3 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG_1984.JPG
    IMG_1984.JPG
    42,1 KB · Görüntüleme: 125
  • IMG_1980.JPG
    IMG_1980.JPG
    46,4 KB · Görüntüleme: 123
  • IMG_9624 - Kopya.PNG
    IMG_9624 - Kopya.PNG
    601,6 KB · Görüntüleme: 129
  • IMG_9594.JPG
    IMG_9594.JPG
    94,6 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_9534.JPG
    IMG_9534.JPG
    81,8 KB · Görüntüleme: 131
  • IMG_9521.JPG
    IMG_9521.JPG
    98,2 KB · Görüntüleme: 154
Son hali güzel ama dediğiniz gibi özellikle üst orta dişlerin yanındakiler biraz garip duruyor. Onları bir tık kisaltsaniz daha doğal durur. Ama o kadar para verdim, yapıldığı belli olsun diyorsanız bu hali de aşırı çirkin, çok kafaya takılacak bir görüntü değil

evet renk çok beyaz , bu yüzden yapay duruyor rengini bi tık kırıp daha doğal bişey yaptırabilirsiniz, dişler biraz büyük duruyor kaba görünüyor, aslında doktor bunu ayarlayabilir ya estetik diş hekimi bu sonuçta. Bu dişlerin şekline karar vermek doktorun görevi labaratuarın işi. Siz bu yüzden para veriyorsunuz

Ön dişleriniz birazcık büyük duruyor , Onun dışında güzel. İyi günlerde sağlıkla kullan arkadaşım.

evet renk çok beyaz , bu yüzden yapay duruyor rengini bi tık kırıp daha doğal bişey yaptırabilirsiniz, dişler biraz büyük duruyor kaba görünüyor, aslında doktor bunu ayarlayabilir ya estetik diş hekimi bu sonuçta. Bu dişlerin şekline karar vermek doktorun görevi labaratuarın işi. Siz bu yüzden para veriyorsunuz
evet benim de içime hiç sinmedi hiç bir şeyi burdan kızlar instagram dan her görsele güvenmemeniz konusunda uyarıyorum adamların bir hesabı bir dişler yapımıs öyleyse bu dişler ne. taktırmadan önce söyleyeceğim.

Son hali güzel ama dediğiniz gibi özellikle üst orta dişlerin yanındakiler biraz garip duruyor. Onları bir tık kisaltsaniz daha doğal durur. Ama o kadar para verdim, yapıldığı belli olsun diyorsanız bu hali de aşırı çirkin, çok kafaya takılacak bir görüntü değil
yapmayın aşırı mı çirkin :KK43: :KK43:

Merhaba , kötü bir görünüm asla yok dişlerinizde bende sizin gibi bir katilin elinde dişlerimin hem sağlığından hem görselinden olup içine sinmeyenlerdenim...
Sizin dişiniz için benim yorumum , renk biraz çiğ beyaz , ön dişler ya bi tık uzatılmalı ya da yanındakiler biraz kısaltılmalı bu şekilde hepsi aynı ayarda gibi , bombeli ve kaba yapmamışlar o güzel

Merhaba , kötü bir görünüm asla yok dişlerinizde bende sizin gibi bir katilin elinde dişlerimin hem sağlığından hem görselinden olup içine sinmeyenlerdenim...
Sizin dişiniz için benim yorumum , renk biraz çiğ beyaz , ön dişler ya bi tık uzatılmalı ya da yanındakiler biraz kısaltılmalı bu şekilde hepsi aynı ayarda gibi , bombeli ve kaba yapmamışlar o güzel
merhaba çok teşekkür ederim çok iyi anlıyorum sizi Hayatın her alanında iyi insanlarla karsılasırız inşallah. Aynı düşüncedeyiz bende onleri uzun istiyordum bir tık kısaltılsın istemiştim çok kısaltıldı. Tek çaren ön yanları bir tık kısaltmak ve köşeleri biraz yuvarlatıcağım renginide 1 tık kırdıracağım. Ama yine de içime sinmiyor çok yanlıs klınıge denk geldim çünkü sahane lamine örnekleri vardı ama suan anladımki hep feyk miş baska cliniklerin örnekleri olduğuna eminim. haziranda 1 sene olucak yaptıralı hala duruyor clinikte ve duam belli pişman olacaksam hiç takılmasın o dişler. umarım siz benim yasadığımı yasamazsınız. size ne işlem yapıldı acaba. neden içinize sinmedi.

