ANKara Anatolia tüp Bebek merkezi

Ggzemm

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
25
9
25
ARkadaşlar merhaba. Anatolia tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırıp olumlu-olumsuz sonuç alanlar yazabilir mi ? Dün tedaviye başladık Allah’ın izniyle

Takipteyim ve suan bnde doktor arayisindayim😊 insallah hayirlisi olur hepimiz hakkinda

Ben de araştırma aşamasındayım.
ARkadaşlar merhaba. Anatolia tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırıp olumlu-olumsuz sonuç alanlar yazabilir mi ? Dün tedaviye başladık Allah’ın izniyle
Merhaba ben de doktor ve merkez arayışındayım. Anatolia da Hakan Yaralıyı düşünüyorum siz de ona mı gidiyorsunuz? Fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Canim merhaba. Tedaviniz nasıl gidiyor. Bende orayı düşünüyorum 4.denemem olacak inşaallah. Erkek infertilitesi konusunda nasıllar bilginiz var mi ?

Canim merhaba. Tedaviniz nasıl gidiyor. Bende orayı düşünüyorum 4.denemem olacak inşaallah. Erkek infertilitesi konusunda nasıllar bilginiz var mi ?
Canim merhaba sen de bahcecide negatifi gordun benim gibi :KK43: deliricem nereye gitsem diye arastirmaktan...Hakan yarali da iyi birine benziyor ama ileri yas ve dusuk amh bakiyor mu acaba

Bende bahçeci denemem transfer yapilamadan bitmiş oldu. Anatolia yi düşünüyorum ama yeni tarihlerde bir konusu yok hep eski tarih pek bi araştırma yapamadım. Labaratuar olarak bahçeci mi yoksa anatolia mi iyi karar veremedim

Canim merhaba sen de bahcecide negatifi gordun benim gibi :KK43: deliricem nereye gitsem diye arastirmaktan...Hakan yarali da iyi birine benziyor ama ileri yas ve dusuk amh bakiyor

Ben de araştırma aşamasındayım.

Merhaba ben de doktor ve merkez arayışındayım. Anatolia da Hakan Yaralıyı düşünüyorum siz de ona mı gidiyorsunuz? Fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim.
Merhaba, tek kelime ile harika bir merkez. Allah yolunuzu açık etsin. Hakan Yaralı Hoca yı sonuna kadar öneriyorum.

Canim merhaba sen de bahcecide negatifi gordun benim gibi :KK43: deliricem nereye gitsem diye arastirmaktan...Hakan yarali da iyi birine benziyor ama ileri yas ve dusuk amh bakiyor mu acaba
merhaba benimde 5 ocakta bahçeci cem beyde randevum var endişelerim var hakan bey konusundada acaba mı diyorum....

Merhaba, tek kelime ile harika bir merkez. Allah yolunuzu açık etsin. Hakan Yaralı Hoca yı sonuna kadar öneriyorum.

canım merhaba tedavin hayırlı olsun inşallah bizide bilgilendirirsen çok memnun oluruz...

Ben başka bı yerde yaptırdım öneri üzerine bı tanidigimiz tüp bebek yaptırmıştı ve tutmuştu esinde vardı sıkıntı onun Ağustos da ben gidip ameliyat oldum laparoskopi hidrosalpenks den ameliyat sonrası tüp yapalım dedi ama ben beklemek istedim olmadı Aralık sonu başladık tüp e şu an pazartesiyi bekliyorum transfer oldum ☺️

X