Ankara burun estetiği

ARNDLR

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2015
63
15
Arkadaşlar merhaba.Benim burnumda deviasyon,içte yapışıklık ve kemer var.Ameliyat olmayı düşünüyorum 1 hafta sonra ankaraya gideceğim bütçem de kısıtlı.dr özmen kara ve dr erol tunç arasında kaldım.özmen beye geçen hafta arkadaşım oldu şu anlık memnun.erol beyle alakalı pek yorum göremedim yardımcı olursanız çok sevinirim

Arkadaşlar merhaba.Benim burnumda deviasyon,içte yapışıklık ve kemer var.Ameliyat olmayı düşünüyorum 1 hafta sonra ankaraya gideceğim bütçem de kısıtlı.dr özmen kara ve dr erol tunç arasında kaldım.özmen beye geçen hafta arkadaşım oldu şu anlık memnun.erol beyle alakalı pek yorum göremedim yardımcı olursanız çok sevinirim
Kimse ameliyat olmadi mi bu doktorlara

Ben Özmen bey ile görüşmüştüm ama burada kötü yorumlar okuyunca vazgeçtim.

Ben Özmen bey ile görüşmüştüm ama burada kötü yorumlar okuyunca vazgeçtim.
Açıkçası bende o yorumlardan sonra arada kaldim.Bir arkadaşım oldu geçen hafta şimdilik memnun ama genel olarak o da doktorun ilgisiz olduğunu söyledi

Açıkçası bende o yorumlardan sonra arada kaldim.Bir arkadaşım oldu geçen hafta şimdilik memnun ama genel olarak o da doktorun ilgisiz olduğunu söyledi
Aynen benimde arkadaşımın arkadaşı oldu burunları güzel ama diğer doktorlara göre uygun yaptığı iiçin böyle bence

Aynen benimde arkadaşımın arkadaşı oldu burunları güzel ama diğer doktorlara göre uygun yaptığı iiçin böyle bence
Erol tunç la alakalı birkaç yorum gördüm mesaj attım onun fiyatta uygun 6-7bin dedi.Onun yaptığı burunlarda hoşuma gitti.Ama fazla yorum yok

Özmen beye ben oldum oldukça ilgisiz bir doktor. İstediğiniz bir şekil varsa yapabileceğini düşünmüyorum ne derseniz deyin kendi bildiğini yapıyor. ameliyat sonrası iletişim kurmak da çok zor bir doktor. Deviasyon sorununuz varsa kesinlikle Tural FATULLAYEV'e ameliyat olun bir ay önce kırık burna sahip bi arkadaşım oldu çok memnun. Tural hoca çok ilgili ve ameliyat öncesi endişe ve korkularınızı tek tek cevaplayıp sizi rahatlatabiliyor, başından savar gibi davranmıyor.

Ankara da bende Tural hocayı çok duydum özellikle revizyonlarda. İlk ameliyatınız ise Mesut kayayı çok duydum bi araştırın

X