merhaba çok teşekkür ederim çok iyi anlıyorum sizi Hayatın her alanında iyi insanlarla karsılasırız inşallah. Aynı düşüncedeyiz bende onleri uzun istiyordum bir tık kısaltılsın istemiştim çok kısaltıldı. Tek çaren ön yanları bir tık kısaltmak ve köşeleri biraz yuvarlatıcağım renginide 1 tık kırdıracağım. Ama yine de içime sinmiyor çok yanlıs klınıge denk geldim çünkü sahane lamine örnekleri vardı ama suan anladımki hep feyk miş baska cliniklerin örnekleri olduğuna eminim. haziranda 1 sene olucak yaptıralı hala duruyor clinikte ve duam belli pişman olacaksam hiç takılmasın o dişler. umarım siz benim yasadığımı yasamazsınız. size ne işlem yapıldı acaba. neden içinize sinmedi.
Sizin dişleriniz zaten çok güzelmiş gerek bile yokmuş aslında 🥰
Bana zirkonyum kaplama yapıldı lamine diye diretmeme rağmen. sağlam olmaz , takma tırnak gibi düşün sadece görsellik ekmek yemek yiyemezsin dendi. Kabul ettim ama gözüm alışmadı sevemiyorum ön dişlerim bombeli gibi ve köşeleri sert yumuşak geçişler yok erkek dişi gibi ve birazda iriceler 🤣
Başka bi yerde bi ton dökerek başımın çaresine bakacağım malesef 🥲

öyle saçma sey mi olur ya bir çok estetik diş hekiminin yaptığı işlem bu. ama sağlamlığı hakkında yorum yapamıyorum. çok memnun yorumları da okudum düşen diyen de var. heralde hekimle alakalı bir durum valla düşşsün bir iki taktırırım baktım olmuyor tamamen cıkarttırcam. aslında ben mıss gibi boadıng estteik dolgu yaptırcaktım hem diş formum etkilenmiyecekti hemde maliyeti az öyle de yaptım ama yanlıs doktora gittim çok iyi yapan bir doktor bulmustum uzak diye tercih etmedim ah ki ah salak kafam. valla bu kotu doktorları allah versin cezasını benim dişlerimi mahveden DR. Ebru şaşmazlar . Allahım sen ver cezasını ne diyim.bana dişlerinizin fotografını atar mısınız merak ettim yorum yapmak isterim.

Sizin dişleriniz zaten çok güzelmiş gerek bile yokmuş aslında 🥰
Bana zirkonyum kaplama yapıldı lamine diye diretmeme rağmen. sağlam olmaz , takma tırnak gibi düşün sadece görsellik ekmek yemek yiyemezsin dendi. Kabul ettim ama gözüm alışmadı sevemiyorum ön dişlerim bombeli gibi ve köşeleri sert yumuşak geçişler yok erkek dişi gibi ve birazda iriceler 🤣
Başka bi yerde bi ton dökerek başımın çaresine bakacağım malesef 🥲
öyle saçma sey mi olur ya bir çok estetik diş hekiminin yaptığı işlem bu. ama sağlamlığı hakkında yorum yapamıyorum. çok memnun yorumları da okudum düşen diyen de var. heralde hekimle alakalı bir durum valla düşşsün bir iki taktırırım baktım olmuyor tamamen cıkarttırcam. aslında ben mıss gibi boadıng estteik dolgu yaptırcaktım hem diş formum etkilenmiyecekti hemde maliyeti az öyle de yaptım ama yanlıs doktora gittim çok iyi yapan bir doktor bulmustum uzak diye tercih etmedim ah ki ah salak kafam. valla bu kotu doktorları allah versin cezasını benim dişlerimi mahveden DR. Ebru şaşmazlar . Allahım sen ver cezasını ne diyim.bana dişlerinizin fotografını atar mısınız merak ettim yorum yapmak isterim.

Gözüm alışamadı halâ çevremdekiler güzel dese de bana doğal gelmiyor foto atıyorum
Bombeli ve oval oluşunu sevmiyorum ben

Eklentiler

• 1000015828.jpg
    1000015828.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 85
çok ilginç hiç zirkonyum diş kaplama gibi durmuyor ve çok doğal asla yapılmıs demem ben bu dişe sizin dişiniz zanki kompozit dolgu boading dolgu yapımı gibi olmuş ayrıca hiç erkek dişi gibi değil bilakis kenar ovallıgından tam kadın dişi gibi. bence siz memnun kalmamıssınız sadece diş sizi tatmin etmemiş içinize simemiş enim gibi. asla değiniz gibi kötü değil. bana güvenebilirsiniz ben cok araştırırım ve bir işim de güzellik üzerine.

X