Ankara çıkışlı konaklamalı tur önerisi

MaHlass

KK'da geçen 17 sene..
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Mart 2007
5.933
12.068
36
Arkadaşlar benim için bdv'lik bir soru ama orda açmaya şimdilik ihtiyaç görmedim. Derdim şu; turla katılmadım tatile hiç, deneyimli olan bir fikir verirse mutlu olurum 😊
Aslında oğlumla da gitmek istiyorum klikya turu olabilir denize girebileceksem Bozcaada tarafı bile olur..

Yeter ki en az 3 gün dinleneyim ama güvenebileceğim bir tur arıyorum ama 5 yaşında çocukla tek başına gitmek çok da zorlar mı diye düşünmüyor değilim, tek gitsem anne yüreği..
Bir el atın lütfen 🙏

Çocuk tur için zorlayabilir sizi turlar iyidir hoştur ama zor ve yorucudur da. Bir gezgin olarak söylüyorum ben de annemle gezerim genelde. Güzel butk otellerde de konakladık turlara da katıldık. Tur aslında en azından 4 kişi ile arkadaş ortamı ile gidildiğinde güzel ama yolculuğu çok önemli otobüs rahat mı ilgileniyorlar mı problemlerle yoksa o 3 gün geçmez asla. İlk turumda ağlayacaktım sinirden o derece berbattı sonra başka tur buldum aksine çok ilgiliydiler şimdi hep onunla gidiyoruz. Ama yinede annemle en son artık turlardan aşırı yorulduğumuzu fark ettik bir çok yeri gezdirselerde en güzel yerlerde özellikle çok kısa duruyorlar daha yarım saat olmadan diğerine geçiyorsun 1 saat durup ötekine derken in bin adamı salak ediyor. Size tavsiyem şudur yüzmek istiyorsanız o gün sadece yüzme günü olmalı yani bozcaadayı atıyorum gezdirip 2 saat yüzme molası olduğunda çok pişman olursunuz zira insan yüzünce o yorgunluğu daha çok hissediyor dinlenmek azda olsa kestirmek istiyor derken hadeee otobüs kalkacak giyinecek yer yok daha kurumamışsın koşturmaca ile geçiyor. Ben yemin ettim o gün yüzmeli gezmeli bir arada olmayacak diye :KK70: Ama siz sorun değil yaparım derseniz o ayrı tabi. Benim enn sevdiğim şey 10 20 odalı az insanlı otel ayarlayıp annemle yüz, uyu, foto çekil, dinlen modu.. Çarşısı varsa gittiğimiz yerde ki genelde oluyor arada oraları geziyoruz mis. Arkadaşınız yok mu size katılacak?

Çocuk tur için zorlayabilir sizi turlar iyidir hoştur ama zor ve yorucudur da. Bir gezgin olarak söylüyorum ben de annemle gezerim genelde. Güzel butk otellerde de konakladık turlara da katıldık. Tur aslında en azından 4 kişi ile arkadaş ortamı ile gidildiğinde güzel ama yolculuğu çok önemli otobüs rahat mı ilgileniyorlar mı problemlerle yoksa o 3 gün geçmez asla. İlk turumda ağlayacaktım sinirden o derece berbattı sonra başka tur buldum aksine çok ilgiliydiler şimdi hep onunla gidiyoruz. Ama yinede annemle en son artık turlardan aşırı yorulduğumuzu fark ettik bir çok yeri gezdirselerde en güzel yerlerde özellikle çok kısa duruyorlar daha yarım saat olmadan diğerine geçiyorsun 1 saat durup ötekine derken in bin adamı salak ediyor. Size tavsiyem şudur yüzmek istiyorsanız o gün sadece yüzme günü olmalı yani bozcaadayı atıyorum gezdirip 2 saat yüzme molası olduğunda çok pişman olursunuz zira insan yüzünce o yorgunluğu daha çok hissediyor dinlenmek azda olsa kestirmek istiyor derken hadeee otobüs kalkacak giyinecek yer yok daha kurumamışsın koşturmaca ile geçiyor. Ben yemin ettim o gün yüzmeli gezmeli bir arada olmayacak diye :KK70: Ama siz sorun değil yaparım derseniz o ayrı tabi. Benim enn sevdiğim şey 10 20 odalı az insanlı otel ayarlayıp annemle yüz, uyu, foto çekil, dinlen modu.. Çarşısı varsa gittiğimiz yerde ki genelde oluyor arada oraları geziyoruz mis. Arkadaşınız yok mu size katılacak?
Teşekkür ederim cevabınız için🙏
Eşlik edecek arkadaşım maalesef yok çünkü herkes işinde gücünde ben de o kadar bunaldım ki işten güçten gitmek istiyorum bir yere eş kişi kardeşlerine sattığı için yalnız da olsa gideceğim.. Gönlüm isterdi ki oğlumla yapayım tatili ama o zaman da tatil, tatil olmaktan çıkabilir dediğiniz gibi..

Benim isteğim çok gezmek değil kafa boşaltmak.. Stresimi atayım yeter..
Güvenli bulduğunuz tur şirketini ayrıca özelden yazarsanız çok mutlu olurum😍

Teşekkür ederim cevabınız için🙏
Eşlik edecek arkadaşım maalesef yok çünkü herkes işinde gücünde ben de o kadar bunaldım ki işten güçten gitmek istiyorum bir yere eş kişi kardeşlerine sattığı için yalnız da olsa gideceğim.. Gönlüm isterdi ki oğlumla yapayım tatili ama o zaman da tatil, tatil olmaktan çıkabilir dediğiniz gibi..

Benim isteğim çok gezmek değil kafa boşaltmak.. Stresimi atayım yeter..
Güvenli bulduğunuz tur şirketini ayrıca özelden yazarsanız çok mutlu olurum😍
Üniversite yıllarımın en güzel yanı buydu işte çalışan yok gezen çoktu biri olmasa bi başka arkadaşınla gidiyordun :KK70: Bir hafta sonumu bile yurtta geçirdiğimi hatırlamam şimdi maalesef dediğiniz gibi herkes çalışıyor haklı olarak bi şeyde diyemiyorsun. Siz en iyisi kafa dinlemek için güzel bi tur ayarlayın kendinize orada tanışırsınız birileriyle. Benim bahsettiğim tur öyle büyük bir tur şirketi değil instagrama yazınca da çıkar Melih turizm Afyon'da bulunuyor kendisi zaman zaman başka şehirlerden aldığı da oluyor ama kendine yakın yerlerden alıyorlar.

Ben hayatımda ilk defa bu sene iki oğlumla birlikte turlara katildimtercih etmemin sebebi başta benzin fiyatlarının yüksek olması ve görmediğim yerleri gezmek istememdi.tur firmasını iyi seçin derim yoksa hem konaklama hem ulaşım yönünden rezil olabilirsiniz . Ben arkadaş tavsiyesiyle iyi bir firma buldum iyi hoş ama cok yorucu turlar özelliklede yüzme molali olanlarda süre çok kısa üst değişme kabinlerinde sıra çok dolu islak kalabilirsiniz .turlardanguzel arkadaşlıklar da kurulabiliyor yeni kişilerle tanışıyor insan .zevkli ama yorucu

Kızlar bütün gün araştırdım az önce de bellekte her şey dahil konsepte rezervasyon yaptım.. Otelin özellikle yorumlarında kafa dinlemelik yer diye belirtmişler. Bu yüzden bu senelik turdan vazgeçtim çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız ve iyi düşünmeme vesile olduğunuz için ❤️

X