ankara da hymenoplasty oldum

Meraba arkadaşlar 2 yıldır kızlık zarı dikimi için doktor arıyorum ilk Turgay karakayayı düşünüyorum kalıcı için ama yorumlarda dar dikiyor açılmıyor vs gördüm , gecicidede dikisleri hissetme gibi bir durum olacağından korkuyorum sizce ne yapmalıyım bide panik atak geciriyorum korkuyorum işlem olmaktan yolda baygınlık geçirmekten bu işlemi daha acısız sorunsuz nasıl yapabilirim

yeni evlenen bi arkadaşı anlatmış eşinde kanama olmamış adam şüpheye düşmüş yalan mı söyledi diye dert yanıyormuş nişanlımda etraftan duydukça sorgulamaya başladı kanama olmazsa nasıl hissederim diye
Ay ne berbat bir hayat… kendine değer vermeyen bir kadın.. iğrenç ve yobaz bir nişanlı… ve onun karaktersiz arkadaşı

Bu kadar saçma bir ameliyat olacağınıza sizi olduğunuz gibi kabul eden kültürlü bir erkek bulsanıza? 2024 yılında karısından bekaret zarı bekleyen adam evliliğinizin ilk senesinde ağzınızla gözünüzün yerini değiştirir. Ben size söyleyeyim. Mağara adamıdır çünkü.

Arkadaslar merhaba bugun kalici kizlik zari diktirdim ama pihti seklinde ve yogun bir sekilde kanamam oluyor sizdede oldumu boyle birsey ne olur yardim edin cok korkuyorum

Arkadaslar merhaba bugun kalici kizlik zari diktirdim ama pihti seklinde ve yogun bir sekilde kanamam oluyor sizdede oldumu boyle birsey ne olur yardim edin cok korkuyorum
Bende olmamıştı lekelenme şeklinde ilk ikigun akıntı ile birlikte bulanık kan geldi Birde 6. Gün mü ne fakar kontrole gitmedim daha ben ilk iki üç gün çok yoğun ve zor geçirdim çok hareketliydim. Doğru olab benim durum mu senin ki mi bilmiyorum. Geçmiş olsun acil sifalar

Bende olmamıştı lekelenme şeklinde ilk ikigun akıntı ile birlikte bulanık kan geldi Birde 6. Gün mü ne fakar kontrole gitmedim daha ben ilk iki üç gün çok yoğun ve zor geçirdim çok hareketliydim. Doğru olab benim durum mu senin ki mi bilmiyorum. Geçmiş olsun acil sifalar
Benimki kotuydu senin durumun dogru olan canim doktor tekrar dikti dikislerim acilmis

Kızlar bende bu amelıyatı oldum ıp sarktı ve dıkıslerım tutmamıs olumlu sonuc alanlar hnagı dontora yaptırdınız bende olacagım tekrar

Meral sönmezer hocaya oldum 15 bin tlye 9. Günüm hala pembemsi sarımsı akıntı geliyor ilk tuvalet olayından çok korkmuştum magnesine kalsinee önerdi doktorum onu kullanıyorum tuvalet konusunda aşırı rahatlatıyor sizede öneririm bu süreçte sma 1 kaşıktan fazla kullanmayın felaket ishal yapıyor şuan yanma kaşıntı oluyor pansumanları düzenli yapıyorum yatarken bacaklarımı bağlıyorum 2 ay sonra kontrole gidicem sonucuda mutlaka buraya yazıcam

Meral sönmezer hocaya oldum 15 bin tlye 9. Günüm hala pembemsi sarımsı akıntı geliyor ilk tuvalet olayından çok korkmuştum magnesine kalsinee önerdi doktorum onu kullanıyorum tuvalet konusunda aşırı rahatlatıyor sizede öneririm bu süreçte sma 1 kaşıktan fazla kullanmayın felaket ishal yapıyor şuan yanma kaşıntı oluyor pansumanları düzenli yapıyorum yatarken bacaklarımı bağlıyorum 2 ay sonra kontrole gidicem sonucuda mutlaka buraya yazıcam
Ay o kadar pahalı mı ya

X