Ankara adliyesinde katip olan var mı?

dilayza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
314
153
Arkadaşlar benim katiplikte çalışma saatleriyle ilgili çok acil bilgi almam gerekiyor.Eğer aranızda özellikle de Ankara'da katip olarak çalışan varsa bana cevap yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Katip degilim ama cok kez sinava girdim, mulakatina kaldim. Ne sormak istedigini net soylersen belki yardim edebilirim. Ayrica neden "cok acil" bilgi lazim merak ettim. Ilan falan mi cikacakmis?

Katip degilim ama cok kez sinava girdim, mulakatina kaldim. Ne sormak istedigini net soylersen belki yardim edebilirim. Ayrica neden "cok acil" bilgi lazim merak ettim. Ilan falan mi cikacakmis?

Arkadaşım o zaman biliyorsundur katiplik için maliyeden onay geldi ilanın çıkması yakındır.Acil dedim çünkü katiplikte çalışma saatleriyle ilgili söylenen olumsuzluklar beni çok düşündürüyor.Ankara adliyesinde mesai saatleriyle ilgili bilgiye sahipseniz beni bilgilendirir misiniz? Cevap için teşekkürler.

Ankara da kazanmak için çok çok iyi yazmak lazım o yoksa neyin lazım olduğu çok açık
Neyse..
Memuriyet saatleri geçerlidir herhalde verdikleri birime göre değişir

Ankara da kazanmak için çok çok iyi yazmak lazım o yoksa neyin lazım olduğu çok açık
Neyse..
Memuriyet saatleri geçerlidir herhalde verdikleri birime göre değişir

Keşke öyle olsaydı. :KK1: Klavyede türlü türlü derecelerim var ve 10. kez elendim geçenlerde. :) Ankara adliyesinde de en son 2012 yılında girdim sınava. 180 kelimeyle 1.ydim. Ama bunu orada çalışan biri söyledi. Sitede ilan etmediler. Etseler dava açacaktım. Çünkü hiçbir mülakatta uygulamalı sınavda 1. olanı eleyemeyeceklerine dair bir Danıştay kararı varmış. Üstelik torpilim de vardı ama yetmedi çok iyi yazmama rağmen.

Arkadaşım o zaman biliyorsundur katiplik için maliyeden onay geldi ilanın çıkması yakındır.Acil dedim çünkü katiplikte çalışma saatleriyle ilgili söylenen olumsuzluklar beni çok düşündürüyor.Ankara adliyesinde mesai saatleriyle ilgili bilgiye sahipseniz beni bilgilendirir misiniz? Cevap için teşekkürler.

Ben açıkçası ilanın çıkmasının yakın olduğuna inanmıyorum. İnşallah öyle olur. Bakan hep böyle yuvarlak cevaplar veriyor bıktım artık. :KK50: Çalışma saatleri de çalıştığın birime göre değişir. Örneğin savcı katibiysen savcın ne zaman çalışırsa sen de o zaman çalışırsın. Gece yarısı keşif için falan çağırılabilirsin. Rahat bir yere düşersen normal memurluk gibi olur ama.

X