devamı-intihar etmeyi düşündüğüm gün veda günü

onu yazan bendim bana sorsaydın keşke.
senin 35 bin ayrı nickle yazdığın 75 bin konunu nereden bilsin yeni üyeler. bütün nicklerin ve konuların birleştirilmedi.
ve evet aynen öyle diyordun benim ondan çocuklarım var o yüzden onun değil benim kocam.
Kız hatırlıyon mu , bi tanesi de "Benim tek birlikte olduğum erkek çocuklarımın babası, boşanmış da olsak günah olmuyor, ama o kadın o... " diyordu :KK70: 2 . çocuğu evlilik dışı yaptıydı heriften.

Bazı insanlar için galiba mutlu olmak yetmiyor.düşünsene hep mutlusun.hayatinda herşey yolunda..ekşın yok..ne sıkıcı..
Bazıları içinde illa sorun olacak.aglayacak..çırpınacak..üzülecek.. gidip gelecek..takıp edecek..ne ekşınlı hayat değil mi?🤪 bazıları böyle seviyor demekki

onu yazan bendim bana sorsaydın keşke.
senin 35 bin ayrı nickle yazdığın 75 bin konunu nereden bilsin yeni üyeler. bütün nicklerin ve konuların birleştirilmedi.
ve evet aynen öyle diyordun benim ondan çocuklarım var o yüzden onun değil benim kocam.
Tüm konularım birlestirildi

ya tedavi olun ya da kuma olarak yaşayın. ciddiyim eğer bu kadar hastalıklı halse. açık ilişki yaşayan ya da kuma hayatı yaşayan insanlar da var. arada sizin evinize de gelsin onun evine de gitsin. en azından bu kadar dağıtmazsınız. herkes birbirini kabullensin. çocuklarınıza yazık oluyor çünkü.

ahaha kendisi burada açık açık kocasının adını falan yazmıştı o zamanlar sanırım tanıyan biri çıkmıştı bunları karı koca. görenler adamın tipsiz kadının ise çok güzel olduğunu söylemişti.
bir akrabamızın öyle kocası başka kadına gitmişti. adam da ufak tefek çirkin bir şey. kadın annemle yaşıt kocaman çocukları var. bir de tekrar çocuk yaptı kadın adam gitmesin diye. en ufak çocuğu 20 yaşlarında falandı. anneme diyormuş o çirkin adam gözünde öyle hale geliyor ki. başka kadına gidince sanırım gözünde daha farklı oluyor. hatta kadın o çirkin adam bal oldu falan mı ne demiş.

Benim böyle konulardan tek anladigim: Bazi insanlar hayatlarini vileda mop olarak gecirmek istiyorlar. Gram kendini gelistirme, iyilestirme yok. Hani cocuklarin olmasa ne yapiyorsan yap, ama yok muhakkak cocuklar icine katilmali ve ruhlari yok edilmeli. Yoksa zibilyon kes senelerce ayni hataya düsene kimse birsey yapamaz

ya tedavi olun ya da kuma olarak yaşayın. ciddiyim eğer bu kadar hastalıklı halse. açık ilişki yaşayan ya da kuma hayatı yaşayan insanlar da var. arada sizin evinize de gelsin onun evine de gitsin. en azından bu kadar dağıtmazsınız. herkes birbirini kabullensin. çocuklarınıza yazık oluyor çünkü.
Bacım konunun tarihine bakıp yorum yapsan keşke. 2015te açılan konuya güncel yorum yapıyorsun farkında mısın?

Benim böyle konulardan tek anladigim: Bazi insanlar hayatlarini vileda mop olarak gecirmek istiyorlar. Gram kendini gelistirme, iyilestirme yok. Hani cocuklarin olmasa ne yapiyorsan yap, ama yok muhakkak cocuklar icine katilmali ve ruhlari yok edilmeli. Yoksa zibilyon kes senelerce ayni hataya düsene kimse birsey yapamaz
Vileda mop en azından ise yarar

Bacım konunun tarihine bakıp yorum yapsan keşke. 2015te açılan konuya güncel yorum yapıyorsun farkında mısın?
konu açık olduğu sürece istediğim konuya yorum yapabilirim. tedavülden kalkma gibi bir durum yok. siz de yargı mercii değilsiniz ki boşa emek vermiş olasınız. her konu bir hikaye. güncele taşınmasıyla ilgili sizi bağlayan bir şey yok. sanki yargıçsınız da önünüze memur eski dosya getirmiş gibi tavır alıp üstüne azarlamışsınız. kk nın da böyle bir amacı olsa eski konuları gündeme getirmeyi yasaklar zaten.

X