Gelinlik Modelleri ANKARA' da Gelinlik

Açıkçası çok gezemedim fırsatım olmadı,sadece and çarşısına gidebildim ordada sadece bir mağazada gördüğüm model hoşuma gitti,daha gezicem ama istediğimi bulamadım.

Selam kizlar, Ben de gelinlik arayisina girdim iki gundur.
Dun And carsisi ve Buyuk Carsi'ya baktim. Tum modeller birebir ayni neredeyse. Beni heyecanlandiran bir model olmadi. Ustelik umutsuzluga kapilmaya basladim. Hatta beni sasirtan, Pierre Cardin ve Aysira'ya yakin fiyat veriyor bir cogu. (2500-3500 arasi)
Bugun de Ulus tarafina baktik. Sonuc ayni. Sifirdan diktirme isi gercekten cesaret isteyen bir sey. Hafta sonu Tunali'daki gelinlikcilere bakacagim. Kafamdaki modele yakin bir sey bulursam da tadilatla isi cozmeye calisacagim.
Herkese kolay gelsin diyorum :KK66:

Bende bugün Büyük Çarşıyı dolaştım,And çarşısından daha çok yüzümü güldürdü açıkçası.En azından denenmeye değer modeller var bir kaç yerde.Pierre cardin ve aysiraya baktım işte bu diyeceğim bir model yoktu.Meltem Gelinlikte bir gelinlik beğendim denedim ve kararımı verdim.Anlaşmamızı yaptık nisan ayında provalara başlıycam inşallah hayal kırıklığı yaşamam :) Darısı gelinlik arayanların başına :)

Merhaba kizlar,
Uzun zamandir girmedim siteye cocuk sahibi olunca haliyle beni de reklamci sanabilirsiniz:) ben 2013 de nisan kiyafetimi izmir caddesinde (necati beye inen tarafta) hande gelinlik var oraya diktirdim. Gezmedigim yer magaza kalmamisti istedigim gibi hazir da bulamamistim. Netten begendigim bi modeli diktirmeyi goze aldim ve harika sonuc cikti gercekten. Sahibinin ismini hatirlamadim ama uzun yillardir bu sektorde olduklarini soylemisti 30 yil kadar sasirmistim:) gelinligimi de orda diktirdim fiyatlar orta duzeyde modeli bire bir dikiyorlar hatta vucut yapiniza gore uyduracak ufak degisiklikler de yapiyorlar tavsiyeleri de gercekten guzel. Hem de her yerde olmayan hatt belki kimsenin gormedigi bir gelinlik giymis oldum :) 2 yakin arkadasimi da oraya goturdum onlarda cok memnun kaldilar. Bende tavsiye ederim bir gorusmenizde fayda var derim tabi dikim dusunenler icin yoksa bak bak bu isin sonu yok bende yasadim stresli bir durum herkese kolay gelsin umarim en mutlu gununuzde sizi en mutlu hissettirecek gelinlikleri bulursunuz. Hepinize mutlulukar dilerim :KK66:

Hande gelinlik :) Tekrar karşılaştığıma çok sevindim.Kızlar biz baya kalabalık aileyiz üstelik Ankara dışından.Gelinimizin gelinliğini orada yaptırdık.Annem , kardeşlerim , gelinin yakın çevresi ( kalabalık aile :) bizim abiyelerimiz için de baya dolaştık ama Birsen Hanım'a geri döndük , açıkçası istediğimiz modeli gösterip birebir dikildiğini görünce tereddüt etmedik sağolsunlar hepimizi özel günümüze hazırladılar ama en güzeli hizmetleriydi hem uygun,hem zamanında ve her provada müthiş keyifli zaman geçirdik :) Gelinliğim için de yine orada olacağım inşallah.Herkese selamlar.

