ankara da hymenoplasty oldum

Arkadaşlar, bir süredir kızlık zarı ile ilgili araştırıyordum. Ankara'da olsun güvenebileceğim doktor olsun istedim...ve buradaki konuşmalarınızı izledim...Ebru hanımla ilgili olumlu yazılarınızdan etkilendim...Nerdeyse tüm doktorlarla telefonla konuştum...zaten çoğu telefona çıkmadı bile...erkek doktorları eledim...Ebru hanımla görüşmek ve kalıcı onarım için muayene olmaya karar verdim...Diğer bayan doktorlara açıkcası güvenemedim sanki mesleği ile çok ilgili değilmiş gibi geldi...televiyona çıkmış birtanesi...doktor gibi bile değildi...güvenemedim...Burada da anlatıldığı gibi Ebru hanım gerçekten çok ilgili, güleryüzlü, direk muayenemi yaptı,ayrıntılı bilgi verdi...Özgeçmişini de okudum...Bu konuda çok hastası var gibi geldi bana da... sordum kızlık zarı için hastalar geliyor mu diye...sadece bugün yedi tane kızlık zarı ameliyatı yapmış...çok güven veriyor...ben rahatladım...adetim bitince hayatımdan bu problemi çıkaracam ve kızlık zarı ameliyatımı olacam...buradan tüm dertlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim...iyi ki varsınız...yalnız değiliz....gelişmeleri de sizinle paylaşacam...

Arkadaşlar, bir süredir kızlık zarı ile ilgili araştırıyordum. Ankara'da olsun güvenebileceğim doktor olsun istedim...ve buradaki konuşmalarınızı izledim...Ebru hanımla ilgili olumlu yazılarınızdan etkilendim...Nerdeyse tüm doktorlarla telefonla konuştum...zaten çoğu telefona çıkmadı bile...erkek doktorları eledim...Ebru hanımla görüşmek ve kalıcı onarım için muayene olmaya karar verdim...Diğer bayan doktorlara açıkcası güvenemedim sanki mesleği ile çok ilgili değilmiş gibi geldi...televiyona çıkmış birtanesi...doktor gibi bile değildi...güvenemedim...Burada da anlatıldığı gibi Ebru hanım gerçekten çok ilgili, güleryüzlü, direk muayenemi yaptı,ayrıntılı bilgi verdi...Özgeçmişini de okudum...Bu konuda çok hastası var gibi geldi bana da... sordum kızlık zarı için hastalar geliyor mu diye...sadece bugün yedi tane kızlık zarı ameliyatı yapmış...çok güven veriyor...ben rahatladım...adetim bitince hayatımdan bu problemi çıkaracam ve kızlık zarı ameliyatımı olacam...buradan tüm dertlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim...iyi ki varsınız...yalnız değiliz....gelişmeleri de sizinle paylaşacam...

deneyımını yazdıgın ıcın tskkurler..genelde amlıyattan sonra kımse yazmıor bız de emın olmaıyoruz..gelısmelerden haberdar edersen cok sevınırım..

sizi yargıladıgımı düşünmeyin lütfen...insanın başına gelmeyen bilmez anlıyorum ama hayatınızın kalanını birlikte geçireceğiniz erkeğe yalan söylemek olmuyor mu. ya bir şekilde öğrenirse nasıl yaşayacaksınız... bence sizi olduğunuz gibi kabul eden biriyle beraber olun onunla evlilikyolunda yürüyün böyle mutlu olun... yalan yalanı doğurur.. boşuna psikolojinizi bozuyorsunuz.

kızşar banada bir doktor önerin lütfen fiyatı güvenilirliği benim için önemli ne yapmam lazım ameliyat nasıl oluyo ne kadar sürüyo ağrı acı varmı lütfen yardımlarınızı esirgemeyin

ebru hanımı çok duydum kızlar güvenilir ve sempatik bir bayanmış ama fiyatını öğrenemedim benide yalnız bırakmayın lütfen yardım edin....

kızlar ebru hanım hakkında bilgi verin lütfen
canım bütün konuların altına yorum yapmışsın.sanırım panik halindesin.anlıyorum seni aynı durumdayız çünkü.ama önce sakin ol.bir sürü yaptıran var ve a olumlu sonuç alıyor.bende uzun süredir araştırıyorum.henüz kime yaptıracağıma karar vermedim ama burda yapılan yorumlara göre istanbulda şişli med 'de doktor akın bey ankarada da doktor ebru hanım iyi diyorlar.bu doktorlara gidenler olumlu sonuç aldıklarını yazmışlar.fiyat konusundada aramadan öğrenemezsin ama genelde fiyatlar 1000 ile 2000 tl arasında değişiyor.umarım birazcıkta olsa yardımcı olabilmişimdir.

