ANKARA DA DOKTOR ÖNERİSİ

AudreyPoppins

Fly me to the moon 🌙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
304
368
Merhaba herkese Ankarada gebelik takibi ve doğum için hastane ve doktor önerisi istiyorum. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bununla ilgili konulara baktım ama güncel bir şeye ulaşamadım var mı yardım edebilecek?

Ankarada olsam gideceğim tek yer Koru Hastanesi.
Zahide hoca
Çiğdem hoca
Aşkın hoca.
Başka yer, isim düşünmeyin bile.

Ankarada olsam gideceğim tek yer Koru Hastanesi.
Zahide hoca
Çiğdem hoca
Aşkın hoca.
Başka yer, isim düşünmeyin bile.
yanıtınız için çok teşekkür ederim ama 9 nisa'n 2017 koru hastanesi rezaleti diye bi yazı okudum nette bebek göz göre göre ölüme itilmiş çok üzüldüm korktum orayı hiç düşünmüyorum ondan. medicana ya da hiç güzel yorumlar yapılmıyor ondan hiç bilemedim ne yapacağımı:KK43:

Seyit temel ceyhan hocaya bakiliyorum ama ozeline hc gitmedm asiri pahali deger mi evet insallah gderim 😔 baskasina guvenemiyorum hele ozel hastanelere hic hic okudugm skandallardan sonra seyit hoca gulhane de dir

Yaaa Allah hepimizi iyi kalpli insanlarla karşılaştırsın gerçekten özel ya da devlet fark etmez Kişiler iyi olduktan sonra. Tabii özelde ilgi hep başka o ayrı bilemiyorum yine de teşekkürler 😊 🙏

canım ben de çok araştırdım ankarada doktor hatta öncesinde devlet mi özel mi çok araştırdım. ama şunu gördüm özeldeki bütün doktorlar güler yüzlü, çok ilgili, reklam peşinde, sürekli instagramdan fotoğraf paylaşıp yazı paylaşıp adını duyurma derdinde. ha kendini çok özel hissediyosun doktora güveniyorsun 7 24 ulaşabiliyorsun.

o yüzden sana tavsiyem hastaneyi araştır madem sigortan da varmış istediğin hastaneye gidebilirsin, ancak bazen hastanelerin bir anda sigorta anlaşması bitiyor, o yüzden a sınıfı hastaneleri tercih edebilirsin. evine yakınlığı, ulaşım durumu vs bunları gözetmelisin.

hastane özelinde de konuşmamı istersen ankaradaki özel hastanelerin 6-7 tanesini gezmiş doğum odalarına bakmış çalışanlarıyla görüşmüş biri olarak kesinlikle de lösanteyi öneririm. benim evimden temiz bir hastane diyebilirim. Lösemili çocukların tedavisi için kurulmuş bir hastane olduğu için sanırım kurum kültürü olarak hijyene çok önem veriyolar. Koru çok kalabalık oluyor, bana abartılmış bir hastane olarak geliyor. Acıbadem kalitesini zaten belli ediyor. Memorial, medicalpark, medicana bu hastaneler de kaliteli hastanelerdir, kurumsal, karşınızda muhattap bulabilirsiniz.

Ama doktor dediğim gibi, bir kaç istisna elbette vardır asık suratlı sert vs. ama geneli hep güler yüzlü ilgili doktorlar, çünkü işleri artık bu olmuş, güler yüzde yarışır hale gelmişler, hastalara canım kuzum diye hitap etmek meslek jargonu olmuş.

Hepinizin çok güzel doğumları olsun <3

canım ben de çok araştırdım ankarada doktor hatta öncesinde devlet mi özel mi çok araştırdım. ama şunu gördüm özeldeki bütün doktorlar güler yüzlü, çok ilgili, reklam peşinde, sürekli instagramdan fotoğraf paylaşıp yazı paylaşıp adını duyurma derdinde. ha kendini çok özel hissediyosun doktora güveniyorsun 7 24 ulaşabiliyorsun.

o yüzden sana tavsiyem hastaneyi araştır madem sigortan da varmış istediğin hastaneye gidebilirsin, ancak bazen hastanelerin bir anda sigorta anlaşması bitiyor, o yüzden a sınıfı hastaneleri tercih edebilirsin. evine yakınlığı, ulaşım durumu vs bunları gözetmelisin.

hastane özelinde de konuşmamı istersen ankaradaki özel hastanelerin 6-7 tanesini gezmiş doğum odalarına bakmış çalışanlarıyla görüşmüş biri olarak kesinlikle de lösanteyi öneririm. benim evimden temiz bir hastane diyebilirim. Lösemili çocukların tedavisi için kurulmuş bir hastane olduğu için sanırım kurum kültürü olarak hijyene çok önem veriyolar. Koru çok kalabalık oluyor, bana abartılmış bir hastane olarak geliyor. Acıbadem kalitesini zaten belli ediyor. Memorial, medicalpark, medicana bu hastaneler de kaliteli hastanelerdir, kurumsal, karşınızda muhattap bulabilirsiniz.

Ama doktor dediğim gibi, bir kaç istisna elbette vardır asık suratlı sert vs. ama geneli hep güler yüzlü ilgili doktorlar, çünkü işleri artık bu olmuş, güler yüzde yarışır hale gelmişler, hastalara canım kuzum diye hitap etmek meslek jargonu olmuş.

Hepinizin çok güzel doğumları olsun <3
Canımm çok teşekkür ederim çook açıklayıcı olmuş Allah razı olsun sen hangisine başladın? Gölbaşında oturuyorum en yakın neresi hiç bir fikrim yok ankaraya döndüğümde ilk iş lösanteye gideceğim. Anlatımından orayı beğendim. Acıbademe genel olarak antipatik oldum Aliemir bebeği duymuşsundur diğer hastanelerdr de görüştüm anlaşmalar doğum paketleri lösanteyle görüşmemiştim şimdi orayı araştıracağım döndüğümde inşallah. Kafamda bi hastane olsun direk oraya başlayayım istiyorum. Burada üç aydır medicanaya gidiyorum aynı hastanede iki ayrı doktora gittim genel olarak doktora bağlı ya bilmiyorum ben hastaneyi çok sevemedim her ilin farklıdır da doktoru sevdim 😊inşallah Ankarada da allah hayırlı insanlarla yollarımızı kesiştirir hepimiz için en sağlıklı takipleri doğumları yapalım inşallah🌸 ilk olunca ondan bu kadar temkinliyim korkuyorum da..

A life hospital.ebru biberoglu kesinlikle gidin hayran olcaksınjz instagramıda var yaptıgım reklam degil hamile bile degilim.sadece kontrole gittim ama birgün cocugum olursa direk ona gidecegim sadece yüzyüze görüşün me demek istedigimi anlıcaksınız.doktor degil resmen melek..

X