ANKARA DA DOKTOR ÖNERİSİ

Canımm çok teşekkür ederim çook açıklayıcı olmuş Allah razı olsun sen hangisine başladın? Gölbaşında oturuyorum en yakın neresi hiç bir fikrim yok ankaraya döndüğümde ilk iş lösanteye gideceğim. Anlatımından orayı beğendim. Acıbademe genel olarak antipatik oldum Aliemir bebeği duymuşsundur diğer hastanelerdr de görüştüm anlaşmalar doğum paketleri lösanteyle görüşmemiştim şimdi orayı araştıracağım döndüğümde inşallah. Kafamda bi hastane olsun direk oraya başlayayım istiyorum. Burada üç aydır medicanaya gidiyorum aynı hastanede iki ayrı doktora gittim genel olarak doktora bağlı ya bilmiyorum ben hastaneyi çok sevemedim her ilin farklıdır da doktoru sevdim 😊inşallah Ankarada da allah hayırlı insanlarla yollarımızı kesiştirir hepimiz için en sağlıklı takipleri doğumları yapalım inşallah🌸 ilk olunca ondan bu kadar temkinliyim korkuyorum da..

Ben de henüz karar veremedim 8 haftalığım ama lösante ile başladım şimdilik, muhtemelen de orada devam edeceğim. bir de aşkın evren güler var korudan ayrılacakmış sanırım onla da bir görüşmeyi düşünüyorum, o da eşiyle açacakmış klinik iki doktor birden takibi yürütür, daha mı iyi olur diye düşünüyorum, çünkü lösantede sgk anlaşmalı tek doktor var diğerlerinin muayene ücretleri yüksek biraz.

Gölbaşına yakınlık olarak da lösante incekte 15 dk falan sürer tahmini, memorial ve koru da 20 dk medicana var o da aynı 20 dk dır diye tahmin ediyorum.

Ben de henüz karar veremedim 8 haftalığım ama lösante ile başladım şimdilik, muhtemelen de orada devam edeceğim. bir de aşkın evren güler var korudan ayrılacakmış sanırım onla da bir görüşmeyi düşünüyorum, o da eşiyle açacakmış klinik iki doktor birden takibi yürütür, daha mı iyi olur diye düşünüyorum, çünkü lösantede sgk anlaşmalı tek doktor var diğerlerinin muayene ücretleri yüksek biraz.

Gölbaşına yakınlık olarak da lösante incekte 15 dk falan sürer tahmini, memorial ve koru da 20 dk medicana var o da aynı 20 dk dır diye tahmin ediyorum.
Çok teşekkür ederim canim💕💕 Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın

koru hastanesinde duygu hanıma başladım ama kararsızım başka doktor tavsiyesi olan arkadaşlar varmı acaba

Öneriden ziyade size uzak duracağınız doktor ismi verebilirim Oskar Öğüten A Life Hospital. Kesinlikle etik bir doktor değildir. Yapmadığı işlemlerin ücretlerini peşin alan bir doktordur( transfer yapılmadıgı halde , dondurma ve transfer ücretini almıştır) Uyguladığı protokollerden, hasta tahlillerinden bilgilerinden bir haber , tam bir piyasa doktorudur. tüp bebek yaptık tutmadı hemen başka bir protokole başlayalım diyen bir doktordur.

Merhaba canım ben şimdi lösanteyle görüştüm de ancak ankaraya dönebildim çnkü😟 21 haftalık olduğumdan doğum paketi almayacağım onun dışında normal doğum 4200 lira biraz pahalı geldi sanki 🙃 sen nerde devam ettin ?

X