canım bütün konuların altına yorum yapmışsın.sanırım panik halindesin.anlıyorum seni aynı durumdayız çünkü.ama önce sakin ol.bir sürü yaptıran var ve a olumlu sonuç alıyor.bende uzun süredir araştırıyorum.henüz kime yaptıracağıma karar vermedim ama burda yapılan yorumlara göre istanbulda şişli med 'de doktor akın bey ankarada da doktor ebru hanım iyi diyorlar.bu doktorlara gidenler olumlu sonuç aldıklarını yazmışlar.fiyat konusundada aramadan öğrenemezsin ama genelde fiyatlar 1000 ile 2000 tl arasında değişiyor.umarım birazcıkta olsa yardımcı olabilmişimdir.

teşekkür ederim verdiğin bilgi için kimse cevap yazmayınca çıldırdım. evet panik halindeyim ve bu dertten bi an önce kurtulmam lazım.

Merhaba arkadaşlar.Bu konuda dertli olanlardan biride benim.Malesef biz kızlar bazen çok saf olabiliyoruz.Düşlerde yaşayıp gerçeği göremiyoruz.Uyanınca da o tatlı rüyalardan geriye pişmanlıklar ,kalp kırıkları ve bozuk bir piskoloji kalıyor.Daha sonrası malum formlarda internette derdimize çare arıyoruz.
Allah benim gibi pişmanlıkla kahrolan herkese ve istemediği halde bu durumda olan herkese bir çıkış yolu açar inşallah.
İsteğim anne olmak,Rabbim bunu isteyen herkese nasip eder inşallah.Lakin öncelikle bu durumdan kurtulmam gerek.Sevdiğim kişi ile mayıs ayında nişanlandım ve düğün 2012 mayıs da.:KK5:Nişanlıma dürüstçe anlatmak ilk tercihimdi,ama gözünde çizdiğim profili sarsmak istemedim.Her ne kadar sebep olduğumu düşünüp pişman olsamda,bunu yaşamayı -o hayvanla birlikte olmayı-hiç istememiştim.
Yaptığım araştırmalara ve görüştüğüm doktorlardan aldığım bilgilere göre,kalıcı yöntemle ameliyat olmak en iyisi ve en çok tercih edileni.Lakin güvenip de kendini bir doktora teslim etmek çok zor.Ankarada olsaydım tercihim Ebru Zülifkaroğlu olurdu.Kendisiyle de görüştüm olumlu elektrik aldım.Lakin şehir dışına çıkmam çok zor olacağından Konya içinde güvenilir bir doktor bulmak çabasındayım.Önerilerinizi bekliyorum. :KK5: :2:

miss arkdşım bende eskşhrdeym.küçük yerlerde bu işlerin tecrübesi olmuor ondan konya nasıldır bilmem:KK43:eskşhrde bikaç doktor var konuşucam akalım hiç olmadı ankara 1 buçuk saat günü birlk oraya giderim diorum.fakat ankarayıda hiç bilmiorum.

yardımcı olurmu arkşlarımz ebru hanıma nasıl gittiler

akıntı konusunda doktora sorarsın canım ama sorun olacağını sanmıyorum. yine de yaptırmayı düşündüğün tarihe kadar üşümemeye pamuklu çamaşır giymeye özen göster olmazsa yaptırmadan ilaç kullanırsın akıntı için..

ebru hocayı arayıp durumu izah etsene canım. eminim sana yardımcı olmaya çalışacaktır.

tamam canm haklısın arayp konşayım bakalm.sen ebru hanmlamı konuştun randevu için yoksa sekretylemi ben sekretyle konuştum

konuş mutlaka canım. ben 2 kez ebru hanımla konustum o kadar rahatlattı ki beni hayırlısıyla sorunsuz bir şekilde altatırsam operasyonu başka birşey istemiyorum

zaman yaklaşıyor..uykularım kaçıyor sürekli..şu stresi bir atabilsem üzerimden..yaptırınca her gün nasıl gelişme oluyor yazarım sana

X