Hande gelinlik :) Tekrar karşılaştığıma çok sevindim.Kızlar biz baya kalabalık aileyiz üstelik Ankara dışından.Gelinimizin gelinliğini orada yaptırdık.Annem , kardeşlerim , gelinin yakın çevresi ( kalabalık aile :) bizim abiyelerimiz için de baya dolaştık ama Birsen Hanım'a geri döndük , açıkçası istediğimiz modeli gösterip birebir dikildiğini görünce tereddüt etmedik sağolsunlar hepimizi özel günümüze hazırladılar ama en güzeli hizmetleriydi hem uygun,hem zamanında ve her provada müthiş keyifli zaman geçirdik :) Gelinliğim için de yine orada olacağım inşallah.Herkese selamlar.

Aynen bizde de öyle oldu kayınvalidem annem animin eşi hepberaber orda abşue diktirdiler ☺️☺️ Güzel işçilikleri güleryüzlğşer de memnun kaldık dediğim gibi ☺️

merhabalar şunu söylıyeyım gelınlık için çok ilgili bir mağaza buldum and çarşısında elma gelınlık fıyatlarlada,ilgiyle de beni çok memnun bıraktılar ilgilenenlere duyrulur:KK3:
Bugün gittim Elma Gelinliğe yorumlara aldanıp..yüzüme bile bakmadılar. Orada bir bayan vardı yerinden kalkma tenezzülünde bile bulunmadı. Ki baksaydı ilgilenseydi belki de anlaşacaktım. Ama her şerde bir hayır vardır.

Bende bugün Büyük Çarşıyı dolaştım,And çarşısından daha çok yüzümü güldürdü açıkçası.En azından denenmeye değer modeller var bir kaç yerde.Pierre cardin ve aysiraya baktım işte bu diyeceğim bir model yoktu.Meltem Gelinlikte bir gelinlik beğendim denedim ve kararımı verdim.Anlaşmamızı yaptık nisan ayında provalara başlıycam inşallah hayal kırıklığı yaşamam :) Darısı gelinlik arayanların başına :)
Merhaba, Provalarınız nasıl geçti. Bende anlaşmayı düşünüyorum ama karar veremedim daha önerir misiniz?

Merhaba, Provalarınız nasıl geçti. Bende anlaşmayı düşünüyorum ama karar veremedim daha önerir misiniz?
Provalarim cok guzel gecti,temmuzda teslim alacagim gelinligimi,neyi nasil istediysem aynen yaptilar sagolsunlar,benim kararsizligima ragmen sabırla dinleyip secenek sundular,icime sindi cok şükür:) tavsiye ediyorum,pozitiflik guler yuzluluk cok onemli,ayni yeri tercih etmeseniz bile bunlara dikkat edin derim,provalarim sirf bu yuzden cok samimi eglenceli gecti :)

Kolay gelsin umarım gönlüne göre bir yer bulursun fakat merakımdan soruyorum elma gelinlikde patron -işçi ilişkisi derken ne demek istedin???

Aslında tam aksine ben de samimi bulduğum için elma gelinliğe diktirmeye karar verdim aslında ben çok kıl biriyim ama samimi buldum içim ısınsı prova aşamalarımda sıkıntı yok güzel yolunda herşey umarım seninde içine sinen bir yer bulursun

Bende elma gelinlikle uzun gezmemden sonra aradığm cevapları aldığım için anlaştım.Orada ki satışdaki bayan önce beni dinledi sonra çizimle daha sonrada giydirip nedenleri ile olmazları ve olurları anlattı sağolsun çok ilgiliydi ve bende inanılmaz samimi buldum ve herkeze önerebiliceğim bir mağaza olduğunu garanti ederim.haftaya provalarım başlıcak ama ben şimdiden çok rahatladım TEŞEKKÜRLER ELMA GELİNLİK.....

Elma gelinlik oldu hoşaf ....

Arkadaşlar And Çarşısında Selayda moda evi hakkında bilgisi,tecrübesi olan var mı? Kafamda deli sorular çok kararsızım yardım ediinnn :KK43:

X