ankaAnkara ve yakın çevreler için önerdiğiniz tüp bebek merkezi veya doktor

Ankara bahçeci Berfu Demir çok iyi bir doktor tavsiye ederim. Çok titiz çok başarılı bir doktor
Oraya da gittik bir ön görüşme için ama ilgisini de geçtim çok çok yüksek fiyatlar çıkardılar (175 bin ) ve tedaviden çok para konuşulduğu için pek içime sinmedi

Yani hangi merkeze gitseniz tabi ki maddiyat konuşuluyor. Ben ilk aciibadem denedim orası da aynı hep para konuşuluyor. Tüp bebek madden çok zor bir süreç gerçekten. Ama laboratuarları çok iyi ve gerçekten Berfu hoca çok titiz bir doktor tabi sizin tercihiniz diğer merkezler size uygunsa oralardan da görüş almaniz

Kızlar ankara ve yakın çevreler için önerdiğiniz tüp bebek merkezi veya doktorlar varmııı
Cem akarsu, maddi olarak söylediğiniz rakamlara göre coookkk daha uygun. Özel muayenehane, Ankara’daki en iyi embriyolog ekibi ile çalışıyor. Kuzenimin ikizlerinin doktoru, ben de suan onunla ilerliyorum.

Cem akarsu, maddi olarak söylediğiniz rakamlara göre coookkk daha uygun. Özel muayenehane, Ankara’daki en iyi embriyolog ekibi ile çalışıyor. Kuzenimin ikizlerinin doktoru, ben de suan onunla ilerliyorum.
Ankara’daki en iyi embriyolaglarla çalışmıyor bunu nasıl söyleyebilirsiniz şaşkınım ben de gittim kendisine iki seferde boş dondum birinde iptal etti. Ama kısılık olarak cok efendı ve duzgun bır ınsandır orasına bısey dıyemem

Ankaradaki en iyi embriyologlar nerede??

Kesinlikle tüp bebekte Temel Ceyhan derim üzerine başka şehri bilmem Ankarada tek.

Öncelikle herkese sifasina vesile olacak doktorlarla karsilasir inşallah. Tüp bebek üzerime Ankara tip fakülte doktorları öneririm size. Murat sonmezer Batuhan ozmen cem hoca araştırın. Gerçekten işinin ehli insanlar. Genetikli tüp bebek de düşünürseniz işiniz genetikliye dönerse gen-art lab. İşlem yapmayi tercih eden doktorları seçin . Allah yardımcınız olsun. Çok büyük problemler yoksa devlette bile deneyebilirsiniz. Çünkü özeli devleri çok farketmiyor sorun ciddiyse güzel lab ve işlemde farklılıklar gerekirse güzel işi ticarete dökmeyen kişi ve merkezleri baz alın

X