ankara da hymenoplasty oldum

Ben ekim ayında turgay beye kalıcı yaptırdım kontrole gitmedim henüz 6 haftam doldu ama kendim baktığımda tuttu diye düşünüyorum bir sağlıkçı olarak

Selam herkese:)yıllardır burada yorumları okuyorum kızlar.Öncelikle bekaret konusunun bu kadar tabu olması beni çok üzüyor.Özellikle de erkek rahatça yaşarken kadında bu durumun belli olmasından dolayı kadının üzerine yıkılması çok üzücü.Ben de zamanında bunun sorunlarını yaşadım ve değersiz hissettirildim.İnsanlığım karakterim düzgün olmasına rağmen terk edildim.Ve hatta benimle yaşayıp ardından evlenip yuva kurdu bu insanlar.Erkeklerden soğudum diyebilirim.Hatta şu an bekarete önem veren erkekler ataerkil insanlar bana çok itici geliyor.Bir yandan bir erkekle yeniden birliktelik kursam beni kandırır mı ?beraber olduktan sonra yine terk edilir miyim korkum var ?bu benim en büyük sorunum diyebilirim.Aslında bekareti hiç ama hiç önemsememe rağmen artık sadece kendimi korumak için düşünmeye başladım ben de.

canım turgay beye git konuş onunla burda kim ne dese yanlış. ben geçici yaptırdım ama düğünüm olmadı kınadan sonra ki gün yaptrıdım perşembe yaptırdım cumartesi nikahım oldu. herkesin zar yapısı farklı turgay ben benimkine kalın zar tutar dedi. ama sen düğünüm olacak ddiyorsun ve dikkat etmen lazım oturup kalkmana hızlı oturup kalkamazsın ben cok dikkat ettim. zar yapını bilmeden etmeden ben bir şey diyemem onu ya da onu yaptır diye
Ya ankarada böyle turgay bey gibi bir doktor yok mu ya Ankara dışına çıkamam ben

Bende aynı senin gibiyim artık ne yapacağımı şaşırdım iki doktorla görüştüm kimseye güvenemiyorum
Ya bende çok araştırdım kafayı yiycem artık herkesin yorumu şu, kalıcı diktirmek istiyorum ama zaten geçici dikip gönderiyor diyor herkes güvenemiyorum onun için geçici yaptırıcam gibi o kadar çok fiyat aldım kiii kalıcı ile geçici aynı fiyat, yani buda demek oluyor geçici daha güvenilir. Ben çok popüler doktor araştırdım kimse memnun kalmamış her yorumu tek tek okudum çokkez yazdım %100 sonuç diyorlar ama benim bu yorumlardan ötürü merak sönmezer çok iyi denilmiş. Sanırım ona olucam gibi gidip yüz yüze görüşmek istiyorum birde

Merhaba arkadaşlar kalıcı işlem olmayı düşünüyorum. Bir kaç sorum var. Eskisi gibi mi oluyor ? Yaptirdiktan sonra iliskilerde his kaybi vs bir sorun oluyor mu ? Sağlık açısından sakıncası var mi ? Vajinanın şeklinde değişiklik oluyor mu ? Tam olarak kaç ayda iyileşiyor ? En iyi doktor hangisi para sıkıntısı yok ? Ve son olarak yaşım 21 evlilik durumu yok amacım yaptirip kurtulmak. Örneğin 27 yaşında evlenirsem bir sakıncası olur mu?
Tecrübeli arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Özelden de yazabilirsiniz

Kızlar bu en ebasko denen yerde yorumları siliyolar gece rumuzlu bi kız sonuç alamamış hemen sildiler turgay Karakaya ya işlem olacak varsa iyi düşünsün derim çünkü forumlarda yalan yanlış ümit vaad edici germek dışı yorumlar var

Kızlar bu en ebasko denen yerde yorumları siliyolar gece rumuzlu bi kız sonuç alamamış hemen sildiler turgay Karakaya ya işlem olacak varsa iyi düşünsün derim çünkü forumlarda yalan yanlış ümit vaad edici germek dışı yorumlar var
Sen okudun mu o yorumu ne yazmıştı ben göremedim silinmiş hemen

Meral hoca da dikim yaptırdım tuttu tekrar gelmene gerek yok dedi ama çok korkuyorum sevgili olduğum kişi tecrübeli benden büyük ailem de biliyor onu ya kanama olmazsa diye çok korkuyorum ya girişte bir darlık olmazda kolay girdi diye farkederse ben ne yaparım

X